بازی Resident Evil 9 آخرین عنوان فرنچایز Resident Evil است

توسط مهتاب جهاندار در ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

بازی Resident Evil Village در واقع نسخه هشتم از سری Resident Evil است که در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد و داستانی جذاب اما ترسناک را روایت خواهد کرد. اما شایعاتی پیرامون نسخه بعدی منتشر شده که نشان می‌دهد بزودی باید شاهد انتشار نسخه بعدی باشیم. با دنیای بازی همراه باشید.

Resident Evil Village ممکن است از نظر فنی “۸” به نام خود نداشته باشد، اما Capcom کاملاً روشن کرده است که این هشتمین ورودی اصلی شماره در این سری است. برای مبتدیان، بدیهی است که عدد رومی “VIII” را در لوگو خود دارد، در حالی که کپکام نیز در چند مورد اشاره نکرده است که این بازی به عنوان یک دنباله داستانی مستقیم برای Resident Evil 7 عمل می‌کند، این داستان قرار است ادامه یابد و در دنباله شماره اصلی دیگری به نتیجه برسد، اما به دنبال آن، Capcom ممکن است شروع به تصویب کنوانسیون های مختلف نامگذاری برای این مجموعه کند.

Dusk Golem (یا AestheticGamer) از اعضای مشهور Resident Evil اخیراً در توییتر خود اظهار داشت که Resident Evil 7، Village و ۹ مورد بعدی دارای یک داستان متصل هستند که دارای یک قوس اصلی در سراسر همه آنها. ظاهراً داستان سه گانه به طور جمعی ترسیم شده است، ظاهراً از آنجا که هر سه چرخه توسعه آنها بسیار به هم نزدیک بوده‌اند.

با این حال، Dusk Golem ادامه می‌دهد که Resident Evil 9 احتمالاً آخرین ورودی شماره اصلی این سری خواهد بود و Capcom یک کنوانسیون نامگذاری جدید را تصویب خواهد کرد. او گمان می‌کند که این کار در حال انجام است تا کپکام بیش از آن‌که مجبور باشد قوس‌های داستانی بزرگ‌تری را دربر بگیرد، بیش از آنکه برنامه ریزی کند قصه های متمرکز و خودمختاری را با یک بازی واحد تعریف می کند.

این البته اطلاعات تأیید نشده است و در مورد چیزهایی صحبت می کند که در آینده از بین می روند ، این بدان معناست که هنوز هیچ چیز سنگسار نشده است. Dusk Golem سابقه خوبی در زمینه افشا Resident Evil دارد و احتمالا حقیقت دارد.

 Resident Evil Village در ۷ مه برای PS5 ، Xbox Series X / S ، PS4 ، Xbox One ، PC و Stadia منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: