بازی Ninja Gaiden استودیو Itagaki Games

سازنده بازی Ninja Gaiden استودیو Itagaki Games را تأسیس کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۰ دی ۱۳۹۹ , ۲۲:۱۹

آقای Tomonobu Itagaki سازنده‌ی بازی Ninja Gaiden با تأسیس استودیو Itagaki Games به صنعت بازی‌های ویدیویی بازگشته است. با دنیای بازی همراه باشید.

آقای Tomonobu Itagaki شخصی است که برخی طرفداران جوان ممکن است آن را نشناسند، اما در اوایل دهه ۲۰۰۰، او کاملا ستاره بود. وی چندین نسخه مجموعه Dead or Alive ، که تا امروز ادامه دارد خلق و کارگردانی کرد و بیشتر بخاطر احیای بازی Ninja Gaiden شناخته می‌شود. حالا او برگشته است و امیدوار است که با یک شریک قدیمی روی یک پروژه کار کند.

ایتاگاکی قبل از ادغام با کوئی تا زمان انتشار Ninja Gaiden 2 برای کنسول Xbox 360 با Tecmo کار می‌کرد. این یک ترتیب جالب بود، زیرا ایتاگاکی رابطه و اولویت خود را برای همکاری با مایکروسافت روی کنسول‌های Xbox داشت، که این برای یک توسعه‌دهنده ژاپنی خارج از حد معمول بود. ایتاگاکی در فیس‌بوک خود بخشی از مصاحبه خود با بلومبرگ را منتشر کرد و در آنجا اعلام کرد که در حال تشکیل یک استودیوی جدید است که استودیو Itagaki Games نامیده می‌شود و امیدوار است که بار دیگر با مایکروسافت همکاری کند. در حال حاضر جزئیات مربوط به آنچه او کار می‌کند وجود ندارد.

ایتاگاکی پس از ترک تکمو، استودیویی مستقل به نام Valhalla تشکیل داد. در آنجا او روی یک بازی به نام Devil’s Third کار کرد، که در جهنم توسعه گیر افتاد تا اینکه نینتندو در خط پایان به آن کمک کرد و آن را برای Wii U منتشر کرد. از آن زمان، دیگر خبری از این استودیو نبوده است و وی اعلام کرد که دیگر عضو آن نیست، هر چند به جزئیات نمی‌پردازد. با توجه به این پست، به‌نظر می‌رسد که این توسعه دهنده قصد توسعه‌ی یک بازی جدید را دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: