جزئیات جدید گیم پلی Assassins Creed Valhalla

جزئیات جدید گیم پلی Assassins Creed Valhalla در مصاحبه سازندگان منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۸:۳۰

سازندگان در جدیدترین مصاحبه‌ خود از جزئیات جدید گیم پلی Assassins Creed Valhalla رونمایی کردند. در این نسخه امکان تظاهر به مرگ، قطع کردن اعضای دشمنان و … وجود خواهد داشت. با دنیای بازی همراه باشید.

با گذشت سالیان و عرضه نسخه‌های جدید مجموعه Assassins Creed، کمپانی «UbiSoft» با هر نسخه بیشتر و بیشتر روی المان مخفی کاری  تاکید کردند و این بخش از گیم‌پلی بازی را به عنوان ستون و محور مجموعه قرار دادند. در نسخه‌های جدید اما، اکشن در بازی نقش پر رنگ‌تری پیدا کرد. به نظر می‌رسد Assassins Creed Valhalla نیز از سبک نسخه‌های قدیمی‌تر مجموعه پیروی خواهد کرد. پیشتر و همانطور که در اولین تریلر بازی مشاهده شد، سلاح معروف «Hidden Blade» در این نسخه باز خواهد گشت.

به تازگی توسعه دهندگان مصاحبه‌ای با وبسایت US Gamer جزئیات جدید گیم پلی Assassins Creed Valhalla را به اشتراک گذاشتند. به گفته سازندگان امکان تظاهر به مرگ در این نسخه وجود دارد. اینکه ساز و کار این قابلیت به چه صورت خواهد بود و چه نقشی در مکانیزم گیم‌پلی بازی ایفا خواهد کرد، هنوز مشخص نیست. بازیکنان می‌توانند از کلاغ دیده شده در تریلر، به عنوان وسیله‌ای برای منحرف کردن دشمنان استفاده کنند. این مکانیزم در نسخه‌های اخیر سری مورد استفاده قرار گرفته بود. ردا و کلاه شخصیت «Eivor» نیز در سیستم مخفی کاری بازی، نقش خواهند داشت.

جزئیاتی از سیستم مبارزات بازی نیز منتشر شده‌است. مبارزات تن به تن و استفاده از سپر در این نسخه وجود خواهد داشت. در این نسخه خشونت و واقع گرایانه بودن مبارزات به اوج خود می‌رسد. قطعه قطعه کردن اعضای بدن دشمنان و جدا کردن سر از بدن آن‌ها از قابلیت‌های مبارزات بازی است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: