بسته-الحاقی-جدید-بازی-Warframe

بسته الحاقی جدید بازی Warframe برای PC عرضه شد [The Game Awards 2019]

توسط بهنام میرزائی در ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , ۰۱:۰۱

بسته الحاقی جدید بازی Warframe تحت عنوان Empyream در جریان مراسم Game Awards 2019 عرضه شد و بازیکنان می‌توانند در حالت جدید نبردهای فضایی بازی شرکت کنند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، در جریان مراسم Game Awards ۲۰۱۹، اعضای حاضر در استودیوی Digital Extremes یک تریلر جدید برای بسته الحاقی بازی Warframe با نام Empyrean منتشر کرد که روی گیم‌پلی جدید نبرد روی کشتی و نبردهای تیمی بازی در فضایی بزرگ تمرکز دارد. در پایان تریلر توسعه دهنده اعلام کرد که بروزرسانی‌های موردانتظار بازی هم‌اکنون برای کاربران PC در دسترس است.

سال گذشته در مراسم Tennocon 2018، بسته الحاقی جدید بازی Warframe یکی از بروزرسانی‌های جاه‌طلبانه آن بود تمرکز بالایی روی گیم‌پلی سفینه Railjack داشت. هر بازیکنی می‌توانست این سفینه را خریداری کند و با استفاده از آن به عمق فضا سفر کند و در ماموریت‌های فضایی شرکت داشته باشد. اگر این ماموریت‌ها با سفینه Archwing هم قابل انجام بودند، اما بازیکنان با Railjack می‌توانستند تمرکز بیشتری روی نبردهایی با اسکیل بالاتر داشته باشند و نشانه‌هایی هم از فضای علمی تخیلی استار ترک و استار وارز در آن دیده می‌شد. طی آپدیت قبلی بازی که با نام Rising Tides عرضه شد، بازیکنان می‌توانستند یک ماموریت جدید با Ralikack داشته باشند که به آن‌ها اجازه اضافه کردن قطعات دیگری به این سفینه و جداکردنشان را می‌دهد. اما در آپدیت Empyrean می‌توانید از این سفینه برای چرخش در فضا هم استفاده کنید و از مدار خارج شوید.

وقتی که در سفینه خود قرار گرفته‌اید، می‌توانید به‌همراه تیم خود کنترل بخش‌های مختلفی از فضای سفینه را به‌عنوان یک نقش برعهده بگیرید. این نقش‌ها شامل خلبانی، مهندسی، توپچی و تکنسین هستند. مشابه آن‌چیزی که در بازی Sea of Thieves تجربه کرده بودیم، در این بازی هم می‌توانید جنبه‌های مختلف سفینه خود را کنترل کنید و رودر روی دشمنان خود قرار بگیرید. اگر بیش از حد خسارت به سفینه شما وارد شود، باید از پست خود خارج شده و قسمت‌های خسارت دیده را تعمیر کنید. این روند همین‌طور ادامه خواهد داشت و می‌توانید اعضای گروه خود را به ماموریت‌هایی در دل دشمن اعزام و آن‌ها را نابود کنید.

نکته جالب در مورد بروزرسانی Empyrean، جنبه بالای اتحادی است که به بازی Warframe اضافه می‌کند و باعث گردآوری قسمت های مختلف بازی می‌شود. به‌عنوان مثال، اگر ماموریتی در فضا نیاز به کنترل از راه دور – خواه از کار انداختن تاخیر یک یک سیستم یا نابود کردن پایگاه دشمن – می‌توانید از دیگر بازیکنان درخواست کمک کنید. درحالی که بسیاری از ویژگی های بروزرسانی Empyrean برای بازی تیمی طراحی شده است، می‌توانید بازی را توسط ارتقا جنبه‌های مختلف سیستم سفینه خود برای دریافت پاداش، به‌صورت انفرادی تجربه کنید.

نظرات خود را در مورد بسته الحاقی جدید بازی Warframe با ما درمیان گذارید. هم‌چنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات اخبار، تریلرها و معرفی بازی‌های مختلف مراسم گیم اواردز، می‌توانید به صفحه The Game Awards 2019 در سایت دنیای بازی مراجعه کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: