کپکام درپی راه حلی برای افزودن co-op آفلاین به نسخه PC از RE: Revelations 2

توسط فرشاد خرمی در ۸ اسفند ۱۳۹۳ , ۱۳:۳۰

همانطور که اخیرا به اطلاع رساندیم، نسخه PC از اپیزود اول Resident Evil: Revelations 2 فاقد قابلیت همکاری (co-op) آفلاین است. co-op آفلاین اگرچه از ابتدا به عنوان یکی از مشخصات کلیدی بازی تبلیغ شده بود، اما بازیکنان متوجه منحصر بودن این ویژگی به نسخه کنسولی بازی شدند. چیزی که کپکام فقدان آن روی PC را کسب اطمینان از تجربه پایدار بازی خوانده و گفته بود هیچوقت قصد قراردادن این قابلیت در نسخه PC را نداشته است.

از طرفی چون co-op آنلاین هم قرار است بعدها با آپدیتی به بازی افزوده گردد، لذا طرفداران PC کاملا از این قابلیت محروم مانده و عده‌ای خواستار پس دادن پولی که برای این عنوان پرداخته بودند شدند.

اما کپکام در انجمن های استیم در این رابطه از طرفداران عذرخواهی کرده و گفته است برای افزودن این قابلیت به بازی همت خواهد گماشت؛ اگرچه معلوم نیست این قابلیت نهایتا به بازی افزوده خواهد شد یا خیر یا چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

“در حال حاضر داریم به موضوع رسیدگی می کنیم تا ببینیم چه راهکارهای بالقوه ای وجود دارد، و امیدواریم به زودی اطلاعاتی در این باره در اختیار شما قرار دهیم. پس لطفا منتظر باشید. از صبر و حوصله و درک شما تشکر می کنیم.”

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “کپکام درپی راه حلی برای افزودن co-op آفلاین به نسخه PC از RE: Revelations 2”

 1. big bad wolf گفت:

  خدا کنه خدا کنه :۱۸:
  تک نفرش خیلی حال داد حیف که هوش مصنوعیش تو دیواره :11:
  ینی اگه مویرا چراغ قوه رو بده به کلرو بره خیلی سنگین تره

  ۰ ۰
 2. Lennox گفت:

  این بهانه ها دیگه قدیمی شده، به دنبال X، به دنبال Y. بزاریم یکم که فروخت و یک پولی دستمون رو گرفت کم کم، این تلاشهایی که برای رسیدن به X و Y خرج کردیم به نتیجه خواهد رسید. حیف تلاش این بنده خداهایی که برای بازی شما مد بیرون میدن. :16:

  ۳ ۰