عناوین-جدید-از-مجموعه-metal-slug

عناوین جدید از مجموعه Metal Slug در سال جاری منتشر خواهند شد

توسط علی جلیلی در ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۸:۴۵

با توجه به صحبت‌های مدیرعامل استودیو SNK، عناوین جدید از مجموعه Metal Slug در سال جاری منتشر خواهند شد. با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه متال اسلاگ (Metal Slug) که از محبوب‌ترین عناوین دهه ۹۰ میلادی بود، بدلیل استقبال زیاد مخاطبان طی نسل‌های گذشته برای کنسول‌های متفاوت عرضه شد. این بازی که در ژانر شوتم آپ (Shoot’em up) تولید شده است، اخیرا به صورت یک بسته کلی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شد تا بازیکنانی که با این مجموعه آشنا نیستند به تجربه آن بپردازند. با توجه به این موضوع که نزدیک به ۲۰ سال از عرضه نسخه ششم (آخرین نسخه) می‌گذرد، حال وقت آن است که این مجموعه نفس جدید تازه کند.

طبق گزارشات وب‌سایت Inven، مدیرعامل استودیو SNK آقای جئون سی هوان (Jeon Se-hwan) اعلام کرده است که عناوین جدید از این فرانچایز برای عرضه برنامه‌ریزی شده است. یک‌سری از این عناوین جدید که بر روی کنسول‌های خانگی عرضه می‌شوند با هدف پایبندی به ریشه‌های این مجموعه برای بازیکنان قدیمی‌تر که با آن آشنا هستند تولید، و بازی‌های دیگر این مجموعه که سبک جوانانه‌تری به خود گرفته‌اند برای گوشی‌های همراه عرضه خواهند شد. وظیفه تولید نسخه‌های موبایلی بر عهده استودیوی تیمی ( Timi) خواهد بود و سبک آن نیز بیشتر به بازی‌های کارتی نزدیک است. نکته شگفت‌آور آن است که بازی‌های جدید در سال جاری عرضه می‌شوند که طبق همین گزارشات نزدیک به ۸۰ درصد از مراحل توسعه نسخه‌های موبایلی این بازی به اتمام رسیده است.

استودیوی SNK سال گذشته با عرضه بازی Samurai Shodown توانست موفقیت‌های بسیار زیادی کسب کند به طوریکه انتظار می‌رود با عرضه نسخه‌های جدید سری بازی Metal Slug این استودیو بتواند موفقیت‌های بیشتری برای خود بدست آورد. با اینکه سبک این دو بازی کاملا از یکدیگر مجزا است، اما مطمئناْ طرفداران قدیمی این مجموعه احتمالا عاشق نسخه‌های جدید این فرانچایز شوند.

نظرات خود را پیرامون عناوین جدید مجموعه Metal Slug را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: