«محتوای قابل دانلود قمری» بازی Prey

خبر «محتوای قابل دانلود قمری» بازی Prey منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

دست آوردهای استیم (Steam) برای بازی Prey با یک منبع برای خبر «محتوای قابل دانلود قمری» ( lunar DLC ) به‌روزرسانی شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

هنگام ورود به صفحه‌ی دست آوردهای استیم ( Steam )، با یک لیست کاملا جدید از نظرات مواجه می‌شوید که بر اساس آهنگ man on the moon از R.E.M. است و ادامه پیدا کردن تم قمری باعث شده است که بسیاری از بازیکنان باور کنند که «محتوای قابل دانلود قمری» در راه است.

اولین سرنخ در مورد «محتوای قابل دانلود قمری» در ماه اسفند (مارس) گذشته بود که از طرف اکانت توییتر رسمی بازی Prey منتشر شد.

هم‌چنین یک اکانت توییتر مربوط به KasmaCrop : یک رقیب TranStar، فقط با یک توییت ظاهر شد که شامل یک طراحی بود. این طراحی نشان می‌داد که چگونه باید یک تقیلد را تشخیص و تشریح داد.

اکانت Reddit مربوط به KasmaCrop که از اسفندماه نظرهایی کدگذاری شده را با اشاره به «محتوای قابل دانلود قمری» ارسال می‌کرد، بعد از ۲ ماه غیرفعال بودن دوباره فعال شده است. این اکانت برای عکسی از ناسا OSIRIS-REx که از زمین و ماه گرفته شده بود نظر ارسال کرد.

این پیام به “imgur 31nProa” ترجمه می‌شود و با توجه به هدینگ ( https://imgur.com/a/31nProa ) یک گیم‌پلی کوتاه بر‌اساس ماه، برای بازی مشخص می‌شود.

خوشبختانه Bethesda هرگونه محتوای جدید قابل دانلود را در E3 در ۲۰ خرداد ماه(۱۰ ژوئن) اعلام می‌کند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: