اکتیویژن از طراح ارشد تری‌آک خواسته است تا از این استودیو جدا شود

توسط امیرحسین نورپور در ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۲:۰۲

به تازگی شرکت اکتیویژن از طراح ارشد استودیو تری‌آک (Treyarch) خواسته است تا این استودیو را ترک کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

براساس آخرین اخبار منتشر شده، شایعه شده است که دیوید واندرهار (David Vonderhaar)  که برای مدتی طولانی با استودیوی تری‌آرک (Treyarch) همکاری داشته و به عنوان طراح ارشد برروی پروژه‌های زیادی با استودیو مذکور مشارکت داشته است. دیوید وارندرهار همچنین در پروژه‌هایی مانند بخش چند نفره بسیاری از نسخه‌های مجموعه Call of Duty و بخش بتل رویال این مجموعه (Blackout) نیز مشارکت نموده است.
دیوید واندهار در رشته پیام‌هایی که در صفحه‌ی شخصی خود در توییتر ارسال نمود، به صورت مبهمی به این موضوع اشاره کرده است که از وی خواسته شده است تا ارتباط خود را با مجموعه‌ی Call of Duty قطع نموده و به طور دقیق‌تر، استودیوی تری‌آرک را ترک نماید. البته این خبر هنوز یک شایعه است و هنوز هیچ خبر رسمی در این باره‌ منتشر نشده است. متن پیام‌های وی به شرح ذیل است:

شخصی از من درخواست نمود که ارتباط خود را با مجموعه‌ Call of Duty قطع نمایم. من به آن احترام می‌گذارم و کاملا با عقل جور در می‌آید. قبل از رفتنم از تمام قهرمانان مجموعه‌ی Call of Duty در زمینه‌ی ورزش‌های الکترونیکی (Esport) مربوط به آن، آرزوی موفق می‌نمایم.

هرگونه داستانی را تاکنون شنیده‌اید ممکن است واقی باشد ولی عین حقیقت نخواهد بود. حالا به خودتان افتخار نمایید و کاملا افتخاری است که آن‌ها را می‌دانید.

ما راه درازی را در کنار یک‌دیگر در پیش داشته‌ایم و درحال حاضر از دست من کاری ساخته نیست. من دیگر به بهایی که برای آن بایستی بپردازم اهمیت نمی‌دهم. ما اقدامی را با یک‌دیگر به سرانجام رساندیم و آن در عین حال که مزخرف بود ولی شگفت‌انگیز نیز محسوب می‌شد. سال‌های طی‌ شده بسیار لذت‌بخش بوده است و به خودتان افتخار نمایید. از همه‌ی شما تشکرم می‌نمایم. در این سال به من بسیار خوش گذشت..

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: