نسخه‌ی اکس‌باکس وان اکس Killing Floor 2 با وضوح تصویر ۱۸۰۰P اجرا می‌شود

توسط سورنا رضایی در ۸ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

مدتی قبل، استودیو «تریپ‌وایر اینتراکتیو» (Tripwire Interactive) که به عنوان سازنده‌ی Killing Floor 2 شناخته می‌شود، نسخه‌ی اکس باکس وان این بازی را تایید کرد. اکنون جزئیات تازه‌ای از این نسخه‌ی اکس‌باکس وان اکس به اشتراک گذاشته شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اعلام استودیو تریپ‌وایر، نسخه‌ی اکس‌باکس وان اکس Killing Floor 2 دارای بافت‌های با جزئیات بیشتر بوده، Draw Distence آن افزایش یافته و همچنین از وضوح تصویر ۴K پشتیبانی می‌کند. البته وضوح تصویر ۴K بازی واقعی نخواهد بود. استودیو تریپ‌وایر در اینباره نوشت:

توسعه‌ی بازی برای پلتفرم اکس‌باکس وان اکس بسیار ساده و آسان بود. اجرای نسخه‌ی اکس‌باکس وان روی کنسول جدیدتر نیاز به تلاش بسیار نداشت و تنها چهار ساعت زمان برد.

بازی Killing Floor 2 روی کنسول اکس‌باکس وان اکس با وضوح تصویر ۱۸۰۰P واقعی (بدون استفاده از رندرینگ Checkerboarding) اجرا می‌شود. البته این نسخه را با وضوح تصویر ۴K واقعی نیز به اجرا در آوردیم که با افت فریم قابل توجهی روبرو شدیم. وضوح تصویر ۱۸۰۰P یک تعادل بسیار خوب بین کیفیت بصری و عملکرد بازی برقرار می‌کند.

علیرغم اینکه نسخه‌ی اکس‌باکس وان اکس با وضوح تصویر ۱۸۰۰P نرخ فریم بالاتری نسبت به نسخه‌ی اکس‌باکس وان ارائه می‌دهد اما هنوز هیچ نرخ فریم خاصی را برای آن در نظر نگرفته‌ایم. همچنین باید اضافه کرد که برای نسخه‌ی اکس‌باکس وان اکس از بافت‌های با کیفیت «بسیار بالا» (Ultra) و همچنین Shadow Map و Shadow Draw Distance افزایش یافته استفاده خواهیم کرد.

نسخه‌ی پلی استیشن ۴ پرو بازی Killing Floor 2 نیز با وضوح تصویر ۱۸۰۰P اجرا می‌شود. با این تفاوت که برای نسخه‌ی نامبرده از تکنیک Checkerboarding استفاده شده است. در پایان لازم به ذکر است که نسخه‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس وان اکس این بازی به ترتیب در تاریخ‌های بیست‌ودوم آگوست (سی‌ویکم مرداد ماه) و هفتم نوامبر (شانزدهم آبان ماه) عرضه خواهند شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: