سونی در رابطه با رویداد Paris Games Week ادعا می‌کند که E3 تنها نیمی از ماجرا بود

توسط افراسیاب در ۶ آبان ۱۳۹۶ , ۱۲:۱۵

«E3 تنها نیمی از ماجرا بود» این آخرین پیغامی است که در صفحه رسمی وبلاگ پلی‌استیشن در آمریکا گذاشته‌شده است. که بازهم به ما یادآوری می‌کند که سونی برنامه‌های ویژه‌ای برای رویداد ۲۰۱۷ Paris Games Week امسال در سر دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

البته یکی از وظایف شرکت‌های بزرگ جو دادن و هایپ کردن طرفدارانشان پیش از معرفی و شروع هر رویداد بزرگی است. اما این بار به‌ نظر می‌رسد که تنها با یک نمایش معمولی و چند معرفی ساده سروکار نداریم. نمایش E3 2017 سونی بد نبود، اما عالی و غیر قابل پیش‌بینی هم نبود. اما برای راضی کردن هواداران و نگه‌داشتن اشتیاقشان برای آینده، تا سال ۲۰۱۸ کافی به‌ نظر می‌رسید.

با انتشار این پیغام، این احتمال را افزایش می‌دهد که نمایش بدون زرق‌وبرق سونی در E3 می‌تواند کاملا عمدی بوده باشد، چراکه این‌شرکت قصد دارد تا رونمایی‌ها و تبلیغات خود را تنها به یک رویداد خلاصه نکند و به‌جای آن با دو و یا چندین رویداد به گسترش برنامه‌های خود بپردازد.

اگر این احتمال حقیقت داشته‌ باشد، پس تماشای اینکه سونی برای نمایش در هفته آینده چه در چنته دارد می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. تا به اینجای کار ما تنها این را می‌دانیم که حضور ۲۱ بازی در این رویداد از طرف سونی تائید شده است، که ۷ تای آن‌ها بازی‌های جدید معرفی‌ نشده و انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی‌آر هستند که با عنوان دهن‌پرکن «موج جدید بازی‌های پلی‌استیشن» شناخته می‌شوند.

چنین اعلامیه‌ای از طرف سونی قطعا باعث افزایش توجه‌ها و افزایش هیجانات به این رویداد شده است، اما از شدت غافل‌گیری معرفی بازی‌های جدید که از جذاب‌ترین بخش‌های رویدادهای مشابه برای مخاطبین محسوب می‌شود، قطعا کاسته است. به‌هرحال این ریسکی است که سونی آن را پذیرفته است. امیدواریم که نمایش سونی ارزش این انتظار را داشته‌ باشد که همه‌چیز در هفته آینده مشخص خواهد شد.

در پایان لازم به یادآوری است که رویداد ۲۰۱۷ Paris Games Week از تاریخ ۱۰ تا ۱۵ آبان ۱۳۹۶ برگزار می‌شود. که برنامه‌های زنده آن به‌صورت مستقیم از کانال‌های  live.playstation.com، Twitch، YouTube و Facebook پخش خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: