نمایش جدید Sherlock Holmes: Chapter One

فردا نمایش جدیدی از بازی Sherlock Holmes: Chapter One خواهیم داشت

توسط هدایت واحدی در ۱۸ آبان ۱۴۰۰ , ۲۱:۱۹

طبق اعلام استودیوی Frogwares، فردا؛ ۱۹ آبان (۱۰ نوامبر) شاهد نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی Sherlock Holmes: Chapter One خواهیم بود. با دنیای بازی و اخبار حول نمایش جدید این بازی همراه باشید.

استودیوی Frogwares طی چند سال اخیر بازی‌های متعددی از شرلوک هلمز را توسعه داده است، آثاری که گاهی متوسط و بعضا ضعیف ظاهر شده‌اند. حال در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم صفحه رسمی توییتر بازی Sherlock Holmes: Chapter One در فاصله ۷ روزه تا عرضه این بازی طی توییتی اعلام داشته، فردا راس ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه، نمایش جدیدی از گیم‌پلی این اثر خواهیم داشت.

همچنین می‌دانیم این نمایش قرار است ۳۵ دقیقه باشد و جزئیات تازه‌ای از بازی را به تصویر بکشد. بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که چیزهای جدیدی از مکانیزم و گیم‌پلی بازی را شاهد باشیم و در طول این پخش زنده اطلاعات مفیدی از بازی کسب نماییم.

بازی Sherlock Holmes: Chapter One در تاریخ ۲۵ آبان ماه (۱۶ نوامبر) برای کنسول‌های ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

نظر شما در رابطه با نمایش‌های اخیر این بازی و دیگر آثار این مجموعه چیست؟ نظرات خود را با ما و کاربران دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: