PS4 vs Xbox One قسمت دوم: بازی های لانچ کنسول Xbox One

توسط محمد حسین کریمی در ۲۵ مهر ۱۳۹۲ , ۱۸:۴۷

PS4 vs Xbox One قسمت دوم: بازی های لانچ کنسول Xbox One

تا چند هفته دیگر کنسول های نسل بعدی PS4 و Xbox One عرضه خواهند شد. در قسمت اول مقاله به عناوین لانچ «پلی استیشن ۴» پرداختیم، پلی ۴ شامل بازی های داخلی و کوچک زیادی می شد اما به غیر از دو مورد در زمان لانچ خبری از عناوین بزرگ و انحصاری های همیشگی نیست، مایکروسافت تعداد لانچ زیادی ندارد اما بیشتر انحصاری ها و بازی های مایکروسافت عناوین بزرگ هستند تا بازی های بومی و داخلی. در کل لیست لاین اَپ لانچ Xbox One کوتاه است اما شامل بازی های بزرگ تری می شود. اگر بخواهیم طبق تعداد بررسی کنیم سونی برتری دارد اما عناوین مایکروسافت شامل بازی های بزرگ تر و با کیفیتی می شود.

بررسی عناوین لانچ کنسول Xbox One: بازی های لانچ مایکروسافت کم اما بزرگ هستند

می توان گفت برای لانچ سونی کمی ریسک کرده است، چرا که در اصل از سه بازی انحصاری بزرگش یکی اَن ها یعنی Drive Club که سبکی همه پسند دارد یک IP جدید است اما مایکروسافت بازی شناخته شده به عنوان سبک هسته ای(ریسینگ) دارد.(فورتزا ۵) به احتمال زیاد «فورتزا ۵» بیشترین فروش از انحصاری های لانچ مایکروسافت را شامل می شود. «خیزش مردگان ۳»(Dead Rising 3) یکی از بهترین های مایکروسافت برای لانچ است; بازی نشان داده است نسبت به وسعت چه کیفیت عالی می تواند بر روی کنسول های نسل بعدی داشته باشد، البته همانطور که مشخص است عده بسیاری از مردم طرفدار زامبی کشی و بازی های ترسناک هستند. این عنوان با توجه به پردازش تعداد زیادی زامبی و مسائل فنی می تواند پیشرفت سخت افزاری از زمان Xbox 360 تا Xbox One را به رخ بکشد.

به طور کلی مایکروسافت انحصاری ها و بازی های لانچ خود را طوری در نظر گرفته است که عده زیادی از گیمر ها را شامل شود برای مثال از کینکت نیز پشتیبانی خوبی شده است، اینبار از کینکت برای عناوین ساده استفاده نشده است. همان قدر که سونی بر روی عناوین و بازی های Indie و F2P تمرکز کرده است مایکروسافت یکی از اهدافش کینکت می باشد.

در کل اگر بخواهیم بازی های لانچ دو کنسول را در نظر بگیریم در زمان لانچ بازی های مایکروسافت تنوع سبکی بیشتری دارند و عناوین بزرگ ترین هستند. تمرکز سونی بیشتر روی Indie ها بوده است.

Crimson Dragon

از طرفی این عنوان از طرف سازنده Panzer Dragoon که بسیار تا بسیار پرطرفدار و موفق است می باشد از طرفی دیگر این پروژه به عنوان یک بازی برای کینکت Xbox 360 معرفی شد و پس از تاخیر های پشت سر هم به نسل بعد منتقل شد. همانطور که از نام بازی مشخص است شما باید اژدها را کنترل کنید و چیز های مختلفی را بسوزانید اما اینقدر ها هم عنوان ساده ای نیست و پیچیدگی های گوناگونی دارد. قبلا هم مغز متفکر این پروژه futatsugi گفته بود Crimson Dragon با کینکت و کنترولر جدید هماهنگ شده است و بازی کاملا از نو ساخته شده است. همچنین قرار است Crimson Dragon یک عنوان دانلودی باشد. لازم به ذکر است Panzer Dragoon توانسته است از گیم رنکینگ نمره ۹۰.۹۲/۱۰۰ را بدست اَورد.

Dead Rising 3

اگر شما اَلمانی هستید دور «خیزش مردگان ۳» را خط بکشید، متاسفیم. عنوان «خیزش مردگان ۳» نمایش بسیاری خوبی در نمایشگاه های مختلف داشته است، همان طور که همه می دانند سازندگان بازی همیشه در تلاش بوده اند که سخت  افزار کنسول های نسل حاضر و نسل بعد را به چالش بکشند. بخاطر همین است که سازندگان بازی گفته بودند با این که «خیزش مردگان» یک بازی دنیای باز می باشد کیفیت گرافیکی «خیزش مردگان ۳» با سری «اَنچارتد» کاملا قابل مقایسه است. واقعا به این بازی امیدوار هستیم.

Fighter Within

مگر می شود یک کنسول لانچ شود و یوبی سافت برای اَن یک بازی انحصاری یا یک چیز مضحک نداشته باشد؟ «مبارز درون» یک بازی برای کینکت است که سازندگان، اَن را یک تجربه غیر قابل تکرار از حرکات بدن و کومبو های مختلف نامیده اند. یوبی سافت تجربه زیادی با کینکت داشته است و طبق اعلانات این شرکت اینبار نیز از تکنولوژی جدیدی استفاده شده است. همچنین نکته خوب این است که قابلیت مولتی پلیر اَنلاین نیز در بازی گنجانده شده است.

Forza 5

عنوان ریسینگ «فورتزا ۵» تنها بازی AAA انحصاری کنسول Xbox One است که در زمان لانچ به انتشار می رسد. تقریبا می توان گفت این بازی رقیب بازی انحصاری سونی یعنی «درایو کلاب» می باشد، اما در کل «فورتزا» تا به حال گذشته موفقیت امیزی داشته است اما «درایو کلاب» اولین بازی از این سری است و نمی توان نظری در مورد اَن داد برای همین تا به حال برتری ازان «فورتزا ۵» می باشد اما با این حال باید تا انتشار نقد و بررسی ها صبر کرد. همه چیز را در مورد این بازی می دانید، سازنده اعلام کرده بود ۱۰ سال وقت صرف ساخت این نسخه از بازی شده است و قرار است از ۱۰۰ درصد قدرت Xbox ONE بهره ببرد. همچنین اعلام شده بود با استفاده از تکنولوژی کلود (ابری) هوش مصنوعی «فورتزا ۵» تا ۶۰۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

Killer Instinct 

این یکی از بازی های غیرمعمول و غیرمنتظر از مایکروسافت است. «غریزه قتل» یکی از قدیمترین و پرطرفدارترین بازی های مبارزه ای می باشد. کارگردان بازی اعلام کرده است کنترل و ویژگی های مختلف به علاوه کومبو ها پیشرفت قابل توجه ای داشته است. همچنین قرار است مود ها و مسابقات گوناگون نیز اضافه شوند. افراد زیادی بر روی این پروژه کار می کنند و مایکروسافت بسیار امیدوار است. یک F2P عالی! در هر صورت برای کسانی که نمی خواهند پولی خرج کنند فقط یک کارکتر مجانی است. در هر صورت سبک مبارزه ای طرفدران زیادی دارد و می تواند فن ها را جذب کند. همچنین تکنولوژی و موتورگرافیکی جدید برای بازی تعبیه شده است که با تکنولوژی ابری تقویت نیز می شود. «دابل هلیکس» سازنده بازی اعلام کرده است غریزه قتل بر روی ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می شود.

Lococyle 

«توییستد پیکسل» تصمیم گرفته است محتوایی برای پلتفرم مایکروسافت داشته باشد، قبل از این قرار بود «لوکوسایکل» برای پلتفرم Xbox 360 عرضه شود اما پس از تاخیر های پشت سر هم پروژه به نسل بعد منتقل شد. قرار بر این است این عنوان با قیمت ۲۰ دلار به صورت دیجیتالی در زمان لانچ به انتشار برسد.

 

Peggle 2 

EA در نسل بعد بیشتر طرف مایکروسافت و XONE قرار گرفته است و محتواهایی برای این شرکت به صورت انحصاری یا انحصار زمانی عرضه خواهد کرد و این یک برتری برای One به حساب می اَید. یکی از عوامل اصلی نیز که برای One مزیت به حساب می اَید لید پلتفرم بودن اَن برای بازی Peggle 2 است. با این که استودیو «پاپکپ» اعلام کرده است بازی انحصاری زمانی می باشد اما بیشتر پلتفرم نسل بعدی مایکروسافت توصیه شده است.

 Powerstar Golf
ما در حال حاضر سه چیز درباره Powerstar Golf می دانیم: ۱- بازی برای زمان لانچ Xbox One در نظر گرفته شده است، ۲- این عنوان توسط Zoe Mode در دست ساخت می باشد و ۳- بازی در مورد گلف است. مایکروسافت تا به الان اطلاعات زیادی منتشر نکرده است.

Ryse: Son of Rome

 عنوان «رایز: پسر روم» خیلی وقت است که رونمایی شده است. اول از همه بازی برای کینکت Xbox 360 رونمایی شد و سر و صدای زیادی کرد اما پس از سکوت فراوان شرکت کرایتک پیشگام در تکنولوژی اعلام کرد نمی توان چنین بازی را با کینکت هماهنگ و یک دسته کرد برای همین قرار شد بازی برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت یعنی Xbox One در زمان لانچ به انتشار برسد. همچنین شایعات بسیاری شده است که بعدا محتواهای اضافه بسیار و اسپین اف هایی طبق این بازی منتشر خواهید شد.

 Zoo Tycoon

یکی از بازی های شاد و جالب توجه مایکروسافت که در زمان لانچ به انتشار می رسد Zoo Tycoon می باشد. بازی از چند سال پیش در دست ساخت می باشد و از گرافیک خارق العاده ای بهره مند است، انیمیشن ها و مدلینگ حیوانات بسیار عالی کار شده است.قرار بر این است این عنوان برای کنسول Xbox 360 و PC نیز عرضه شود.

 Xbox Fitness

بازی ریسینگ؟ شوتر؟ F2P ؟ مبارزه ای؟ اَنلاین اجتماعی؟ ورزشی؟ بله، بله، بله، بله،بله، بله. یکی از بازی های جالب WII عنوان Wii Fit بود اینبار مایکروسافت بازی شبیه به اَن برای لانچ در نظر گرفته است.

Zumba Fitness World Party

حتما با این بازی اَشنایی دارد در هر صورت باید اعلام کنیم که طبق برنامه این عنوان برای Wii، Wii U و Xbox 360 نیز عرضه خواهد شد.

  … این سری مقالات ادامه دارد

 نویسنده و مترجم: محمد حسین کریمی 

دیدگاه
۱۶۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

160 Replies to “PS4 vs Xbox One قسمت دوم: بازی های لانچ کنسول Xbox One”

 1. princemoji گفت:

  توی این لیست چیزی به غیر از فورتزا و رایز بقیش به درد نخوره.
  :lol:

  ۰ ۰
  1. Eminem گفت:

   توی لیست سونی غیر از کیلزون و درایو کلاب دیگه چی بدرد می خورد مثلا؟ :|

   ۰ ۰
  2. princemoji گفت:

   همون نسخه های indie و F2P خیلی از این که بیای وایسی جلوی کینکت برقصی بهترن…
   :lol:

   ۰ ۰
  3. nexusONE گفت:

   توی fighter whitin میرقصی؟!

   ۰ ۰
  4. princemoji گفت:

   xbox Fitness چطور؟

   ۰ ۰
  5. Oddity. گفت:

   وسط ورزش می رقصی؟ :lol:
   باریکالله داری والله!

   ۰ ۰
  6. Eminem گفت:

   مایکروسافت همه قشری رو در نظر گرفته شما دوست نداری برو رایز بازی کن اون مال یه سن دیگس و یه افراد دیگر.

   ۰ ۰
  7. Eminem گفت:

   شما توی این لیست بازی رقص می بینی؟ اول فکر کن بعد cm بده یه ذره منطق هم خوب چیزیه! درسته سونی در بحث انحصاری خوبه ولی مایکروسافت هم خوب کار کرده.

   ۰ ۰
  8. princemoji گفت:

   آخه دم میاد ۶۰ دلار پول بازی میده بعد میره توی خونه ورزش میکنه خوب چه کاریه خب ادم میره بیرون دنبال ورزش این همه پول رو نی مده واسه یه بازی.
   البته این نظر منه.

   ۰ ۰
  9. Eminem گفت:

   خب ادم پول می ده بازی کنه بره کار بکنه وقتشو تلف نکنه. عزیز من بازی می کنی لذت ببری خیلی ها از این بازی ها لذت می برن و فروشش از خیلی بازی ها هم بهتره.

   ۰ ۰
  10. revtheory گفت:

   princemoji@
   وقتی شما حاضری پول بدی موو بخری بیای مگس بکشی.
   ما هم حاضریم پول بدیم ورزش کنیم.
   همون طور ک شایان جان گفت اینا طرفدارای خودشون رو دارن و جزو بازی های مناسب برای جو خانواده هستن
   هر شخص از هر قشری با هر سلیقه ای ایکس باکس بگیره به کارش میاد و باهاش حال میکنه.برعکس سونی که با لانچ تایتل هاش فقط نصف فن های تعصبیش حال میکنن :))

   ۰ ۰
  11. xneon 360 گفت:

   حاجی توی بازی فایتینگ شما میای میرقصی ؟ عجب !

   ۰ ۰
  12. xsajad1 گفت:

   حالا مگه بازی ها ps4 خیلی بدرد بخوره بابا چرا بحث های بیهوده راه میندازید به نظرم منم لیست بازی های ps4 از کیلزونش بگیر تا درایو کلابش بدرد بخور نیستند وخسته کننده هستند
   ——————
   همه این لیست یک طرف بازی کوانتوم بریک ولی به نظرم این لیست برای لانچ کافیه اما خب مایکرو باید پشتیبانی کاملی از کنسولش داشته باشه البته از تمام این عناوین رایز رو بیشتر دوست دارم هم هک اند اسلشه هم مربوط به دوره روم میشه که خیلی مخلوط خوبی هست فقط ای کاش برای داستانش یک نویسنده خوب روش کار نکنه تا به سرنوشت کرایسیس دچار نشه

   ۰ ۰
  13. remember me گفت:

   مثله این که تو این مورد مایکرو بهتر عمل کرده

   ۰ ۰
 2. Oddity. گفت:

  Killer Instinct بابای فایتر ها :X
  برای کارکترایی که دوست داری قراره پول بدی دم مایکروسافت گرم :X
  Ryse: Son of Rome تریلری که امروز اش منتشر شده لامصب نسل بعد رو راحت قورت میده، از موشن کپچر بی نظیر گرفته تا طراحی کاراکتر فوق العاده عالی!
  Forza 5 بهترین و باکیفیت ترین ریسینگ ۱۰ سال اخیر که تو موفقیتش شکی نیست :X
  Dead Rising 3 یه زامبی کشی فوق العاده fun، لامصب fun ترین بازی نسب بعد هستش :X
  Peggle 2 هنوز هم پگل ۱ رو بازی می کنم تکراری بشو نیست لامصب :X
  Crimson Dragon یه بازی فوق العاده خوب و شرقی پسند که به مذاق من خوش نمیاد!

  Lococyle تنها پیس آو شت موجود :lol:

  ۰ ۰
  1. Saberwolf گفت:

   تریلر ۸۵ Combo کرکتری که طرحش آواتارم هست یعنی saberwolf رو دیدی که؟ خعلی فاز میده. هر چند روز یکبار نگاه میکنمش.
   از فایترهای بسیار قدیمی هست این سری. موسیقی بازی هم که داینامیک هست.

   ۰ ۰
  2. Oddity. گفت:

   اون مال یه قرن پیشه :mrgreen:
   تریلر اومده کمبوی بالای ۱۲۰ :lol:
   وای به وقتی که گیم پلی Orchid رو نشون بدن، صابر گرگه پشمه :P :lol:

   ۰ ۰
  3. Saberwolf گفت:

   دهنشون سرویس ۱۲۰ کمبو؟! :|
   لینک بده دیگه.
   اصلا ابهت آواتار من رو دیدی؟! قورت میده درسته! :->

   ۰ ۰
  4. Oddity. گفت:

   لینک ندارم :sad:
   آواتارت همون نقاشی یکی از بچه های BC نیست؟ :-/

   ۰ ۰
  5. Raiden گفت:

   من ۳۰۰ و خورده ای هم دیدم باور کنید
   این ارزش انحصاری رو انصافا داره و به خاطر این و فورزا ما هم بعد از عید یه وان میخریم
   خواستید ادد کنیم ببینیم چند مرده حلاجید

   ۰ ۰
  6. Saberwolf گفت:

   Raiden@

   ها! :| WTF?!?!?!? :| :| :|
   شوخی میکنی دیگه؟! ۳۰۰ کمبو؟! ۸-O 8-O قابل هضم نیست برام , زیادی عددش گندست.
   لینک دارید بگذارید دیگه , لااقل تو تاپیکش تو بازیسنتر بگذارید تا فیض ببریم :cry:

   ۰ ۰
  7. Saberwolf گفت:

   اسی@
   اری. بروبکس عزیز دل در استدیو Rare هم بسیار خوششان آمده و تعریف کرده اند :X

   ۰ ۰
  8. Raiden گفت:

   باور کن من یه عکسی دیدم ازش.پیدا کردم برات اگه جایی بود پیام خصوصی میکنم
   سلطانه فایتینگه ki

   ۰ ۰
 3. Leon S.K گفت:

  به غیر از فورتزا که من اصلا هم از سبکش خوشم نمیاد بقیه لیست رو هواست ! اون یکی که داره خودش رو با گرافیک نسل هفتمی مقایسه میکنه :lol: اون یکی هم با کلی هایپ گرافیکی اومد جدیدا زد پالیگان ها رو نصف کرد دیدیم چی شد ! یا یکی دیگشون بازی فری تو پلی هست اما فقط یه شخصیتش آزاده بقیه رو باید بخری =)) بقیه هم که اکثرا ورزشی یا رقاصی هستن !

  ۰ ۰
  1. Eminem گفت:

   دادا اون پولیگان نصف شد اصلا مدونی لست او اس ۱/۳ الان رایز هم پولیگان نداشت. یعنی تعداد پولیگان رایز سه برابر لست او اس هستش.

   ۰ ۰
  2. Leon S.K گفت:

   خوب مگه من گفتم بده گرافیکش؟ یعنی انتظار داری رایز گرافیکش از یه بازی نسل هفتمی هم پایین تر بیاد؟ مشکل من هایپ هاشون بود و اون گرافیک خیره کننده E3 ! اما پالیگان ها رو نصف کردن کلهم بد جلوه داده شد گرافیکش ! شاید اگه از اول با همین اندازه کنونی جلو میومدن هیچ واکنش منفیی نشون داده نمیشد !

   ۰ ۰
  3. Eminem گفت:

   همچین هم میگی اخه انگا نصف شده انگار قابل بازی نی!

   ۰ ۰
  4. Oddity. گفت:

   دیگه بی انصافی تا چه حد :roll:
   uploadtak.com/images/a717_34530752029337054576.jpg
   خودت مقایسه کن تفاوت گرافیک رو قبل و بعد از کم شدن پلی گان ها!

   ۰ ۰
  5. princemoji گفت:

   یه خورده به اون دور نماها نگاه کن انگار یه بازی نسل هفتمیه.

   ۰ ۰
  6. Raiden گفت:

   ماریوس بدبخت انگار حالت تهوع داره میخواد بالا بیاره :)) :))
   اون یکی افکت گردنش خیلی عالی شده ولی

   ۰ ۰
  7. Oddity. گفت:

   princemoji
   جان؟ :| فقط خواستی یه چیز گفته باشی دیگه رسته؟

   ۰ ۰
  8. AxeL گفت:

   انصافا تصویر دومی گرافیک به مراتب بهتری داره (جزئیات بیشتر و خوش رنگ و لعاب تر )
   برایه مثال :چین و چروک گردن کارکتر سمت راست تو تصویر دومی کاملا دیده میشه اما تو تصیر اولی وجود نداره.

   ۰ ۰
  9. Leon S.K گفت:

   اصلا تو شفافیت و کیفیت زره ها در دو عکس رو مقایسه کن متوجه میشی ! من نمیگم بده ! اتفاقا خوبم هست ! من دارم بین خوب و خوب تر مقایسه میکنم ! مشکل اینه که کرایتک اول اومد خوب تره رو نشون داد ولی بعدش به “خوب” کاهشش داد بخاطر همین ممکنه برای آدم “بد” نشون داده بشه، مثل این میمونه که از خونه دو هزار متری بری خونه یک هزار متری ! جفتشون عالی هستن ها ! ولی وقتی از خوب تر بیای روی خوب برات بد جلوه میکنه !

   ۰ ۰
  10. Saberwolf گفت:

   Leon S.K@
   عکس پایینی بعد از کم کردن هست ها! جزئیات بیشتری نشون میده که! :D

   ۰ ۰
  11. Milad RFM گفت:

   من که غیر از چروک گردن تفاوتی نمیبینم

   ۰ ۰
  12. Oddity. گفت:

   الله اکبر :lol:

   ۰ ۰
  13. xneon 360 گفت:

   ا/۸ هم بکنن بازم گرافیکش همه انحصاری های سونی رو راحت قورت میده چون کرای انجین پشتشه و پشتیبانی دایرکت ایکس !

   ۰ ۰
  14. rainboy گفت:

   Raiden
   دوستان اینجا رو: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :mrgreen: :lol: :lol: :D افکت گردن

   ۰ ۰
  15. revtheory گفت:

   کاشفی جان با مایکرو چرا بدی؟ :))
   دیگه ایراد های بنی اسرائیلی نگیر ک عزیز من.
   تو با اینا حال نمیکنی.فک نکنم یه درصد هم طرفه لانچ تایتل های سونی بری :))

   ۰ ۰
 4. gimer dani گفت:

  Ryse: Son of Rome خوبه و درباره ی اون بازیا نظری ندارم بدرود :D

  ۰ ۰
 5. The End Of Ps گفت:

  {{بدون فن بازی}} هیچ کدوم برا من خوب و مورد علاقه نیستند !!
  البته فورزا بازی محبوبه لیسته که اونم من علاقه ای ندارم کلا ! مبارک طرفدارهاش :)

  ۰ ۰
  1. Saberwolf گفت:

   هیچ اشکالی نداره, به سلیقت نمیخوره خوب. :)

   ۰ ۰
  2. The End Of Ps گفت:

   بله دیگه … مبارک طرفدارهاش و اونایی که در لانچ میخرن :arrow:

   ۰ ۰
  3. Saberwolf گفت:

   الان با قسمت آخر خواستی تیکه بندازی؟ /:) :D همه که مثل تو و رضا و اسی و روزبه مایه دار نیتن :P

   ۰ ۰
  4. The End Of Ps گفت:

   نه بابا چه تیکه ای ! شما حالا هر وقت دلت خواست بخر ! من برا اونایی گفتم که خیلی دق دقه ی شدید عناوین لانچ دارن !

   ۰ ۰
 6. masterezi0zzz گفت:

  خوووووووبن خوووووووووبن

  ۰ ۰
 7. Very Big Daddy گفت:

  خوشم میاد تو متن هم دست از سر اوبی برنداشتی! :)) :))
  انحصاری های مایکرو تا الان بد نبودن…باید دید همینطور ادامه پیدا میکنن یا نه!

  ۰ ۰
 8. Dracula گفت:

  Ryse son of bitch!!! که محشره. Fortza مثل همیشه تو سبک racing بهترینه، بقیم در حده قابل قبولین. شما تعصبیای بی خیرم نیاید اینجا از انحصارای قناستون چرت بگید. خوبیش اینه که همه به عمق فاجعه killzone و driveclub پی بردن. گرافیک shadow fuck که منو یاده دوران PS 2 و Killzone 1 انداخت، driveclubام که هیچی واسه عرضه نداره. دیگه چرا دور برداشتین؟؟؟؟؟؟

  ۰ ۰
 9. navida90 گفت:

  Killer Instinct ,Fighter Within این دوتا بازی بهترین بازیاشه بقیش با سلیقه من جور نیست

  ۰ ۰
 10. AxeL گفت:

  Forza 5 قطعا بهترین عنوان لانچ X1 هست.
  Dead Rising 3 بازی خوب و سرگرم کننده ای به نظر میرسه و به شخصه خیلی به این بازی کپکام امید دارم.
  Ryse: Son of Rome هم که دستپخت کرایتک هست و قطعا از نظر گرافیک قدرتمند .اما اون چیزی که از تریلر ها میشه فهمید مبارزات خیلی خشکه وتنوع فنون هم بسیار پایین بود.QTE هم که زیادتر از حد معمول بود (هرچند خیلی سینمایی وخشنه)
  در کل مایکرو عناوین لانچ خوبی داره

  با اینکه نسل بعد قطعا PS 4 خواهم خرید (البته اگه این فروشندگان خیلی بی انصافی نکنن :D )
  اما امیدوارم که X1 و مایکروسافت هم موفق باشه . چون این رقابت که باعث پیشرفت میشه ;)
  _____________
  San iKer Forever

  ۰ ۰
 11. nexusONE گفت:

  توی لیست حداقل ۴عنوان هست که قطعا به تدریج میگیرمشون :X قشنگ مایکروسافت کبیر از لانچ شروع کرده ترکوندن :X :X :X خدایا از خلقت مایکروسافت و اکس باکس one متشکریم که مجبور نیستیم بشینیم نسل هشتم ایندی بازی کنیم . اول میخواستم کنار اکس باکسم ۱ دونه indie station 4 ام برخم بعد گفتم خوب چه کاریه گوشی اندروید ام هست دیگه بخوام ایندی بازی کنم :roll:
  سونی چه کاری بود ۱همچین سخت افزا قوی ای رو برای کنسول اش بذاره وقتی کل تمرکز روی بازی های ایندیه اندازه ۲DS سخت افزار میزاشت حداقل قیمتشو زیر ۲۰۰دلار میاورد :lol:

  ۰ ۰
  1. The End Of Ps گفت:

   به به عجب کامنت سطح بالایی دیدم :lol:
   مرسی :mrgreen:

   ۰ ۰
  2. crash گفت:

   تقصیر خودت نیست.
   هر کس اندازه درکش برداشت میکنه.وقتی کیلزون ایندی باشه شما هم میشی صاحب نظر دیگه.
   از قدیم گفتن وقتی ماهی نباشه قورباغه میشه سپهسالار.
   اگه سونی نبود که الان شما باید با ایکس باکست سر و کله میزدی.
   جمله تاریخیه (اگر اینترنت ندارید ۳۶۰ بخرید)که یادت نرفته. مال همین ۳.۴ ماه پیشه باید هی بهتون یاد اوری بشه که چی حسابتون کردن و حالا چی شدین

   ۰ ۰
  3. william wallace گفت:

   کامنت از این بهتر نبود :lol:
   اخه اگه جایی سونی گفته که بعد از لانچ دیگه بازی واسه Ps4 منتشر نمیشه بگین ما هم بدونیم!!!یا شاید به شما اجازه نمیدن بعد از روز لانچ بازی بخری ئاسه همین نگرانی :lol:
   حالا یه جور هم میگن انگار همه بازیهای لانچشون AAA هست،دوبازه یه نگاه به بازیها بنداز بعد بیا کامنت بده!
   ببینیم ۲ سال دیگه هم همینجوری اظهارفضل میکنین :lol:

   ۰ ۰
  4. psycho mantis گفت:

   :lol: :lol: :lol:
   خدایا این فنای میکرو رو از ما نگیر!!!

   ۰ ۰
 12. Saberwolf گفت:

  :lol:
  گیم فا بس نبود, اومدی اینجا رو هم با دیدگاه های گوهر بارت عطرآگین کنی؟! :-/

  ۰ ۰
 13. Tyrael گفت:

  بهترین میتونه برای من DR 3 باشه که نمایش های اخیرش فوق العاده بوده! :X
  فورتزا هم که همیشه عالیه! Ryse هم شو گرافیکی فوق العاده ای میشه!
  KI هم جالب می زنه
  و اما . . . Zoo Tycoon :X :X خوش حالم که این بازی روی ۳۶۰ هم میاد یه ۲۰ روز دیگه تجربش می کنیم :D

  ۰ ۰
  1. Saberwolf گفت:

   KI رو فقط میگی جالب میزنه؟! :| اصلا تریلر هاش رو دیدی؟ :roll: کف بر نشدی؟

   ۰ ۰
  2. Tyrael گفت:

   Crimson Dragon رو یادم رفت! :mrgreen:
   ” لازم به ذکر است Panzer Dragoon توانسته است از گیم رنکینگ نمره ۹۰.۹۲/۱۰۰ را بدست اَورد. ”
   دهنتو اینو نمی دونستم! :D کلا این کارگردان بازی Yukio Futatsugi کارش درسته ولی کاش Phantom Dust 2 رو میساخت! :X ایشالله پروژه ی بعدیشه :D

   ۰ ۰
 14. revtheory گفت:

  Raiden@
  ایکس باکس ۱۰۰ دلار گرون تره.
  فعلا دست شما بهش نمیرسه :))
  مونده تا به فن های ایکس باکس برسید .اصن بدو تا برسی :))

  ۰ ۰
  1. Raiden گفت:

   گلم من هم ۳۶۰ دارم هم ps3 و ps vita
   مطمئن باش زودتر از تو x1 میخرم برای بازی کردن ;ki و فورزا
   اول ps4 بعد از عید وان ;) :)) :)) :)) :))

   ۰ ۰
 15. victor hogo گفت:

  به غیر فورتزا هیچ بازی ای برام کشش و جذابیت نداشته!
  با اینکه می تونم یک ماه بعد کارت گرافیکم رو کمی ارزونتر و نرمالتر بگیرم و در عوض وان رو هم بگیرم گرافیک قدرتمند تر رو به وان در کنار گرافیک پاینتر ترجیه می دم!
  رایز که از همون اول برام اصلا جذابیت نداشت و بیشتر من رو یاد بازی ضعیف TROY که چند سال پیش بازی کردم انداخت!
  دد رایزینگ رو هم با اینکه همیه بازی کردم ولی هیچ وقت برام یک بازی محبوب نبوده!
  می مونه فورتزا که با اینکه عالیه ولی خب با پلی ۴ و جی تی ۷ که به زودی خواهد اومد لذت بیشتری می برم!
  باقی لیست که بهشون نگاه هم نمی کنم!
  پلی ۴ بازی های به مراتب بهتر و ارزنده تری داره و مخصوصا اینکه فیرست پارتی هایی حضور دارن که یک نسل کنسول و بازی هاش رو تضمین می کنن! :X

  ۰ ۰
  1. Saberwolf گفت:

   الان موضوع مقایسه بین لانچ هست ها!
   گرن توریسمو ۷ بزودی خواهد آمد؟ :| :roll: از اینده میای برادر؟ :-/

   ۰ ۰
  2. victor hogo گفت:

   منظورم این بود لانچی به اسم فورتزا برام جذابیتی نداره و تو کفش نیستم چون می تونم با کمی صبر عنوان بهتری چون جی تی ۷ رو بازی کنم! هر چند که در این بین به جی تی ۶ هم هست!

   ۰ ۰
  3. revtheory گفت:

   حاجی منظورت از بازی های ارزنده تر دقیقا کدوماست؟ :))
   جی تی ۷ که لانچ تایتل نیست عزیز من. مطمئن باش جی تی ۷ به فورتزا نمیخوره :))

   ۰ ۰
  4. victor hogo گفت:

   به هر حال باز هم میگم!
   جی تی پدر شبیه سازه و هر وقت متای فورتزا به ۹۶ و ۹۵ و… این سری رسید می تونیم این دو بازی رو با هم مقایسه می کنیم!
   ضمنا این نسل مایکرو فرت و فرت فورتزا داد و فقط یک جی تی اومد و باید هم تو این چند سال فورتزا بیشتر در معرض دید باشه و موفقتر باشه!

   ۰ ۰
  5. revtheory گفت:

   بازی اگه شاهکار باشه.با یه نسخه توی هم دید میمونه.
   سونی چند برابر زمانی ک مایکرو روی فورتزا کار میکنه،روی جی تی وقت میزاره.ولی باز هم جی تی از فورتزا ضعیف تر از اب در میاد :)) جالبه خیلی

   ۰ ۰
  6. Oddity. گفت:

   خیلی زور داره یه بازی که ۵ ۶ سال روش کار شده بیاد از یه بازی که به قول خودشون فرت و فورت دو شماره ازش اومده کمتر باشه :lol:

   ۰ ۰
  7. xneon 360 گفت:

   چی زدی داش ؟ :lol:
   الان فکر کنم تو فضایی پیش سازنده های گرن توریسمو :lol:

   ۰ ۰
 16. crash گفت:

  هر جور نگاه میکنم این کنسول و این بازیا ارزش ریالی خرج کردن رو نداره.
  رایز هم که روز به روز در حال پسرفته.مایکروسافت go to home

  ۰ ۰
  1. revtheory گفت:

   @crash
   go home babe.U R drunk AS HELL :))
   رایز در حال پسرفته؟
   الان سری جی تی در حال پیشرفته؟
   میشه ۲ تا لانچ تایتل نام ببری که قابل مقایسه باشن با لانچ تایتل های مایکرو؟ :))

   ۰ ۰
  2. Oddity. گفت:

   The Pinball Arcade :X :D

   ۰ ۰
  3. Raiden گفت:

   بابا این ایندی ها خوب با سونی رفیقن چه ربطی داره خوب؟
   شما aaa هارو حساب کن اینارو ولش کن
   killzone-drive club-knack
   deep down و yakuza ishin و infamous هم تا عید میان
   اونارو اهمیت نده اصلا ;)

   ۰ ۰
  4. Saberwolf گفت:

   داریم در مورد لانچ صحبت میکنیم. :)

   ۰ ۰
  5. william wallace گفت:

   شما دیگه بعد از لانچ بازی نمیگیری!!!!
   یا شاید مایکروسافت هرچی داشت گذاشت واسه لانچ که شما اینقدر به لانچ گیر دادی :lol:

   ۰ ۰
  6. victor hogo گفت:

   اسی@
   جالبه سر خیلی از بازی های مستقل و کم حجم تا سر حد مرگ از اون ها لذت می بری مثل همین BROTHERS A TALE OF TWO SONS و….. ولی سر پلی ۴ بازی های اینچنینی رو باید مسخره کرد! :lol:

   ۰ ۰
  7. Saberwolf گفت:

   علی کوروشی عزیز@
   آخه چه اینجا چه جاهای دیگه خیلی دیده شده عزیزان سونی فن (نه همشون) بازیهای XBL رو مسخ.ره کردن . نمونه بارزش ماینکرفت
   بعد همون ها الان به همین بازیهای ایندی و آرکید میبالن :roll:

   ۰ ۰
  8. william wallace گفت:

   حالا چطور دوستان مایکرو فن که اون زمان طرفدار بازیهای ایندی بودن حالا اینجور بازیها رو بد میدونن!!
   در ضمن شما یه جور میگی که انگار لانچ تایتل مایکرو پر از بازیهای AAA هست ولی سونی فقط بازهای ایندی تو لیستش داره!!!
   حالا وارد بعد از لانچ نمیشم چون انگار مایکرو فنهای عزیز از کل بازیهایی که در طول عمر کنسول میاد فقط از بازیهای روز لانچ استفاده میکنن و بقیه اصلا واسشون مهم نیست :lol:

   ۰ ۰
  9. Saberwolf گفت:

   بجای گذاشتن :lol: . حرف منتقی داری بفرما. من گفتم الان بحث در مورد لانچ هست. برای مواقع دیگه , همون موقع صحبت خواهیم کرد. O:-)

   ۰ ۰
  10. william wallace گفت:

   کجای حرف من غیر منطقی بود!!!
   شما بگو جوابی ندارم نه اینکه از شکلک گذاشتن ایراد بگیری :lol:
   اخه یه جوری هم میگن انگار ۱۰۰ تا کارشناس جمع شدن و گفتن لانچ مایکرو قویتر از سونیه،شما وقتی کلا صحبتات منطقی نیست من چی بگم!!!

   ۰ ۰
  11. crash گفت:

   ۲ تا نمیگم.۱ دونه میگم.مرد باش و دووم بیار جلوش.کیلزوووووووووووووووووووووووووووووووون.
   میدونم قانع نمیشی.یه دونه دیگه هم میگم:درایو کلاااااااب.
   حرفی از پروژه ready at down نمیارم که گل سر سبد لانچ های این نسله.
   و این هم یادت باشه که سونی داره با استودیوهای درجه ۲ش(بغیر از گوریلا) وارد این نسل میشه.
   هنوز سانتا مونیکای کبیر و ناتی داگ افسانه ساز وارد میدان نشدن.مطمین باش ۲ سال دیگه که اینا هم بیان x1 به خاک و خون کشیده میشه بی برو برگرد.
   دیگه از این واضح تر نمیشه یکیو قانع کرد مگه این که ایه نازل بشه که اونهم از عهده من نوعی خارجه

   ۰ ۰
  12. Oddity. گفت:

   “حرفی از پروژه ready at down نمیارم که گل سر سبد لانچ های این نسله.”
   :lol: :lol:

   ۰ ۰
  13. Eminem گفت:

   داداش بازی Ready at Down لانچ نیست چند ماه بعد میاد ولی همون کیلزون کافیه :D

   ۰ ۰
  14. crash گفت:

   خوب فورا جاشو با knack عوض میکنیم.بازم جای حرفی باقی نمیمونه

   ۰ ۰
  15. Eminem گفت:

   در کل لانچ که هیچ سال بعد لانچ وقتی موتور انحصاری های سونی راه افتاد ملت می فهن.

   ۰ ۰
  16. Saberwolf گفت:

   اطلاعاتت منو کشته ! :))

   حرفی از پروژه ready at down نمیارم که گل سر سبد لانچ های این نسله. :) :)
   لانچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   درایو کلاب که شایعه شده میره برای ۲-۳ ماه بعد لانچ . اگه نره هم اینور فورتزا هست. کیلزون هم محترم برای شما سونی فن ها. احیانا همون هست که با شعار گنده تر از حدش اومد جلو اول کاری خیط کرد؟! :-/
   سانتا مونیکا بسیار عزیز هست به سخصه برای خودم ولی بازی آخرش متا شد ۸۰ و برای من یکی اصلا در حد بازیهای قبلی نبود.

   ۰ ۰
  17. Eminem گفت:

   گرز او وار هم اومد جلو متاش ۷۹ شد. حالا کاری نداریم People can Fly ساخته یا نه ولی در هر صورت اپیک نظارت داشته و مایکروسافت اعتماد داشته که در حد بازی های قبلی میشه.

   ۰ ۰
  18. crash گفت:

   شایعه اسمش روشه.یعنی احتمالش ۵۰ ۵۰ هستش.کدوم خیط کاری کدوم گنده گویی؟اگه بازی منتشر شد و اونی نبود که همه انتظارشو دارن حق دارین پشت سرش حرف بزنین ولی الان……نه.زوده.
   درمورده سانتا هم این بازی اخر جز بهترین بازیای سال قبل بود ولی چون انتظار از این استودیو خیلی زیاده یه کوچولو در حقش اجحاف شد.بهتره یکم با دید منطقی به قضیه نگاه کنین.سونی داره با کمترین میزان قدرتش این نسل رو شرو میکنه.تا وقت هست برگردین به صراط مستقیم.
   یه سال دیگه خیلی دیره ها.از ما گفتن.
   ready at down هم چه لانچ چه یه مدت بعدش تاثیرشو با این بازی که تا حالا دیدیم رو این نسل میزاره

   ۰ ۰
  19. Saberwolf گفت:

   خوب محمدحسین من نگفتم خیلی خفن بود گیرز جدید.
   موضوع اینه روی داوری اسم PCF هست . روی عروج Santa Monica . من هم هیچ دشمنی با خدای جنگ ندارم تمامشون رو جز عروج تموم کردم. چون عروج به شخصه بهم مثل قبل حال نداد. ولی برادرم اولین بازی که تموم کرد روی ps3 جدید همین بود.
   رو عروج اگه اسم سانتا مونیکا نبود , شاید اینهمه فشار و انتقاد هم نبود!

   ۰ ۰
  20. Saberwolf گفت:

   Crash@
   کدوم خیط؟ کدوم گنده گویی؟

   ارجاع میدم شما رو به نسخه اول کیلزون . همونی که قبل اومدن میگفتین هیلو کیلر هست!
   اومد و فروش و متا و . . . رو دیدیم!

   ۰ ۰
  21. crash گفت:

   درمورد جی تی حرف نزنیم فک کنم خیلی به نفع شما باشه.

   ۰ ۰
  22. Saberwolf گفت:

   :| :roll: =D =D =D

   ۰ ۰
  23. Dracula گفت:

   crush@ Go to HELL

   ۰ ۰
  24. Saberwolf گفت:

   توهین نکن برادر. اهه بیخیال

   ۰ ۰
  25. victor hogo گفت:

   چون فن مایکرو هست با لحن آروم هدایشت میکنی!
   حالا اگه فن سونی بود :
   شعور و فرهنگ خانوادیگتو نشون دادی! و همه ی بچه ها شناختن که چی هستی!

   ۰ ۰
  26. crash گفت:

   دستت درد نکنه

   ۰ ۰
  27. navida90 گفت:

   xbox on
   xbox go to internet explorer
   xbox buy a ps4
   xbox off

   ۰ ۰
  28. eagles گفت:

   ایکس باکس:باوشه

   ۰ ۰
 17. Tyrael گفت:

  بیخیال!
  در رابطه با یکی از همین بازی ها :
  تریلر جدید از Ryse اومده چنتا تصویر : :D

  ۸pic.ir/viewer.php?file=19717116079891054898.jpg
  ۸pic.ir/viewer.php?file=42790096302272776612.jpg
  ۸pic.ir/images/85315842722756604515.jpg

  ————–
  پ.ن : می دونیم گرافیک بازی از Knack هم کمتره پس بحث الکی زیر این کامنت نکنید خواهشا :D

  ۰ ۰
  1. Oddity. گفت:

   dat downgrade :sad: :sad:
   :lol:

   ۰ ۰
 18. ****Ice Boy**** گفت:

  تو عناوین لانچ مایکرو یه دونه ryse دیدم فکم وا شد که چند وقت پیش یه تریلر in game ازش دیدم که اونم…. :| :| هیچی بیخیال راجبش صحبت نکنم بهتره
  حالا باید دید مایکرو در ادامه چه نقشه هایی داره به جز ددرایزینگ تو عناوین لانچش هیچ کدومو دوست ندارم .

  ۰ ۰
 19. War گفت:

  اکثرشون عشق هستن مخصوصا forza,Ryse :X :X :X :X :X

  ۰ ۰
  1. rainboy گفت:

   واقعا بگرید ۸-O 8-O 8-O :O

   ۰ ۰
  2. اینا با چه رویی این بازی رو ترول میکنند؟ :lol: :|

   ۰ ۰
  3. Oddity. گفت:

   نک گرافیکش اینو می خوره :sad:

   ۰ ۰
 20. xneon 360 گفت:

  من که با ۴-۵ تا از این بازی خیـــعــــــلی حال میکنم میدونم صد رد صد کارشون ردیفه و سازنده درست و حسابی هم داره میسازشون ، برام مهم نیست ملت چی میگن چون من همه نسل ها از همه پلتفرم ها استفاده میکنم و حالشو میبرم ، حالا اولویت همیشه با اکس باکسه چرا ؟ چون XBOSS e
  /m\

  ۰ ۰
 21. Meraj Fathi گفت:

  والا به نظرم فقط فورزا ۵ بازیه شاخشونه البته ظاهرا son of rome هم بازیه خوبیه ولی در کل نسبت به بقیه ی انحصاری هاشون زیاد اطلاعات ندارم.

  ۰ ۰
 22. fahrenheit گفت:

  باز هم انحصاری………
  باز هم انحصاری……..
  جالبش اینه که همه بدبختی های این بازی های انحصاری رو ما پی سی باز های بیچاره میکشیم……….

  ۰ ۰
 23. Dracula گفت:

  محمد حسین جان لااقل بزار طرف جوابه cmاش و بگیره بعد بپاک. تازه مگه چی گفتم مگه گفتم برو به ج*نم!

  ۰ ۰
 24. psycho mantis گفت:

  میکرو بازی های aaa اش بیشتر از سونی هست درست.اما هیچ کدوم واسم جذابیتی ندارن.به دور از فن بازی میگم.
  فورزا که ارکیده.همه میدونن.خودم بازی کردم.kl هم بگم کلا اهل فایتینگ زیاد نیستم.
  رایز هم بگم کلا کرایتک ابن چند ساله بازی هاس از نوبی ساز هم بدترن!!! رایز هم به درد خودشون میخوره.
  دد رایزینگ هم دو و یک رو بازی کردم بهم چندان نچسبید.هرچند وقتی وان خریدم یکی از اولین بازی هایی خواهد بود که تهیه میکنم.
  در کله این چندر غاز انحصاری های به ظاهر با ارزش میکرو فقط هیلو و والسلام!!!!

  ۰ ۰
 25. Sirius گفت:

  هیچ کدام از این بازی ها رو دوست ندارم، تنها بازی که خیلی دوست دارم بدونم چه طوری میشه quantum break هستش بقیه بازی ها برای من جذاب نبودند.

  ۰ ۰
 26. Pandora7 گفت:

  اصلا چیز که من جذب کنه سمت xbox one توی لیست نمی بینم به غیر از فورزا . در ادامه فقط و فقط بازی رمدی شاید باعث تحریک من برای خرید کنسول مایکروسافت باشه خلاصه توی این نسل مایکروسافت جفا به خریدارنش کرد و ساپرتش بسیار ضعیف بود خیلی از بازی ها هم از انحصار در امد و همین داستان بدتر کرد به هر حال استودیو هایی که سونی داره یه تضمین برام تنها کمبود سونی توی نسل قبل یه شوتر سوم شخص خوب بود که اولدرا داره جاش پر می کنه داستانش هم که معلوم پر پیمون

  ۰ ۰
 27. خدا رو شکر کنسولم در آستانه انتشار نه قرمز شد و نه قرار شد برای لانچ بازی اندرویدی بازی کنیم :lol: :mrgreen:

  ۰ ۰
  1. Pandora7 گفت:

   سر همین کنسول حال حاضرت چی بازی کردی توی این چند ساله بعد شما که شایعه ها رو دنبال می کنی جواب به شایعه ها رو هم برو بخون این شایعه های کثیف برای بازار خراب کردن . سونی تا حالا با چراغ های قرمز مواجه نشده

   ۰ ۰
  2. Oddity. گفت:

   امسال همون بازیی هایی رو بازی کردیم که شما قراره تو سال لانچ بازی کنی :lol: Indie ftw1 :lol:

   ۰ ۰
  3. Pandora7 گفت:

   هه والله من با سونی هیچ وقت به قحطی بر نمی خورم و همیشه بهترین ها رو ازش می گیرم . این قابل ستایش که سونی حتی در سال اخر از دو استودیو بزرگش خواسته بازی برای کنسول نسل هفتمیش بسازن .
   در اضافه شما امسال چی داشتین جاجمنت که یه تاور دیفینس بود که با نقشه های بسته الحاقی نسخه سوم گریز او وار ساخته شده بود .

   ۰ ۰
  4. MOHSEN f گفت:

   عزیز مگه شما امسال چیزی بازی کردین!!؟؟
   اصن مگه جعبه مجهولارو از انباری در اووردین که بخواید بازی هم کنید :lol: :lol:

   ۰ ۰
  5. Eminem گفت:

   سونی نیومدی زرتی همه بازی های رونمایی کنه مثل مایکرو که بعدش خرش از پل گذشت قحطی انحصاری بشه سونی هر سال چندتا انحصاری خفن داشته و دارد و خواهد داشت

   ۰ ۰
  6. Oddity. گفت:

   باشه باو :lol:

   ۰ ۰
  7. Eminem گفت:

   تو هم کم میاری بگو باوشه با چار تا شکلک. باوووووشه :mrgreen:

   ۰ ۰
  8. Oddity. گفت:

   تو کاریت نباشه :lol: چرا یاهو نمیای ؟ :sad:

   ۰ ۰
 28. blind گفت:

  قابل توجه ترو.لر‌های گرافیک ryse
  امروز تو gs گذاشتن.
  upcity.ir/images2/17065641715583348836.gif

  ۰ ۰
 29. King Tiger گفت:

  غیر از ۲ , ۳ تا چیز دندون گیری وجود نداره… دقیقا مثل سونی! :-?
  با این تفاوت که هنوز استودیوهای اصلی سونی بازیهاشون رو رو نکردن!

  ۰ ۰
  1. Eminem گفت:

   البته مایکروسافت هم رو نکرده فقط یه استودیو چار تا ای پی مخفی در دست ساخت داره که مایکروسافت گفته یکیش به بزرگی هیلو هست و یکی دیگه صنعت گیم و سینما رو تغییر میده یه تیزر هم از یکی از بازی ها نشون داده شد که کیفیت گرافیکی نظرش نیست.

   ۰ ۰
 30. Saberwolf گفت:

  در مورد بازی ای که گرافیک نک ازش به مراتب بیشتر هست , مربوط به همین تریلر آخری! :
  ۸pic.ir /images/83936759861266590304.jpg

  ۰ ۰
  1. I AM ALONE گفت:

   واقعا از این که می بینم یه بازی AAA پر خرج رو با یه بازی ساده که طبق گفته سازنده هدفش سرگرم کردن بقیه اعضای خانواده هست مقایسه می کنین خوشحال می شم :lol:
   دقیقا مثل اینه که من زومبا فیتنس یا پگل ۲ رو با کیلزون سقوط سایه مقایسه کنم…
   می خوای گیر بدی حداقل از یه راهی برو آدم نتونه جوابتو بده
   یه نگاه به کامنت های بقیه هم بندازی همینه.ضعیف ترین بازی ایندی سونی رو با بهترین AAA مایکروسافت مقایسه می کنن…

   ۰ ۰
  2. Saberwolf گفت:

   اصلا خودت فهمیدی چی گفتی؟ اصلا عکس رو دیدی؟ یا خواستی یه چیزی بپرونی واسه خودت که بگی آره ما هم هستیم! :-/
   این قسمت که گفتم : “در مورد بازی ای که گرافیک نک ازش به مراتب بیشتر هست”
   دقیقا حرف تعدادی از سونی فن ها هست! من خودم فن مایکروسافت هستم!
   عکس رو یکبار بببین , بعد برو این تریلر آخری رو ببین.

   ۰ ۰
 31. I AM ALONE گفت:

  به Dead Rising و Ryse اندکی امید هم ندارم.هر دو از استدیو هایی هستن که نه توی ساخت بازی سابقه درست و حسابی هستن و نه توی گفتن حقیقت!
  کرایتک که فقط گرافیک بالا تحویل گیمر میده.ونکوور کپ کام هم برای هر نسخه از Dead Rising کلی تعریف می کنه و آخرش هم یه بازی خسته کننده و دوزاری…
  اما از اون ور به شدت به فورزا امیدوارم.فورزا بدون شک تا مدت طولانی بزرگترین ریسینگ باقی میمونه.چون مطمئنم درایوکلاب به این زودی ها نمی تونه به اون مرحله برسه.ساخت بازی ریسینگ نیاز به تجربه داره که Turn 10 به اندازه کافی این تجربه رو داره
  اون جنگجوی درون هم میتونه خیلی موفق ظاهر بشه.نمی دونم چرا ولی بهش امیدوارم…
  اون Peggle 2 هم که :lol:

  ۰ ۰
 32. Play گفت:

  قبلا ها اینطوری بهم نمیپریدین چی شد یهو؟! حداقل منطقی بهم بپرین!

  ۰ ۰
 33. NSR گفت:

  یه یه ساعت داشتم کامنتا رو میخوندم ! تموم میشه مگه :| :D
  جدا از فن بازی ! فورتزا و دد رایزینگ و رایز مهمترینای این لیستن !
  فورتزا رو میتونم بگم موفقیتش تضمینه ! اما آدم به پیشینه ی دد رایزینگ نگاه می کنه خندش میگیره :|
  بعد تموم کامنتای ایکس باکس فن ها درباره ی رایز راجبه گرافیک بازی بود ! بنظر منم گرافیک بازی عالیه ! اما تو گیم پلی به شدت لنگ می زنه ! و اصولا برا منتقدا گیم پلی مهمه ….
  در کل لانچ تایتل های ماکرو خوب نیستن ! اینو از نظر فنی گفتم ! چشمم نبستم :-|
  ماکرو سه بازی شاخ داره برا روز اول – سونی دوتا !
  دد رایزینگ/رایز/فورتزا – کیلزون/ درایو کلاب
  شاید فورتزا بتونه درایو کلابو شکست بده ! ولی عمرا اون دوتا بتونن کیلزونو شکست بدن !
  بهترین لانچ تایتل : کیلزون شادوفال :wink:

  ۰ ۰
  1. Oddity. گفت:

   رایز یه نکته ی مثبت داره اونم گرافیکه، ما هم باید اون نکته ی مثبتشو بزرگ کنیم :mrgreen: :P البته از داستانش هم نمیشه گذشت، گیم پلیش خیلی بخواد خوب باشه می شه یه چیزی در حد سری آرکام!

   ۰ ۰
 34. general amin گفت:

  خب اکثرشان که حتی ارزش اسم بردن هم ندارند . بی خود فضای کامنت گرفته می شود …
  رایز که بیشتر یک شو گرافیکی است و با توجه به تریلر ها و سابقه کرایتک یک گیم پلی درپیتی تمام عیار در انتظارش است . دشمنانی که روی خیار سالادی را نیز سپید کرده اند …
  zoo tycoon :| یک بازی ( ؟!!!) برای بزرگواران زیر ۱ سال …
  در این بین فقط forza دستش به دهانش می رسد …

  ۰ ۰
 35. SEN3 گفت:

  یک چیزی به دوستان مایکرو فن میگم بس کنین دیگه:کنسولی که انحصاری های خودش رو نتونه رو ۱۰۵۰p نشون بده بدرده لای جرزه دیوار میخوره.شما که هی ایندی استیشن ایندی استیشن میکنید یادتون یک بازی ۷۰۰ مگابایتی هیلو تون رو که مثلا اخره بازی انحصاریتونه چجوری قورت داد یک ابم روش؟؟؟ “اگه دسترسی به اینترنت ندارید ۳۶۰ بخرید” جک سال…

  ۰ ۰
  1. rainboy گفت:

   شلغم جان اولا ۱۰۸۰p نه ۱۰۵۰!دوما اگه یه زحمتی به خودت بدی و لینک عکسایی رو که دوستان بالا گذاشتن رو یه نگاهی بهش بندازی دیگه لازم نیس cm بیخود و فضایی بدی.باز همون هیلو متاش ۸۷ شد ولی امسال رمان تعاملی استاد داوود کچل شما که مثلا قرار بود یکی از نامزد های گوتی باشه حسابی منتقدین از خجالتش دراومدن متاش شد ۷۲!اگه اینطوریه پس امسال pvz2 هم ماوراء:تو روحت رو قورت خواهد داد یه آبم روش.بشین همون نک و درایو کلاب فضاییتو بازی کن،کاری هم به انحصاری های مایکرو نداشته باش.خیلی وقت پیش بود که سیاست های مایکروسافت تغییر کرد ولی انگار شما تا الان به اینترنت دسترسی نداشتی که اون جمله رو گفتی،بنده خدا مایکروسافت حق داره! :))

   ۰ ۰
 36. آقایون دعوا نکنید وایسید بیاد خودتون نظرتون عوض میشه

  ۰ ۰