زمان فراخوان ویگما

فرصت ثبت اثر در جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی تمدید شد

آواتار تیم خبری دنیای بازی توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ دی ۱۳۹۸ , ۱۲:۱۷

با رسیدن به روز پایانی ثبت اثر در جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) و با توجه به درخواست‌های پر تعداد متقاضیان که جهت انتشار بازی‌شان در یکی از مارکت‌های دیجیتال فرصت بیشتری می‌خواستند، این مهلت تا تاریخ ۲۰ دی ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی ویگما، دبیرخانه‌ی این جشنواره با توجه به دریافت درخواست‌های پرتکراری که از سوی بازی‌سازان برای تمدید مهلت دریافت اثر در این جشنواره به ویگما رسیده بود، این مهلت را به مدت پنج روز دیگر تمدید کرد.

بنا بر این تصمیم، بازی‌سازان متقاضی می‌توانند طی پنج روز آتی بازی‌های خود را برای شرکت در جشنواره ثبت کنند. متقاضیان ثبت اثر در جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) می‌توانند با رعایت شرایط و ضوابط ثبت بازی در این جشنواره (که در فراخوان جشنواره اطلاع‌رسانی شده‌اند) آثار خود را از طریق صفحه‌ی دریافت آثار به جشنواره ویگما ارسال کنند.

بدیهی است در صورت عدم رعایت شرایط توضیح داده شده، بازی مذکور در رقابت شرکت داده نخواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در ویگما طبق این تصمیم هنوز فرصت دارند آثار خود را در سایت به ثبت برسانند. این مهلت با پایان یافتن در آخرین ساعت از روز ۲۰ دی ماه، مجددا تمدید نخواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: