بازیگر-GTA-VI

رزومه بازیگر GTA VI توسعه این بازی را خبر می دهد

توسط میلاد یزدی در ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۰

رزومه بازیگر GTA VI به شکلی غیر مستقیم این خبر را می‌دهد که این عنوان دست‌کم از سال ۲۰۱۸ توسط استودیو بازی‌سازی راک‌استار، در دست توسعه قرار داشته است. با دنیای بازی همراه باشید.

پس از ترک دان هاوسر (Dan Houser)، یکی از بنیان‌گذاران استودیو بزرگ بازی‌سازی راک‌استار (Rockstar)، اتفاقات در مسیر پیش‌روی این کمپانی متفاوت پیش می‌رود.

سوالات فراوانی در خصوص پیامد‌های این تصمیم و تاثیر آن بر آینده راک‌استار به وجود آمده است. هرچند کمپانی مادر Take-Two نسبت به این مساله همچنان خوش‌بین باقی مانده است. اما باید منتظر ماند تا پاسخ به این پرسش‌ها در گذر زمان پدیدار شوند.

قابل تصور است که عنوان قابل عرضه بعدی راک‌استار، قسمت جدیدی از سری بازی‌های جی تی ای (Grand Theft Auto) باشد. هرچند بیش از چند شایعه نصفه و نیمه، به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها اطلاعیه‌ای در خصوص وضعیت این IP منتشر شود.

با این وجود می‌توان گفت که شواهدی بر توسعه بازی GTA VI وجود دارد. به‌تازگی در رزومه بازیگری خورخه کنسه‌خو (Jorge Consejo) در وبسایت شخصی وی به بازی GTA VI اشاره شده است.

ظاهراً او در نقش شخصیتی به نام مکزیکی بازی کرده است و به نظر می‌رسد صدا‌پیشگی او برای این نقش در سال ۲۰۱۸ به پایان رسیده است. این مساله نشان می‌دهد که دست‌کم بازی از آن زمان در دست توسعه قرار دارد. هرچند این در صورتی است که خورخه کنسه‌خو از اولین بازیگران GTA VI باشد. در غیر صورت این امکان وجود دارد که حتی بازی توسعه خود را زودتر از اینها آغاز کرده باشد.

جالب اینجاست که خورخه کنسه‌خو هنوز GTA VI را از رزومه خود حذف نکرده است. در همین حین ظاهراً از وی در همین مورد در توییتر سوالاتی شده است که در توییت اخیر خود گفته که به دلیل «مقررات قراردادی»، قادر به اظهار نظر کردن در مورد «پروژه های خاص» نیست.

من تمام پیام‌های شما را می‌خوانم. لطفاً بدانید که به دلیل مقررات قراردادی، گاهی اوقات امکان اظهار نظر در مورد پروژه‌های خاصی را ندارم. این مساله را به پای نادیده گرفتن خود نگذارید. من از تک تک شما قدردانی می‌کنم و سپاس‌گزار همه شما هستم.

عنوان GTA V در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های نسل هفتم منتشر شد و یک سال بعد نسخه ریمستر شده آن، در دسترس دارندگان کنسول‌های نسل هشتم قرار گرفت. این بازی همچنان با تعداد بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه در سرتاسر جهان، به فروش خود ادامه می‌دهد.

نظرات خود را در خصوص خورخه کنسه‌خو بازیگر GTA VI و وضعیت توسعه این IP‌ با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “رزومه بازیگر GTA VI توسعه این بازی را خبر می دهد”

  1. Parsa گفت:

    :like
    خوشم اومد

    ۴ ۱