The Formula

رابرت دنیرو و جان بویگا در فیلم The Formula ایفای نقش خواهند کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۲:۱۱

به گزارش سایت ددلاین رابرت دنیرو و جان بویگا در فیلم The Formula از شبکه‌ی نتفلیکس و به کارگردانی جرارد مک موری (The First Purge) به ایفای نقش خواهند پرداخت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

جرارد مک موری، بعد از ساخت اولین فیلم خود Burning Sands برای شبکه نتفلیکس، بار دیگر به این استودیو بازمی‌گردد تا فیلم The Formula را با حضور جان بویگا و هنرنمایی رابرت دنیرو کارگردانی کند.

مک موری این فیلم را از طریق کمپانی فیلم‌سازی جدید خود، باپی پروداکشنز که اخیراً تاسیس شده است تهیه و تولید خواهد کرد، وی همچنین نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. جین روزنتال، رابرت دنیرو و بری ولش نیز به عنوان دیگر تهیه‌کنندگان در ساخت این اثر مشارکت دارند.

بویگا اخیراً در فیلم Red, White and Blue از مجموعه فیلم‌های تحسین شده‌ی استیو مک کوئین با عنوان Small Axe ظاهر شده است. از دیگر عناوین مهم در کارنامه‌ی وی می توان به سه‌گانه‌ی جدید جنگ ستارگان و فیلم Detroit اشاره کرد. او در حال حاضر در حال بازی در سریال They Cloned Tyrone با حضور جیمی فاکس است.

Red, White and Blue

دنیرو نیز پس از بازی در فیلم The Irishman  به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و در کنار ستارگانی چون آل پاچینو و جو پسی بار دیگر به نتفلیکس بر می‌گردد. وی بزودی در فیلم بعدی و بدون عنوان دیوید او راسل در کنار کریستین بیل و مارگو رابی به ایفای نقش خواهد پرداخت و همچنین اخیراً فیلم‌برداری فیلم Wash Me In the River را با حضور جان مالکوییچ به پایان رسانده است

علاوه بر فیلم Burning Sands  و The First Purge ، مک موری همچنین قسمت اخیر ریبوت سریال The Twilight Zone را برای شبکه سی‌بی‌اس آل کارگردانی کرده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: