اطلاعات جدید بازی eFootball

اطلاعات جدید بازی eFootball منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۳۱ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۲۵

تهیه کننده شرکت کونامی در مصاحبه‌ اخیر خود اقدام به نشر اطلاعات جدید بازی eFootball کرده‌است. به گفته وی ایده اعمال تغییرات اساسی در مجموعه PES به مدت دو سال در حال اجرا بوده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته شرکت کونامی از نسخه جدید مجموعه شبیه ساز فوتبال محبوب خود، PES رونمایی کرد و اعلام کرد نسخه جدید صرفا با نام eFootball شناخته می‌شود و عنوان Pro Evolution Soccer به صورت کامل از اسم مجموعه حذف شده‌است. قرار است این بازی یک عنوان Free 2 Play باشد و مودها و محتواهای جانبی بازی به مرور و در قالب آپدیت‌های رایگان یا پولی به بازی اضافه شود. موردی که حقیقتا برای تاریخ این مجموعه جدید است. البته تهیه کننده بازی در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN اعلام کرد این ایده به مدت دو سال در حال اجرا بوده‌‌است.

آقای Seitaro Kimura در این باره گفت:

ما از دو سال پیش شروع به پیش بردن این طرح کردیم تا بتوانیم آن را هم زمان با تغییر نسل کنسول‌های بازی و تحول در بازار گیمینگ آماده کنیم. فکر می‌کنم ما قبلا ثابت کردیم که این ایده چقدر در بازار بازی‌های موبایلی کاربردی است و فکر می‌کنیم با پیاده کردن ایده‌ای مشابه در سراسر جهان و در تمامی پلتفرم‌ها، تمامی طرفداران فوتبال بتوانند این بازی را روی کنسول‌ها خود نیز تجربه کنند.

آقای کیمورا همچنین اطلاعات جدید بازی eFootball را نیز با مخاطبان به اشتراک گذاشت:

برخی از کنترلرهای بازی دچار تغییراتی شده‌اند، مثلا در این بازی دویدن بازیکنان صرفا با پایین نگه داشتن دکمه R2/RT انجام می‌شود. المان جدیدی به اسم Ball Control نیز به بازی اضافه شده با بهره گرفته از آنالوگ‌ها دسته بازی کنترل بیشتر و آزادانه‌تری را روی توپ به بازیکن صاحب توپ می‌دهد و از آن جایی که این تغییر به نفع فرد مهاجم است، برای فرد مدافع نیز المان‌های جدیدی به سیستم کنترلر بازی نظیر ‘Match-up یا Physical Defending اضافه شده‌است.

برای اینکه بتوانیم بخش‌های مختلف بازی را هر چه دقیق‌تر پیاده کنیم از آندرس اینیستا و جرارد پیکه به عنوان مشاور استفاده کردیم. تصیم به تغییر کنترلرهایی که سال‌ها است طرفداران به آن‌ها خو کرده‌اند برای ما راحت نبود اما، این موضوع باعث شد نبرد بر سر تصاحب توپ بویژه نبردهای یک در مقابل یک طبیعی‌تر از همیشه شود.

هدف اصلی در ظراحی گیم‌پلی بازی این بوده‌ که بخش‌های PvP بازی طبیعی کار شوند زیرا نبرد دو فرد با یکدیرگ هیجانی را ایجاد می‌کند که مسابقه دادن با هوش مصنوعی از آن عاجز است و نبردهای یک در مقابل یک هنگام دفاع و حمله هسته اصلی گیم‌پلی بازی ما است.

eFootball پاییز امسال منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: