کراس پلتفرم در بازی Gran Turismo 7

کراس پلتفرم در بازی Gran Turismo 7 فعال است

توسط محسن شجاعی در ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۲

خالق مجموعه گرن توریزمو اخیرا در مصاحبه خود اعلام کرد کراس پلتفرم در بازی Gran Turismo 7 فعال است و مخاطبان PS4 و PS5 می‌توانند در کنار یکدیگر به تجربه بازی بپردازند. این بازی از سال ۲۰۱۷ در دست ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای کازونوری یامااوچی (Kazunori Yamauchi)، خالق مجموعه Gran Turismo اخیرا با وبسایت Eurogamer داشته و در آن درباره بخش‌های مختلف Gran Turismo 7 صحبت کرده‌است. وی ضمن تایید نیاز به اتصال دائمی اینترنت برای تجربه بازی، حتی در قسمت کمپین داستانی اعلام کرد علت اصلی این تصمیم برای جلوگیری از تقلب و چیت از سوی افرادی است که فایل‌های ذخیره خود را دستکاری می‌کنند و میزان ماشین‌های آزاد شده و امتیازات خود را تغییر می‌دهند. تنها در حال آرکید نیاز به اتصال اینترنت نیست، زیرا که این بخش ربطی به فایل‌های ذخیره ندارد. یکی از نکات مثبت Gran Turismo Sport برخوردهای واقع گرایانه و سیستم اسیب آن بود که به گفته آقای یامااوچی نسخه کامل‌تر آن در گرن توریزمو ۷ استفاده شده‌است.

آقای یامااوچی تایید کرد کراس پلتفرم در بازی Gran Turismo 7 فعال است و مخاطبان PS4 و PS5 می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند. زمانی که از ایشان درباره حالت واقعیت مجازی پرسیده شده، پاسخ دادند فعلا در مرحله نیستند که بتوانند درباره این قسمت اظهار نظر کنند. شایعات خبر از برگزای یک رویداد انحصاری توسط سونی با محوریت بازی‎‌های PS VR 2 تا پیش از پایان سال میلادی جاری می‌دهند، شاید در آن رویداد شاهد انتشار اطلاعات تکمیلی باشیم.

Gran Turismo 7 روز شنبه ۱۴ام اسفندماه برای PS4 و PS5 منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: