سریال Your Honor

پخش قسمت‌های آغازین سریال Your Honor از شبکه Showtime رایگان است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ آذر ۱۳۹۹ , ۲۲:۵۷

قسمت‌های آغازین سریال Your Honor و قسمت اول از فصل یازدهم سریال Shameless بطور رایگان از شبکه Showtime پخش خواهند شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت ددلاین ، این شبکه برخی از محتوای خود را شامل قسمتهای اول سریال محدود Your Honor با بازی برایان کرانستون و فصل ۱۱ از سریال Shameless بطور رایگان از اواسط ژانویه و به صورت آنلاین و درخواستی روی پلتفرم‌های استریم در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد.

سریال Your Honor

علاوه بر این، اولین فصل های کامل City on a Hill، The L Word Generation Q، Work in Progress، Ray Donovan و The Affair نیز به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. قسمت‌های Murder in the Bayou ، مستندهای بلند The Kingmaker و Gringo: The Dangerous Life of John McAfee ، اولین قسمت‌های Love Fraud، Outcry، The Reagans و Moonbase 8 و قسمت های منتخب Desus & Mero در بین عناوینی اصلی هستد که بیش از ۶۰ ساعت از آن‌ها به صورت رایگان در دسترس است.

بسیاری از پیشنهادهای رایگان هم‌اکنون در سایت شو ، یوتیوب و پلتفرم‌های مختلف دیگر که با این شبکه شریک هستند‌ ، در دسترس است. پخش اولین قسمت از فصل آخر Shameless و قسمت‌های اول سریال Your Honor از امروز آغاز شده است.

شبکه Showtime در حال حاضر به مشترکین جدیدی که قبل از ۱۱ ژانویه ثبت نام کنند، ۳۰ روز اشتراک رایگان هدیه می‌کند. کسانی که ثبت نام می کنند می‌توانند در ادامه بطور  اشتراک خود را ماهانه به ازای ۸.۹۹ دلار تمدید کنند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: