لیست تخفیفات هفته چهارم ماه فوریه ۲۰۱۸ فروشگاه پلی‌استیشن منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

شرکت سونی از لیست تخفیفات هفته چهارم و انتهایی ماه فوریه سال ۲۰۱۸ میلادی فروشگاه پلی‌استیشن رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت سونی در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی از لیست تخفیفات هفته چهارم و انتهایی ماه فوریه سال ۲۰۱۸ میلادی فروشگاه پلی‌استیشن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا رونمایی کرد. در این هفته کاربران کنسول‌های شرکت سونی به تخفیفات زیادی روی این فروشگاه دیجیتال برای انتخاب دسترسی خواهند داشت و می‌توانند مقدار زیادی از پول خود را ذخیره کنند، بخصوص اگر اشتراک پلاس سرویس پلی‌استیشن را در اختیار داشته باشند.

بخش اول معاملات این هفته شامل تخفیفات ویژه از عناوین هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن VR برای مشترکین پلاس سرویس پلی‌استیشن می‌شود. این کاربران هم‌اکنون می‌توانند بازی‌های Resident Evil 7 را با ۲۴ دلار، Doom VFR را با ۲۱ دلار، The Elder Scrolls V: Skyrim VR را با ۴۲ دلار، Superhot VR را با ۱۸.۷۴ دلار و Batman: Arkham VR را با ۱۲ دلار خریداری نمایند.

در این هفته طیف وسیعی از عناوین شرکت الکترونیک آرتز نیز تخفیف خورده‌اند. کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ از حالا تا یک هفته فرصت دارند تا بازی‌های FIFA 18 را با ۳۶ دلار (۱۹.۷۹ دلار برای اعضای پلاس)، Battlefield 1 Revolution را با ۳۰ دلار (۱۹.۷۹ دلار برای اعضای پلاس)، Star Wars Battlefront II را با ۴۲ دلار (۲۴ دلار برای اعضای پلاس) و Need for Speed Payback را با ۳۶ دلار (۲۴ دلار برای اعضای پلاس) خریداری نمایند. تخفیفات الکترونیک آرتز همچنین شامل تعدادی از بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۳ نیز می‌شود. کاربران این کنسول هم‌اکنون می‌توانند بازی‌های Mass Effect Trilogy را با ۱۸ دلار (۹.۸۹ دلار برای اعضای پلاس)، Dragon Age: Origins و Dragon Age II را هرکدام با ۸ دلار (۵ دلار برای اعضای پلاس)، Battlefield 4 Premium Edition را با ۳۰ دلار (۱۵ دلار برای اعضای پلاس) و Battlefield: Hardline Ultimate Edition را با ۳۵ دلار (۱۷.۴۹ دلار برای اعضای پلاس) خریداری نمایند.

در کنار تخفیفات اشاره شده در بالا، کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ می‌توانند در خرید مجموعه بازی‌های Far Cry از تخفیفات ویژه بهرمند شوند. بر روی کنسول جدیدتر، نسخه استاندارد بازی‌های Far Cry 4 و Far Cry Primal به ترتیب با قیمت‌های ۱۲ و ۱۵ دلار قابل خریداری است. بازیکنان همچنین می‌توانند این دو بازی را در یک باندل با قیمت ۲۱ دلار دریافت نمایند. بر روی پلی‌استیشن ۳ نیز عناوین Far Cry 4 با ۹ دلار، Far Cry 3 با ۶ دلار، Far Cry 3: Blood Dragon با ۴.۴۹ دلار، Far Cry 2 با ۶ دلار، Far Cry Classic با ۳ دلار قابل خریداری هستند.

برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ویتا نیز دو بازی تخفیف خورده در نظر گرفته شده که شامل Ethan: Meteor Hunter و  Xenon Valkyrie+ می‌شود و هر کدام به ترتیب با قیمت‌های ۳.۴۹ (۲.۴۹ دلار برای اعضای پلاس) و ۹ دلار قابل خریداری هستند. برای مشاهده لیست کامل تخفیفات این هفته که تا تاریخ هشتم اسفند‌ماه ۱۳۹۶ (۲۷ فوریه ۲۰۱۸) ادامه خواهد داشت، به فروشگاه پلی‌استیشن مراجعه کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: