World of Warcraft, World of Warcraft: Legion

نمرات بازی «دنیای وارکرفت: لژیون» در سایت‌های معتبر

توسط سهیل نصیری در ۱۰ مهر ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

بسته‌ی الحاقی «دنیای وارکرفت: لژیون» (World of Warcraft: Legion) نهم شهریور ماه با قیمت ۴۰ دلار منتشر شد اما اکثر وب‌سایت‌ها منتظر آپدیت‌های اولیه‌ی آن ماندند و سپس به نقد و بررسی آن پرداخته‌اند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نتایج و نمرات این نقد و بررسی‌ها بسیار مثبت و شگفت‌انگیز است و بازخورد بسیار مثبتی داشته است. یک کلاس جدید نیز به بازی به نام «شکارچی اهریمن» (Demon Hunter) اضافه شده است که از لِول ۹۸ به بالا در دسترس است وبسیار هیجان‌انگیزتر از سایر بخش هاست.

بلیزارد این بازی را نیز مانند بازی‌های موفق دیگرش منتشر کرد و باز هم به موفقیت بزرگ دیگری رسید. در پایان نیز می‌توانید نمرات و خلاصه‌ای از نقد و بررسی‌های بازی «دنیای وارکرفت: سپاه» را از دید وب‌سایت‌های معتبر خارجی مشاهده کنید:

Gamespot – ۹/۱۰

با «لژیون» (Legion) بسیار سخت است که به یاد بازی‌های دیگر دنیای وارکرفت بیفتیم. داستان و ماجراجویی در بازی بسیار خوب با هم هماهنگ شده‌اند و امیدواریم که بلیزارد این روند را ادامه دهد و نتیجه‌ای مانند بسته‌ی الحاقی «وارلوردهای درینور» (Warlords of Draenor) نصیب بازی‌های بعدی این استدیو این بازی نشود. اما حالا حدود یک ماه از انتشار این بسته‌ی الحاقی گذشته است و بلیزارد نشان داده است که در سبک MMO هنوز حرف اول را می‌زند.

IGN – ۹/۱۰

بعد از گذشت یک ماه از انتشار این بسته‌ی الحاقی، سپاه نشان داد که دنیای وارکرفت بعد از گذشت یک دهه تازه جای‌پای خودش را پیدا کرده است. المان‌های گیم‌پلی این بسته‌ی الحاقی بسیار بازی را هیجان‌انگیزتر کرده است، مخصوصاً بخش کلاس‌های بازی که با اضافه‌شدن کلاس شکارچی اهریمن بسیار هیجان‌انگیزتر شده است. منطقه‌های خطرناک و هیجان‌انگیز، داستان خاطره‌انگیز و دنیای جذاب از دیگر ویژگی‌های این بسته‌ی الحاقی است. چیزی که الان معلوم است این است که بلیزارد بسیار خوب عمل کرده است اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا می‌تواند این روند خوب را ادامه دهد؟

Destructoid – ۹/۱۰

دنیای وارکرفت: سپاه کار خود را در ارتباط بازیکنان با دنیای خود، بسیار خوب انجام داده است. برخلاف بسته‌های الحاقی متعدد پیشین، سپاه بسیار خوب است و من می‌خواهم تا زمانی که بازی پایان می‌یابد در داستان بازی غرق شوم. این بهترین بسته‌ی الحاقی دنیای وارکرفت بعد از «خشم شاه لیچ» (Wrath of the Lich King) است.

Hardcore Gamer – ۴.۵/۵

سپاه هیجانی را به دنیای وارکرفت اضافه کرده است که در طی چند سال گذشته وجود نداشت. وجود اسلحه‌های باستانی و سینماتیک‌های داستانی در بازی باعث شده است تا ششمین بسته‌ی الحاقی بازی دنیای وارکرفت به جایگاهی برسد که لایق آن است و این تمام آن چیزی است که طرفداران از آن انتظار دارند.

Arcade Sushi – ۹/۱۰

بازی‌های مدرن و شوتر بازیکن را مجبور می‌کنند تا با یک شخصیت مهم و مشخص بازی کنند، یک شخصیت اصلی که باعث و بانی تمام اتفاقات موجود در بازی است. در حالی‌که در سبک چند نفره‌ی آنلاین (MMO)، شما را مجبور می‌کنند که با یک قهرمان یا یک شخصیت بی‌اهمیت به جست‌وجو بپردازید. در سمت دیگر، سپاه شما را به عنوان قهرمان بازی قرار می‌دهد؛ شما بااهمیت و قهرمان بازی هستید و لیاقت دارید تا به مکان‌های بااهمیت و جالب بروید و کارهای هیجان‌انگیز زیادی انجام دهید و آیتم‌های مختلفی را جمع‌آوری کنید. این ایده‌ی جالب بازی را به بهترین کار و ساخته‌ی بلیزارد تبدیل می‌کند و این نشان می‌دهد که دنیای وارکرفت نه تنها زنده است، بلکه قلبش قدرتمندتر از همیشه می‌تپد.

PC Gamer – ۹/۱۰

در حال حاضر سپاه، دنیای وارکرفت را بهتر از همیشه معرفی می‌کند. حتی بعد از گذشت چند هفته از تجربه‌ی بتای این بسته‌ی الحاقی و با منتشر بازی نیز نمی‌توان هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده بودن این بازی را انکار کرد. لژیون به قدری مرا خوشحال و سرگرم می‌کند که دنیای وارکرفت در یک دهه‌ی گذشته این کار را انجام نداده بود.

US Gamer – ۴/۵

برخلاف نارضایتی‌های من نسبت به مبارزات موجود در بازی، به نظر من دنیای وارکرفت به شکل سابق خود که در چند سال گذشته بود بازگشته است. سپاه یک بسته‌ی الحاقی بزرگ است که یک پکیج کامل از محتواهای عظیم و هیجان‌انگیز در ان قرار گرفته است و به نظر می‌رسد با انتشار پچ‌های بیشتر این روند خوب را ادامه دهد. سپاه بهترین بسته‌ی الحاقی ساخته شده برای این بازی است و به قدری جذاب و هیجان‌انگیز است که می‌تواند شما را برای هفته‌ها و حتی ماه‌ها سرگرم کند.

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “نمرات بازی «دنیای وارکرفت: لژیون» در سایت‌های معتبر”

 1. آواتار SleepyMan SleepyMan گفت:

  دوستان در زمینه سرور های اتفاقی نیفتاد؟ هنوز تحریم هستیم؟

  ۰ ۰
  1. آواتار Benjamin Barker Benjamin Barker گفت:

   نه والا بتل نت در دسرسه خیلی وقته ولی سرعت دانلود مشکلاتی داره گویا

   ۱ ۰
  2. آواتار SleepyMan SleepyMan گفت:

   بعد از چند سال می خواستم برگردم برای بازی ولی سرورهای ایرانی دلچسب نیستند …
   در زمینه دانلود که مشکلی نداشتم من هارث استون رو دوروز پیش گرفتم رو پی سی مشکلی نداشت

   ۰ ۰