اعلام ساخت عنوان جدید I.G.I و انتشار آن در سال ۲۰۲۱

توسط مهدی صبح در ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۲:۴۵

عنوان I.G.I Origins در حال حاضر در مرحله‌ی نمونه ‌سازی قرار دارد و دنباله‌ی عناوین گذشته خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

هیچ‌گاه برای بازگشت دیر نیست. استودیو Toadman Interactive اعلام کرده که سومین نسخه از سری بازی I.G.I در دست توسعه است و طبق پیش بینی این بازی در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. هنوز نام بازی به صورت رسمی اعلام نشده اما به نظر می‌رسد که نام آن I.G.I Origins باشد. این عنوان نیز در سبک تیراندازی اول شخص تاکتیکی خواهد بود.

لیست عناوین مطلب

توضیحات مدیر استودیو

از نظر داستانی اگر بخواهیم بررسی کنیم، این عنوان دنباله‌ای بر بازی‌های قبلی خواهد بود که روی اصالت خود I.G.I تمرکز دارد. این بازی در حال حاضر در مرحله‌ی نمونه سازی قرار دارد. با توجه به این اعلامیه، مدیر Toadman Interactive رابین فلودین گفت:

من خیلی هیجان‌ زده‌ام که اعلام کنم که ساخت نسخه‌ی نمونه خوب پیش می‌رود و همین حالا هم عنوانی پایه و جذاب برای بازی در استودیو داریم. امروز، تیزری منتشر می‌کنیم که نگاهی به نسخه‌ی نمونه خواهیم انداخت و بسیاری از چیزها در حالی که توسعه را ادامه می‌دهیم، بهبود خواهند یافت. دلیل پخش این تیزر چیزی نیست جز آن‌که به طرفداران و علاقه‌مندان اجازه دهیم تا هنگامی که بازی مراحل اولیه‌ی توسعه را پشت سر می‌گذارد، ایده‌ها و نظرات‌شان را در این‌باره اعلام کنند. می‌خواهیم صحبت‌های شما طرفداران را بشنویم تا بتوانیم عنوانی بهتر بسازیم.

بازی Project I.G.I برای بسیاری آشنا نیست. استودیو Innerloop Studio‌ این عنوان را توسعه داد. Project I.G.I اولین عنوان از سری I.G.I بود که در سال ۲۰۰۰ برای رایانه‌های شخصی منتشر و با توجه به هوش مصنوعی که در آن به کار رفته بود، با عکس‌العمل‌های متفاوتی مواجه شد. این بازی آن‌قدر محبوب بود که توسعه‌دهندگان به سراغ ساخت دنباله‌ای از آن بازی یعنی Project I.G.I 2: Covert Strike رفتند. نسخه‌ی دوم نیز از مشکلات مشابهی با نسخه اول رنج می‌برد و همچنین امکان ذخیره‌سازی بازی وجود نداشت. به نظرتان I.G.I‌ چگونه جایگاه خودش را در بازار امروزه‌ی بازی‌های مدرن تیراندازی پیدا خواهد کرد؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: