لیست تخفیفات هفته اول ماه می فروشگاه پلی‌استیشن

توسط میلاد شجری در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

شرکت سونی از لیست تخفیفات هفته اول ماه می سال ۲۰۱۸ میلادی فروشگاه پلی‌استیشن رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فروشگاه پلی‌استیشن هم‌اکنون با تخفیفات متنوعی درگیر است. در کنار تخفیفات Golden Week Sale و Totally Digital که هر دو تا پایان روز ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۸ می ۲۰۱۸) ادامه خواهد داشت. شرکت سونی در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی از لیست تخفیفات هفته اول ماه می سال ۲۰۱۸ میلادی فروشگاه پلی‌استیشن موسوم به PSN برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا رونمایی کرد. این شرکت مجموعه تخفیفات جدیدی با نام  May the 4th را به مناسبت روز جهانی «جنگ ستارگان» (Star Wars) برگذار کرده که همانند دو مجموعه تخفیفات قبلی تا پایان روز ۱۸ اردیبهشت‌ ادامه خواهد یافت (کاربرانی رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم و وبسایت GOG نیز می توانند به همچنین تخفیفاتی دسترسی پیدا کنند).

بازیکنان کنسول پلی‌استیشن ۴ می توانند در این مدت، بازی Star Wars Battlefront II با قیمت ۳۶ دلار (۲۰ دلار برای اعضای پلاس) را خریداری کنند که بسیار عالی بنظر می‌رسد، با توجه به اینکه این عنوان دارای بخش کمپین و چندنفره با حالت‌های متنوع می‌باشد. همچنین خانواده‌ها نیز می توانند با پنجاه درصد تخفیف بازی Lego Star Wars: The Force Awakens با قیمت ۱۰ دلار برای کودک خود خریداری کنند.

در این میان، طرفداران جنگ ستارگان از دوره کنسول پلی‌استیشن ۲ نیز می توانند تعدادی از بازی‌های کلاسیک آن زمان را خریداری و بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ تجربه نمایند. بازی Star Wars: Jedi Starfighter با قیمت ۵ دلار که داستان آن میان دو فیلم اول و دوم اتفاق می‌افتد. بازی Star Wars Bounty Hunter با قیمت ۵ دلار که شما را در قالب شخصتی به نام Jango Fett قرار می‌دهد. هر دو این عناوین با کیفیت ۱۰۸۰p اجرا می‌شوند و دارای لیست تروفی، پشتیبانی از Remote Play و دیگری موادری که همراه با عناوین پلی‌استیشن ۴ عرضه می شوند، هستند. به علاوه شما می توانید بازی Star Wars Throwback Pack را با قیمت ۱۲ خریداری کنید که شامل هر دو عنوان بالا در کنار بازی Star Wars: Racer Revenge می‌شود.

در کنار این موارد، تعدادی تخفیفات برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا نیز در نظر گرفته شده است که برای مشاهده لیست کامل‌ آن‌ها در کنار تخفیفات بیشتر بازی‌های پلی‌استیشن ۴ می توانید به فروشگاه پلی‌استیشن مراجعه نمایید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: