نینتندو تاریخ انتشار اولین بازی تلفن‎همراه خود را اعلام کرد

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۰:۳۰

نینتندو تاریخ انتشار اولین بازی تلفن‎همراه خود را اعلام کرد، این بازی همراه با چند برنامه، ماه مارس روانه بازار خواهد شد. طی نشست هیئت مدیره و سهامداران این شرکت اعلام شد، شبکه جدید کاربران نینتندو با نام Nintendo Account و برنامه جدید جایزه دهی این شرکت My Nintendo، مارس در ۳۹ کشور جهان عرضه می‌شود.

در ابتدای عرضه برنامه Nintendo Account، کاربران می‌توانند به وسیله مرورگرهای خود و یا سرویس‌های نینتندو بر روی تلفن‌های همراه، بازی مورد نظر خود را خریداری کرده و به وسیله قابلیت دانلود خود کار بر روی کنسول‌های ۳DS و وی یو، آنها را بارگذاری نمایند.

Nintendo Account همچنین، سرویس‌های دیگری نیز را در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. برای مثال اگر شما به وسیله این برنامه وارد فروشگاه اینترنتی نینتندو شوید و محصولاتی را خریداری کنید، جوایزی به صورت Platinum Points دریافت خواهید کرد. این جوایز را می‌توانید برای خرید تصویرهای زمینه و تم‌های مورد نظر استفاده کنید. امتیازات Gold Points نیز برای برخورداری از تخفیف در هنگام خرید بازی‌ها در نظر گرفته است. نینتندو هنوز از نحوه امتیاز دهی به کاربران اطلاعاتی را اعلام نکرده است.

My Nintendo همچنین دارای قابلیت پیام رسانی بوده و در ابتدای انتشار کوپن‌های تخفیف نیز برای کاربران وجود خواهد داشت. مدیریت لیست دوستان نیز به صورت به روز رسانی و در تاریخ‌های بعدی به برنامه اضافه می‌شوند.

Miitomo نیز که اولین بازی کامل نینتندو برای تلفن‌های همراه به حساب می‌آید نیز در ماه مارس عرضه می‌شود. این بازی ابتدا در ژاپن و سپس در اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد. در مجموع ۱۶ کشور برای انتشار این بازی در نظر گرفته شده‌اند.

هم اکنون می‌توانید برای بازی جدید نینتندو پیش ثبت نام انجام دهید. همچنین نینتندو اعلام کرد که برنامه بعدی نینتندو برای تلفن‌های همراه بیش از دیگر برنامه‌ها برای کاربران و طرفداران جالب خواهد بود.

همان‌طور که پیش‎تر انتظار می‌رفت نینتندو حرفی از کنسول جدید خود که با کد NX شناخته می‌شود، میان نیاورد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: