مجموعه حرف های شیرین و البته کمی تکراری | عید باستانی نوروز مبارک

آواتار علیرضا محمدی توسط علیرضا محمدی در ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ , ۱۷:۰۰

قدم اول: بعد از بالا آمدن ویندوز، اولین کاری که می کنیم log in کردن در گروه تحریریه است. تعدادی پیام از شب قبل وجود دارد. اگر بحث جدی ای نباشد، نگاهی گذرا به آن ها می اندازیم و از کنارش رد می شویم.

قدم دوم باز کردن مرورگر است (به شما کروم را پیشنهاد می کنم!)

قدم سوم باز کردن سایت دیبازی است. کار زیادی در سایت نخواهیم داشت چون تمام خبر ها را چندین و چند بار خودمان خوانده ایم. فقط برای بررسی کامنت ها به سایت می رویم و یا گاهی اوقات سر زدن به انجمن ها.

قدم چهارم بررسی یک خروار سایت خبری و تحلیلی مرتبط به گیم است. سایت ها را زیر و رو می کنیم تا شاید یک خبر ویژه و جالب پیدا کنیم. اگر بخواهم با شما صادق باشم، ما این نوع خبر ها را بیشتر دوست داریم: خبر هایی که در واقع شایعه ای نامحتمل اند و یک سایت کوچک و نامعتبر زده است. برای مثال خبر ساخت بازی Half Life 3.

بعد از پیدا کردن خبر مد نظر، به قدم پنجم می رسیم. قدم پنجم خود از چندین مرحله تشکیل شده. ابتدا ترجمه است. بعد بازبینی و بعد باز نویسی دوباره است. زمانی هم که خبر تریلر داشته باشد دردسرش بیشتر است. بعد از همه این ها به بخش فنی کار می رسیم.

زمانی که تمام این کار ها انجام شد، دوباره به قدم اول بازمیگردیم. به گروه تحریریه می رویم. می بینیم که خبر هایی زمان بندی شده پس ما هم خبر خود را برای بعد از آن ها زمانبندی می کنیم و آن کلید انتشار کذایی را می زنیم.

قدم هفتم کمی استراحت است.

قدم هشتم طی کردن قدم اول تا هفتم برای بار دوم است. این در حالی است که شاید مجبور شویم تا روزی ۶ ۷ باز این قدم هشتم را طی کنیم.

این کاری است که اعضای تحریریه این سایت انجام می دهند. اما فکر می کنید همه کار همین بود؟ سخت در اشتباه اید. زمانی که خبرتان را منتشر کردید، تازه باید به فکر مقاله باشید. شاید آسان به نظر برسد. اما مقاله نویسی کاری است بس سخت. حتی همین الان که مشغول نوشتن این متن هستم، تمام تمرکزم  را به جمله بندی و اصول نگارشی اختصاص داده ام اما باز، کم است. فکرش را بکنید، گاهی مجبورید ۱۵۰۰ کلمه مقاله بنویسید. آسان است؟ امتحان کنید. ۱۵۰۰ چیزی نیست. نظرتان درباره ۴۰۰۰ کلمه چیست؟ نمی توان گفت زیاد است. پس ۸۰۰۰ هزار کلمه را امتحان می کنیم. مخصوصا سعی کنید خود را در شرایط سخت قرار دهید. شرایط سخت چیست؟ اینکه هم خبر ترجمه کنید، هم مقاله بنویسید و برای مقاله خود وقت کمی در نظر بگیرید. این شرایط سخت است. حالا فکرش را بکنید زمانی که مقاله شما، خوانندگانی مانند شما را دارد، چقدر سخت تر می شود.

4848

مثال یگ بازبینی ابتدایی توسط آقای قرالو. هر چند این مقاله جز اولین نوشته ها است و به همین دلیل نکات زیادی دارد.

این ها تنها مقدمه بود. مقدمه این حرف که این کار هر روز بچه های تحریریه سایت است. هر چند بحث هایی مانند لایو بلاگ را اصلا مطرح نکردم اما صادقانه میگویم، یک لایو بلاگ خستگی اش تا چند روز در تن می ماند! حال فکر می کنید در ازای این کار ها چه چیزی به دست می آوریم؟ راستش را بخواهید از نظر مادی شاید قابل توجه نباشد اما از دیگر نظر ها آن قدر زیاد هست که خستگی از تن ما خارج شود. شاید درست درک نکنید اما نمی دانید که گاهی یک کامنت، چقدر می تواند برای ما لذت بخش باشد. همین کامنت ها و جو صمیمی سایت است که ما را مجبور می کند تا پاسی از شب بیدار بمانیم و بنویسم و بنویسیم و بنویسیم.

کمی راجب به برنامه های مختلفی که امسال سعی در اجرای آن ها داشتیم:

لایوبلاگ از آن دست برنامه های سختی است که با قدرت شروع کردیم. سعی کردیم رویداد های مختلف در زمینه های متفاوت را با بهترین کیفیت به صورت زنده گزارش کنیم. برنامه ای که قطعا در سال آینده با قدرت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.

84848

لایوبلاگ دنیای بازی

از دیگر برنامه هایی که در امسال شروع کردیم، ترجمه کتاب رزیدنت اویل بود. خوشبختانه این برنامه در زمانبندی های تعیین شده ارائه شد و به سرانجام رسید.

Resident-Evil-3-Novel-620x330

ترجمه کتاب رزیدنت اویل

فروشگاه سایت دنیای بازی، در نسل سوم سایت پر قدرت تر از همیشه شروع به کار کرد. فروشگاهی که از ابتدا، سعی در گردآوری محصولات متنوع داشت. محصولاتی با بهترین کیفیت.

123213

فروشگاه سایت دنیای بازی با هدف ارائه محصولات متفاوت و با کیفیت بالا

بازی سازی، علاقه کاربران زیادی از سایت را تشکیل می دهد. تهیه مطالب اختصاصی با موضوع آموزش بازی سازی و شروع بخش گزارش از تیم ها و استودیو های بازی سازی، از برنامه هایی است که در امسال آغاز شد و در سال آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

484848

مطالب اختصاصی با موضوع آموزش بازی سازی و صنعت بازی سازی ایران

در پایان، نتیجه تلاش نسل های مختلف سایت دنیای بازی، نویسندگان و مسئولانی که در سایت بودند و هستند، حدود ۱۱۵۰۰ مطلب منتشر شده و این تعداد کامنت است:

564564

بیش از ۴۸۹ هزار کامنت…این کار شما است!

در سال جدید برنامه های زیادی برای شما خواهیم داشت. و تنها به یک چیز نیاز داریم و آن، حمایت شما دوستان است. امیدواریم که بتوانیم آن کیفیتی که لایقش هستید را به شما ارائه کنیم. همانطور که تا به الان تمام سعی خود را در این عمر کرده ایم.

صحبت از جو صمیمی شد. در تمام زمان ها، از ۷ سال پیش تا به الان، در زمان های افت و خیز و غیره، این سایت به داشتن یک جو صمیمی و متفاوت از دیگر جا ها معروف بوده است. حال باید بگویم که این جو صمیمی در تحریریه سایت هم وجود دارد. به همین دلیل برای پست آخر سال، از اعضای تحریریه سایت خواستیم تا چند خطی را با شما صحبت کنند. این هم صحبت این دوستان:

رضا قرالو

سال ۹۳ هم تمام شد. با همه‌ی بدی‌های غالبش و همه‌ی خوبی‌های تک و توکش. اگر بخواهم به این سال تکه بیندازم طوماری می‌شود که خواندنش حال همه را بد می‌کند. پس چه کاری است در آستانه‌ی سال جدید شما را از زندگی بیزار کنیم؟! امیدوارم سال جدید سال شادی و صلح باشد. سالی باشد که خشونت و خشم و عصبانیت و نفرت برود آخر صف آپشن‌های روی میزمان! امیدوارم سال جدید سالی باشد پر از باران و آب و سرزندگی و سرسبزی. امیدوارم امسال مردم توی جاده‌ها کم‌تر بیفتند به جان هم و توی اجتماع کم‌تر بیفتند به جان روح و روان هم و کم‌تر بیفتند به جان فرهنگ و درست زندگی کردن. امیدوارم امسال برای شمایی که عاشق ویدئو گیم هستید هم سال خوبی باشد. پر باشد از بازی‌های درجه یک و به یادماندی و خالی باشد از بازی‌های پر ادا و اطوار. امیدوارم امسال دیگر هیچ مجله‌ای تعطیل نشود و هیچ انتشاراتی‌ایی ورشکست. امیدورام امسال سرآغاز شکوفایی باشد و رسیدن به چیزهایی که آرزویش را داریم. و حسرت می‌خورم که چرا دنیای بازی نیست تا این بهاریه را… سال نو مبارک.

شایان کرمی

نوروز در یک فروردین اتفاق نمی افتد، شاید از لحاظ تقویمی این طور باشد، حتی شاید برای همه ی ما اینطور باشد مثل همیشه، مثل همه ی کارهایی که در طول سال تکرار می کنیم، نوروز هم مثل همیشه و مانند دیگر اتفاق های زندگیمان، اتفاق خواهد افتاد.اما وقتی به سال پیش خود بر می گردیم، آیا امروزمان نسبت به گذشته تغییری کرده است؟ آیا اتفاق افتادن نوروز ما را بهتر از گذشته کرده؟ یا همان انسان گذشته در همان آروزها، در همان حد موفقیت و درگیر همان قول و قرارهای تکراری هستیم که هر سال به خودمان می دهیم. و آیا نوروز برای ما در دو هفته فرار از کارهای تکراری گذشته خلاصه شده تا دوباره و با خستگی کمتر به سراغ کارهای تکراری گذشته ی خود برویم.
سال نو برای من و تو زمانی رخ خواهد که تصمیم به بهتر شدن بگیریم. یک فروردین زمانی رخ خواهد داد که بتوانیم چیزهایی را به راحتی فراموش کنیم، زمانی که بتوانیم نسبت به گذشته بهتر باشیم. امیدوارم یک فروردین در روز اول هفته، برای همه ی ما نوروز باشد.
سال نو مبارک!

یونس بهرامی

درود، امیدوارم در سال جدید همه‌ی کاربرای گرامی و اعضای محترم تحریریه در کنار یک دیگه سالی مملو از گیم و شادی رو سپری کنن و به آرزوهاشون در هر زمینه‌ای خصوصاً تو زمینه‌ی بازی‌ها برسن و این امکان رو داشته باشن که بدون هیچ دغدغه‌ای بازی مورد علاقه‌شون رو انجام بدن. همچنین امیدوارم سایت دنیای بازی در سال ۹۴ موفقیت‌های جدیدی رو کسب کنه. موفق باشید.

میلاد جهاندار

سلامی به همه شما کاربران عزیز دنیای بازی که مدت زمانی طولانی ما را همراهی کردید، اگرچه بنده مدت زمان زیادی از پیوستنم به دنیای بازی نمی گذرد اما در همین مدت متوجه ارتباط گرم شما با این سایت محبوب گیمی شدم.شاید باور نکنید اما من طی دو سال اخیر به طور کامل با دنیای بازی آَشنا شدم. البته درباره چگونگی پیوستنم به سایت باید ابتدا تشکر ویژه ای از شاهین رستم خانی عزیز کنم که به درخواست ایشان من نیزتوانستم جزء تیم حرفه ای دنیای بازی شوم.طی این چند ماه خبرنگاریم در دنیای بازی هیچ گاه احساس خستگی نکردم زیرا حمایت صمیمی شما عزیزان را حس می کردم و با وجود چنین حمایتی تمایل بیشتری به خبرگذاشتن پیدا می کردم. امیدوارم دنیای بازی همیشه با موفقیت و پیشرفت روز افزون به کار خود ادامه دهد تا بهترین ها را به شما عزیزان ارائه کند.در پایان پیشاپیش فرارسیدن سال ۱۳۹۴ را به همه شما کاربران تبریک  می گویم و سالی پر از موفقیت و سلامتی را برایتان آرزو دارم.

یونس میرزایی

درود بر همه ی دوستان عزیزم. امسال هم با تمام رویداد های آن رو به اتمام است. شادمانی ها، شوخی ها، بحث ها و گاهی دلخوری های کوتاه مدت بخشی از خاطرات مان شده اند. امیدوارم از تمام این موارد تنها خاطرات خوش در یادهایمان ماندگار شود.امیدوارم سال آینده نیز بحث های هواداران ادامه داشته باشد، اما ترول ها خیر. امیدوارم همه به سلیقه و نظر یکدیگر احترام بگذاریم. از موفقیت شرکت محبوبمان شادمان شویم نه شکست رقبا، زیرا هیچ گاه شکست رقبا باعث پیشرفت نمی شود. اگر به شرکتی علاقه داریم، از رقبای آن متنفر نباشیم. به نظر منتقدان احترام بگذاریم اما تجربه شخصی خود را همیشه در اولویت قرار دهیم و یا آنچه را که شخصا دوست نداریم تخریب نکنیم. آرزو میکنم سال آینده را با خوشی و سلامتی به همراه عزیزانتان پشت سر بگذارید.

نوروزتان پیروز

مهران تاجمیری

با سلام و درود بیکران به همه ی رفقای گلم در سایت دنیای بازی.
اولا پیشاپیش سال نو رو به همتون تبریک عرض میکنم و امیدوارم سال ۹۴ سالی باشه که بهترین اتفاق های زندگیتون براتون بیفته. درثانی امیدوارم که در سال جدید کاربرای قدیمی و خیلی قدیمی تر هم به سایت سر بزنن و همه رو با حضور گرمشون خوشحال کنن.

همتون رو از صمیم قلب دوست دارم …

فرشاد خرمی

به قول آبراهام لینکلن «عاقبت نه سال‌های عمر در زندگی، بلکه این زندگی در سال‌های عمر است که ارزشمند محسوب می‌شود.» امیدوارم سال ۹۴ زندگی در تک‌تک دقایق عمرتون جریان داشته باشه و در سالی که گذشت با همه‌ی خوبی و بدی‌هاش، حوادث تلخ و شیرینش، از عملکرد خودتون راضی بوده باشید.

علیرضا محمدی

نصیحت نیست، تجربه ای است که برای خودم ارزشمند بوده و گفتم شاید اشتراک گذاشتنش در اینجا، شاید و تنها شاید به کار یک نفر بیاید. همین بس است.

در زندگی چه چیزی را دوست دارید؟ رویایتان چیست؟ چه کاری است که هر روزی که می بینید آن را انجام نداده اید به شما سخت می گذرد؟ دوست دارید در هنگام پیری، چه خاطره ای از شما نزد عزیزانتان بماند؟

دوستان زیادی دارم. هر کدام آرزو و رویایی داشتند. متاسفانه اکثر آن ها، شهامتش را نداشتند. شهامت این که دنبال رویای خود بروند. شهامت اینکه ریسک کنند. شهامت اینکه همه چیز و به خصوص آینده را برای رویایشان به خطر بی اندازند. همه حرفم این است. در زندگی چیزی با ارزش تر از رویایتان نیست. ثروت و غیره مهم است اما به این فکر کنید که در سال آینده، عذاب وجدان این که وقتتان رو به اتمام است و هرگز به رویایتان نرسیده اید، با شما چه خواهد کرد.

در زندگی کوتاه تان هر چه می توانید بکنید تا به رویایتان برسید. اگر نرسیدید اشکالی ندارد. حداقل شما شهامتش را داشتید و از زندگی تان لذت بردید. از همین سال جدید شروع کنید و دنبال رویایتان بروید. دنیا منتظر شما است!

عید باستانی نوروز را به همه شما
کاربران فهیم دنیای بازی تبریک می گوییم

دیدگاه
۷۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

77 Replies to “مجموعه حرف های شیرین و البته کمی تکراری | عید باستانی نوروز مبارک”

 1. آواتار ViperX ViperX گفت:

  نوروز همگی مبارک :۱۵:
  سال خوب و خوشی داشته باشید :*:

  ۰ ۰
 2. آواتار ahmadpop4 ahmadpop4 گفت:

  ۹۴ همه دوستای گل گیمرم که همشون یه ذهن زیبا از خدا ودیعه گرفتن مبارک…

  امیدوارم تو سال جدید سه برابر بنمن برای جنگیدن علیه بی عدالتی انرژی داشته باشید…نیم کره های مغزتون ۴ برابر ریدلر نابغه کار کنه…۸.۶ برابر ژوکر مرموز باشید( و پر از دیالوگ های ماندگار البته!)…دنیاتون خالی از پگان مین ها باشه…و اندازه مایکل پول داشته باشید و خوش بگذرونید…مثل بن تن بچه خوشگل باشید( اینایی که این آپشنو دارن خصوصی بگن :۲۴: )…
  و در آخر آرزوی سالی پر ماجرا مثل ناتان دریک رو برای همتون دارم…
  عیدت مبارک خانواده بزرگ دیبازی

  ۱ ۰
 3. آواتار MetallicA MetallicA گفت:

  سال نو مبارک همتون. :۱۵:

  ۰ ۰
 4. آواتار King-Amir King-Amir گفت:

  عید همه اعضای دیبازی مبارک!
  من یه پک متال گیر از دیبازی عیدی خواسته بودم چی شد؟ :۲۴:

  ۰ ۰
 5. آواتار sir x sir x گفت:

  والا ۱ فروردین هم مثل همه ی روزهاست، فقط اسمش نوروزه :۲۳: :۲۳:
  امیدوارم که قدر تک تک لحضاتتون رو بدونید
  اسپم: من یه درخواست همکاری براتون ارسال کرده بودم، فقط می خواستم ببینم بدستتون رسیده یا نه :*: :*:

  ۱۴ ۰
  1. اسمتون چیه ؟

   ۱ ۰
 6. آواتار ALFA ALFA گفت:

  خب خب خب
  بعد از یه مدت دوباره کامنت میزارم اونم به خاطر عید بعد از این همه مدت که تو سایت بودم و هستم البته(تاچشه بد خاها در اد) و همچنین دوباره عید رو تبریک میگم به دوستان و صد البته براشون ارزوی موفقیت میکنم و همچنین ارزو میکنم همه به اونچه که میخان برسن و همچی هم به خوبی پیش بره شیراز بارون نزده یه مدت امسال بزنه زیاد سیل بیاد راحت شیم و مذاکرات هم بجایی برسه تا بعدش پدرمون در نیاد و از این چرت و پرتا… در هر صورت عیده و سال جدید و در لحظه عید حسه خوبی ندارم و لی الان دارم یه خورده ذوق دارم ولی از اینده خبر ندارم تا ببینیم امسال قراره چه بهمون بدهاه راستی یه زمانی خودمون عیدی میگرفتیم الان خودمون باید عیدی بدیم پیر شدیم رفت باو چه وضعشهدر هر صورت سال نو مبارک
  با تشکر

  ۶ ۰
 7. آواتار Milad RFM Milad RFM گفت:

  عید همگی مبارک :۱۵:
  خصوصا فن بوی های عزیز که بدون اونا رقابت و پیشرفتی در این صنعت صورت نمیگیره. :۱۵:

  ۲ ۰
 8. آواتار MOHSEN f MOHSEN f گفت:

  سال نو مبارک با ارزوی سالی پر بار چه از نظر گیمی چه غیر گیمی!

  ۱ ۰
 9. The End Of Ps گفت:

  سال نو بر تمام گیمرهای دیبازی مبارک , با آرزوی سالی عالی و پربار برای همه :-)

  ۲ ۰
 10. آواتار DEAD MAN DEAD MAN گفت:

  خب سال جدید هم که رسید ، به امید موفقیت …
  :-)

  ۰ ۰
 11. آواتار m.26 m.26 گفت:

  سال نو مبارک . سالی پر از خیر و برکت و خوشی و بهترین ها را براتون ارزو میکنم :۱۵:

  ۰ ۰
 12. آواتار Prince Zuko Prince Zuko گفت:

  سال نو رو به همه دوستان و خصوصا بچه های دیبازی :۱۵: تبریک عرض میکنم؛ سال بسیار خوبی برای ما گیمرها خواهد شد :*:
  باید بگم تو این دوسالی که با دیبازی و سایت های دیگه بودم، اتفاقات تاثیرگذاری برام افتاد: با افراد زیادی با طرز فکر های متفاوت آشنا شدم، خیلیا چیزا یاد گرفتم و یاد دادم و از خیلی از اشتباهاتم درس گرفتم.
  تشکر ویژه از همه کسانی که به نوعی روی من تاثیر مثبت داشتن هرچند گاهی اوقات با ملایمت نبوده :-)
  راستی میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست نه؟… GTA V :pc: :15: :lol:
  یه نکته دیگه: الان دارم اینو مینویسم ساعت ۲:۰۵ـس و چیزی به تحویل سال نبوده؛ فقط یه سوال داشتم: الان من دقیقا دارم در چه تاریخی کامنت میزارم؟ ۱۳۹۴/۱/۰؟ o.O … من در یک خلا تاریخی هستم :۲۴:

  سال خوبی داشته باشین همراه با موفقیت، برای همه دوستان. :۱۵:

  ۱ ۰
  1. آواتار Prince Zuko Prince Zuko گفت:

   سال نو مبارکــــــــــــــــــــــــــ
   عــــه دیبازی زده ۱۳۹۵/۰۱/۰۱… یکی دیگر از بزرگترین ابهامات هم توسط دیبازی برطرف شد :۲۴:

   ۰ ۰
  2. آواتار k1lo k1lo گفت:

   ۰/۱/۱۳۹۴ :lol:

   ۱ ۰
 13. آواتار 0L@F 0L@F گفت:

  سال نو همه مبارک باشه :۱۵:
  خدایا آرزوی همه رو برآورده کن
  سلامتی رو هم از هیچ کس نگیر که بزرگترین نعمته
  انشاالله که سال۹۴ برای همه سال خوبی باشه :۱۵:

  ۲ ۰
 14. آواتار general amin general amin گفت:

  سال نو مبارک…

  ۸ ۰
 15. اول این که سال نو مبارک البته هنوز مونده یکم دوما یک خسته نباشی به همه شما عزیزان امسال سال خوبی بود به غیر از فوت اقای استادزاده (همیشه جاش تو قلب ماست) :'( :'( :۱۵: و انتشار نشدن نشریه ولی بازم خوب بود
  امیدوارم ! آقای ! نامه بازی هر از چندگاهی بیاد مطلب بذاره و این که به خاطر یاد نشریه هم شده ۱۰ برتر رو دوباره راه بیاندازید بهترین آرزو ها برای همتون :۱۵:

  ۱ ۰
 16. Play گفت:

  بله، باز اید بهار و بوى گلو قنارى تجدید حیاتو اینا ، من هم سال جدید رو به تمام اعضاى دیبازى ، چه تیم تحریریه و ناظران و چه کاربران تبریک میگم. امیدوارم سالى پربار از بازى ، بازى ، بازى و سلامتى داشته باشین. امیدوارم بازى ها تاخیر نخورن ، امیدوارم هیچ بازى یه بدى منتشر نشه و همشون متا بالا ٧٠. دیگه عرض کنم که … امیدوارم همتون یهویى پولى گیرتون بیاد از هر کنسولى یکى یدونه بخرین و حال کنین.
  دنیا میتونه زیبا باشه میتونه زشت باشه مهم نیست چون ما گیمر ها یاد گرفتیم که با هربار گیم اور شدن باز مرحله رو دوباره از اولش شروع کنیم و اونقدر اینکار رو انجام بدیم تا شاهزاده ى خوشبختى مون رو از دست دیو پلید نجات بدیم هرچند که ممکنه بازهم فریب بخوریم و شاهزاده مون اونى نباشه که ما دنبالش بودیم اما بازهم مهم نیست اصلا کلا مهم نیست چون میریم مرحله بعد همینجورى حال میکنیم و میریم مرحله بعد و چیزاى جدید رو به بهونه شاهزاده ى خوشبختى تجربه میکنیم و حال میکنیم. شاید هم اصلا شاهزاده اى درکار نباشه و کلا سرکار باشیم :۲۴:
  به هرحال سالى زیبا جادار و مطمعنى ارزومندم.

  ۵ ۰
 17. آواتار princemoji princemoji گفت:

  با تشکر از دوستان ، عید رو به همه کاربر ها و تحریره و هر کسی که توی سایت هست تبریک میگم . :۱۵:

  ۳ ۰
  1. آواتار princemoji princemoji گفت:

   ولی احیانا این تعداد کامنت بیشتر نیست ؟من تو URL بیشتر میبینم comment-569664 #

   ۲ ۰
 18. آواتار the director the director گفت:

  سال نو بر همه مبارک… متن خاص و بلند و سنگینی ندارم.. واسه همه بهترین ها رو آرزو میکنم.. کدورتی…بدی ای… بین ما بود ایشالله تو سال جدید از بین بره…. سال نو همتون مبارک(heart)(moa)(inlove)(happy)
  ایشالله سال جدید خیلی بهتر از امسال بشه و سایت همیشه بهترین باشه
  اگه باعث دلخوری کسی شدم.. همینجا ازش عذ میخوام چون دوست دارم سال جدید همه با هم خوب باشیم
  سال گیمی هم سال مهمیه… ایشالله که بهترین چیزا پیش بیاد
  :n: :ps: :xbox: :pc: :15:

  ۲ ۰
 19. آواتار punisher007 punisher007 گفت:

  سال نو مبارک گیمر های عزیز اعضای تحریریه پرو ها نوب ها سونی فن ها پی سی فن ها مایکی فن ها نینتندو فن ها فیلم خوره ها دوست دارانه انیمه کتاب خون ها(هرچی بغیر از درس :۲۴: )طرفدانه مانگا و کمیک بوک :۱۵:
  امیدوارم سالی پر از بازی و فیلمو سریالو انیمه و رمان و مانگا و کمیک داشته باشین :۱۵:

  ۲ ۰
 20. سال نو بر همگان مبارک
  :pc: :xbox: :ps: :n:
  :۱۵: :۱۵:
  دی بازی بهترین :*: :*: :*: :*: :*:

  ۲ ۰
 21. bijan joker گفت:

  من البته یکبار از Box Office سو استفاده کردم و حسابی با رفقام گپ و گفتگو کردم و نوروز رو به هم تبریک گفتیم و عید دیدنی کردیم ولی چقدر خوب که می‌تونیم در هر موقعیتی از نوروز بگیم و باز هم بزرگترین و علمی‌ترین عید و تغییر سال رو به هم تبریک بگیم…
  یک خسته نباشید جانانه به همگی اعضای تحریریه و مدیران و نویسندگان که واقعا زحمت می‌کشند و واقعا دوست داشتنی هستند. علی فخار عزیز که نسل جدید دی‌بازی رو از ایشون داریم. رضا قرالو و حسین آذرکیش که کار بسیار سختی رو دارند، سینا طاووسی، روزبه آرست و عماد کیمی نژاد که حضورشون کمتر احساس میشه اما به شدت و به خوبی ستونهای مهمی در دی‌بازی رو بدست گرفتند. و اما گروه نویسندگان عزیز فرشاد خرمی، یونس میرزایی، یونس بهرامی و میلاد جهاندار که به نوعی از تازه نفسان گروه هستند که به شخصه از تک تکشون سپاسگزارم. مهران جان تاجمیری که خودشون می‌دونند چقدر برام عزیز هستند و هر چی بگم کم گفتم. همینطور علیرضا محمدی عزیز که انسان درجه یکی هستند و در بخشهای فراوانی شاهد حضور پرابهتشون بودیم و هستیم. شایان کرمی نازنین هم که دیگر چه بگم!؟ رفیق قدیمی و عزیز و دوست داشتنیم که بسیار ازشون آموختم و خاطرات خوبی ازشون دارم. کاش می‌شد از خاطراتی که با شایان عزیز یا با دیگر رفقا داشتم در این کامنت بازگو می‌کردم. امیدوارم که نام عزیزی از بین اعضای تحریریه رو جا نگذاشته باشم. واقعا ممنونم ازشون…
  دوست داشتم یه تشکر هم داشته باشم از رفقا و بزرگانی چون سعید زعفرانی و مجتبی (Mithrandir) و رضا (Survivor) و بسیاری دیگر از رفقا که الانه اسمشون رو یادم نمیاد و بسیار ازشون آموختم و خیلی جاشون خالیه…
  در آخر هم یک تشکر از تمامی اعضای عزیزِ قدیمی و جدید و فعال و تازه کار و حرفه‌ای و … که این جو صمیمی و خاص رو تشکیل دادند. می‌دونم که بسیاری از شما با من موافق هستید که در بین این هم سایت و تالارهای مجازی و … دوستانی که در دی‌بازی داریم یه چیزه دیگه هست…
  عید همگی مبارک، سال ۹۴ مبارک، نوروز پیروز…

  _______________________________
  *** هر روزتان نوروز / نوروزتان پیروز***

  ۱۴ ۰
  1. آواتار k1lo k1lo گفت:

   و همینطور یه تشکر جانانه از شما دوست عزیز به خاطر پست های عالیتون :۱۵:
   امیدوارم سال خوبی داشته باشید :۱۵:

   ۲ ۰
  2. با جرعت می تونم بگم، شاید مهم ترین دلیل متمایز شدن این سایت با بقیه رسانه های فعال در این حوزه، حضور کاربران قدیمی، فهیم و بسیار خوبه دی بازی باشه که بردیا عزیز نمونه بسیار عالی و خوبی از این مجموعه ست که افتخار آشنایی باهاشون رو از مدت ها پیش در این سایت داشتم.

   در مدت طولانی فعالیت این سایت، این مجموعه اتفاقات زیادی رو تجربه کرد، که بسیاری از آن ها خوشایند و بسیاری دیگر ناراحت کننده بودند، اما سر انجام و با جدا شدن و اضافه شدن افراد زیادی به این مجموعه، نهایت این کاربران و همت آن ها دلیلی بود تا این سایت به روز های اوجش برگرده.

   من شایان کرمی از طرف تیم تحریریه دنیای بازی که از طلوع آفتاب و یا حتی قبل از آن تا پاسی از نیمه شب مشغول زحمت کشیدن برای سایت دنیای بازی هستند، آرزو می کنم که سال ۹۴ بهترین سال عمرتون نباشه، بلکه شروعی باشه برای شروع سال های خوب و خوب تر در آینده

   ۳ ۰
 22. آواتار doki price doki price گفت:

  سال نو مبارک

  ۱ ۰
 23. آواتار king king گفت:

  سال نو مبارک :۱۵: :۱۵: :۱۵:
  امیدوارم خودتونو با meta gear, batman , bloodborne ,witcher , final fantasy , halo, quantum break ,rise of tomb raider .Division
  خفه نکنید و به زندگی عادی برسید :۲۴:

  ۳ ۰
 24. آواتار REZA cage REZA cage گفت:

  با تشکر و خسته نباشید به همه عید تک تکتون مبارک باشه و سالی پر بازی رو برای هممون آرزو میکنم و همینطور آرزوی موفقیت برای دنیای بازی در سال جدید :-)

  ۶ ۰
 25. آواتار Ulfric Ulfric گفت:

  سال نوی همه ی دوستان مبارک :۱۵:

  ۲ ۰
 26. Behnam-IT گفت:

  سلام
  فرا رسیدن سال نو و عید نوروز بر همهٔ رفقای خودم در دیبازی مبارکباد…
  به امید روزهای بهتر و زیباتر برای همهٔ دوستان…
  رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید / وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید…
  ……….. ………. ………. ……….
  همیشه شاد و همیشه خوش باشید

  ۳ ۰
 27. aliya گفت:

  من هم به نوبه خود سال نو رو به همه ی دوستان و اعضای تحریریه محترم تبریک عرض میکنم ، سال سرشار از شادی و سربلندی رو براتون آرزومندم

  ۳ ۰
 28. آواتار Mithrandir Mithrandir گفت:

  تبریک!
  یادش بخیر یه موقعی هم من نویسنده سایت بودم و کاملا این رو درک می کنم البته اون زمان اجباری در کار نبود ما از سر علاقه خبر و مقاله می ذاشتیم. دیبازی جدید هم کاربراش اکثرا جدید هستند. خاطرات زیادی از این سایت و کاربراش دارم :۱۵:

  ۵ ۰
 29. A.F.A گفت:

  عید مبارک :-)
  به امید سالی که حسای خوبش خیلی از حسای اعصاب خورد کنش سنگین تر باشه :۱۵:
  یه سال پر از خنده و سلامتی برای همه :۱۵:
  :-)

  ۱ ۰
 30. آواتار Prince Vergil2 Prince Vergil2 گفت:

  منم سال نوروز را به همه اعم از اعضا با حال دی بازی و اعضای تحریریه سایت و مردم ایران تبریک میگم :-) بجز بچه های بالا که همیشه خوشن :lol:
  حرف زیاده اما دو تا خاطره میگم :۱۹: متاسفم یادم نمیاد :D

  ۶ ۰
  1. آواتار Ali-killer 22 Ali-killer 22 گفت:

   سال نوروز ؟ :lol: :11:

   ۸ ۰
  2. آواتار Venom Snake Venom Snake گفت:

   :۲۶: :۲۶: :۲۶:

   ۱ ۰
 31. آواتار sepehr2012 sepehr2012 گفت:

  من ابتدا سال جدید رو تبریک میگم
  کاش در سال آینده مثل سال های پیش عشقم به دیبازی بیشتر شه
  امیدوارم در سال جدید بیشتر کامنت بدم. کم کامنت دادنم با اینکه خیلی وقته عضوم دلیلش تر از نوب خطاب شدنمه. کاش این ترس تو سال جدید بریزه

  ۲ ۰
 32. آواتار kilzone64 kilzone64 گفت:

  دیبازی تنها سایت گیمیه که من بهش سر میزنم.از اولش با دیبازی بودم و تا اخرش خواهم بود ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  ۲ ۰
 33. آواتار sparta sparta گفت:

  اول تبریک سال نو و اغاز بهار.و بعد خسته نباشید به شما دوستان عزیز بابت زحماتتون

  ۲ ۰
 34. آواتار navid navid گفت:

  سال نو را به تمام بچه های دیبازی پیشاپیش تبریک میگم

  ۲ ۰
 35. آواتار PSX PSX گفت:

  نوروز مبارک. امید وارم سال نو برای همه عالی بشه. واسه ی صنعت گیم ایران وبرای صنعت جهانی گیم. سلامتی بچه های دی بازی و دیبازی سلامتی گیمرا سلامتی پرو ها سلامتی نوبا . مهدی مهدوی کیا عاقا علی کریمی… :lol:

  :۱۵: سلامتی همه مریضا. :۱۵: سلامتی فن ها و در آخر آرزو استراحت دادن به سری اساسین در آینده :11: :۲۶:

  عیدتون مبارک :*: :۱۵: :ps:

  ۵ ۰
 36. آواتار theBigD theBigD گفت:

  دم همتون گرم :۱۵:

  ۲ ۰
 37. آواتار (Role) (Role) گفت:

  نوروز مبارک :۱۵:

  ۲ ۰
 38. آواتار ABI RAZOR ABI RAZOR گفت:

  سال نو پیشاپیش مبارک :*:

  ۳ ۰
 39. آواتار Venom Snake Venom Snake گفت:

  سال نو تمامی گیمر های عزیز و تحریریه دی بازی مبارک :۱۵:
  دنیای بازی مث خیلی از بچه ها زندگی منم عومض کرده!البته مجله…
  اگه نبود اصلا شاید الان من اینجا…تو این سایت نبودم…شاید اصلا بازی ای نداشتم…شاید گیم و فیلم تو زندگیم نبون! :11: تا آخر عمر مدیون دنیای بازی هستم… :۱۵:

  ۴ ۰
 40. آواتار PSYCHO MANTIS PSYCHO MANTIS گفت:

  چهارمین سال حضورم در سایت دیبازی داره شروع میشه…
  و باید بگم این چند سالی که در کنار این سایت بودم واقعا من رو تغییر داد و زندگیم رو عوض کرد.
  دوستان زیادی پیدا کردم.
  به تمام خواسته هام رسیدم. و اکثر آرزوهایی که در بدو ورود به این سایت داشتم تحقق
  یافتن.
  همه ی این هارو مدیون کاربران و دوستان عزیزم در سایت می دونم.
  همین برام کافیه تا این سایت به بخشی از زندگیم تبدیل بشه.
  تشکر از همه ی کسانی که من رو در این امر همراهی کردن و صدالبته اون هایی که باعث پیشرفت سایت شدن.
  تشکر از همه ی شما
  سال نو مبارک
  :۱۵:

  ۷ ۰
 41. آواتار alireza alireza گفت:

  منم عید رو به همه مسعولان و اعضا تبریک میگم :۱۸:
  وبه امید موفقیت یوبی و کرایتک.. :۲۴:
  :pc: :pc: :pc: :pc:

  ۲ ۰
 42. آواتار Amin Hosseini Amin Hosseini گفت:

  عید همه مبارک انشالله ساله خوبی رو بگذرونیم با رضایت خدا :۱۵:

  ۳ ۰
 43. آواتار Iraj Iraj گفت:

  سلام
  عید نوروز رو به تمامی دوستان تبریک میگم و امیدوارم که سال خوبی رو پیش رو داشته باشید.

  ۲ ۰
 44. Link گفت:

  عید همگی مبارک باشه
  امیدوارم سال خوبی را شروع کنید

  ۲ ۰
 45. آواتار nathan Drake nathan Drake گفت:

  تشکر از همه کسانی که تو سایت منقش (دارای نقش :۲۳: ) هستند و. ضمن تبریک سال نو امیدوارم سالی پر از نشاط داشته باشین

  ۲ ۰
 46. آواتار Very Big Daddy Very Big Daddy گفت:

  نیازی نبود کامنت من رو پاک کنید!فکر نمیکنم شوخی من با یکی از دوستام تو تحریریه چیز موردداری باشه! :۱۲: :۱۲:
  در هرحال سال نو بر همه ی دوستان گل مبارک! :۱۵: :۱۵:

  ۱۴ ۰
  1. آواتار Venom Snake Venom Snake گفت:

   من نبودم ولی فک کنم با مهران شوخی کردی :lol: :11:

   ۴ ۰
  2. آواتار k1lo k1lo گفت:

   منم میخواستم بگم برای چی کامنتت پاک شد بعدش گفتم ولش کن :11:

   ۵ ۰
  3. آواتار Yamato Yamato گفت:

   علی با بقیه شوخی میکنه ولی خودش جنبه نداره، ولش کنین باو :lol: :lol:

   ۴ ۰
  4. علی فخار گفت:

   من کامنتی پاک نکردم مهران
   دارم برات :۲۴:

   ۹ ۰
  5. دوستان کار بنده هم نبوده

   کم کم دارم از این سایت می ترسم، بعضی مواقع کامنت ها خود به خود پاک میشند (کلید اسرار، این قسمت: دی بازی :D )

   ۷ ۰
  6. آواتار Yamato Yamato گفت:

   باوا من کامنتشو پاک کردم، خوبی شایان؟ :/

   ۷ ۰
  7. آواتار Venom Snake Venom Snake گفت:

   :lol: :26:

   ۳ ۰
  8. آواتار ebrahim ebrahim گفت:

   paranormal activity 5 : very big sibil :24:

   ۱ ۰
  9. آواتار Very Big Daddy Very Big Daddy گفت:

   چقدر بی جنبه ای تو مهران! :lol: :12:

   ۰ ۰
 47. آواتار Meraj Fathi Meraj Fathi گفت:

  دوستان سال نوتون مبارک باشه امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشید :D با ارزوی بهترینها برای تکتکتون

  ۲ ۰
 48. آواتار jasper jasper گفت:

  با تشکر از شما.
  این عید باستانی رو به شما و تمام کاربران دیبازی تبریک میگم و سالی پر از شادی و موفقیت و خالی از کینه و دشمنی برای شما آرزومندم.

  ۲ ۰
 49. آواتار Assasins Fall Assasins Fall گفت:

  خب!منم به نوبه خودم تبریک میگم عید باستانی و دوست داشتنی نوروز رو به همه ی رفقای گلم در دیبازی!تیم تحریریه،دست اندر کاران سایت و خلاصه هر کسی که در دیبازی به هر نوعی زحمت می کشه! :۱۵:
  سال ۹۳ به هیچ وجه سال خوبی در هیچ زمینه ای برای من نبود…اما خب گذشت و نمیخوام در رابطش صحبت کنم…ولی یکی از دلخوشی هام توی سالی که گذشت همین دیبازی بود که الان شده بخشی از زندگیم! :۱۵:
  امیدوارم توی سال۹۴لحظه های خوبی برای همه رقم بخوره!بازی های مورد علاقمون رو بازی کنیم فیلم های مورد علاقمون رو ببینیم و موزیک های خوب گوش کنیم و گیمر های خوشبختی باشیم!! :۲۴:
  برای سایت امیدوارم این روند صعودی ادامه پیدا کنه و دیبازی بسیار بزرگتر،حرفه ای تر و بهتر به راهش ادامه بده!
  امیدوارم امسال با مفاهیم عمیق تری آشنا بشیم…دید هنریمون عمق پیدا بکنه…بیشتر و عمیق تر فکر کنیم و دغدغه های خوبی پیدا کنیم!
  از دوستانم در دیبازی میخوام که حرفه ای باشیم…هیتری و فن بازی بدون منطق رو بذاریم کنار…بهتر بحث کنیم…بیشتر و بی منت به هم دیگه یاد بدیم و هر کاری میکنیم توهین نکنیم…
  و در پایان سالی لبریز از خوشی،سلامتی،آرامش و پول رو برای تک تک دوستان آرزومندم!
  یا حق!

  ۴ ۰
 50. آواتار Benjamin Barker Benjamin Barker گفت:

  منم عیدو به تمام بچه های دی بازی تبریک میگم. و امید وارم که سال خوبی داشته باشید :۱۵:

  ۲ ۰
 51. آواتار Ali-killer 22 Ali-killer 22 گفت:

  سال نو رو به تمامی دوستان دیبازی تبریک میگم :-)
  با توجه به بازگشایی فروشگاه دیبازی ، احتمالا سال ۹۴ سال خوبی برای سایت خواهد شد و با اضافه کردن کمی محصولات بیشتر به فروشگاه، سال ۹۴ سال خوبی برای دیبازی میشود

  ۸ ۰
 52. نوروز همه دوستان چه در سایت دنیای بازی و چه در تیم تحریریه مبارک باشه ! جزو افتخارم بود که تونستم ۳ سال برای این تیم کار کنم و کلهم مسیر زندگیم توسط دی بازی عوض شد و قطعا هیچ وقت از یادم نمیره لطف مدیران رو !

  ۳ ۰
 53. توی بهمن برای من مشکلاتی پیش اومد که متاسفانه به مدت حدودا یک ماه از سایت دور بودم. وقتی که برگشتم طی این روز ۳۰ صفحه مطلب به سایت اضافه شده بود. اما وقتی به گروه تحریریه توی اسکایپ سر زدم دیدم که بیش از سی هزار پیام نخونده هست. از دردسر هایی که علی آقا هر روز برای انتقال سرور می کشید، از هماهنگی بچه ها برای وبلاگ نویسی زنده اسکار و خیلی بحث های دیگه. روزی هزار پیام واقعا کم نیست. بچه از صبح های اول وقت تا ساعت سه و چهار نصف شب برای شما زحمت می کشند. من که کل مطلب هایی که نوشتم واقعا حتی به اندازه یکی از مقاله های بقیه بچه ها نیست. اما قدر اونایی که واقعا براتون زحمت می کشند رو بدونید.

  ۶ ۰
 54. آواتار k1lo k1lo گفت:

  با تشکر عید همه ی اعضای سایت و بچه های تحریریه رو پیشاپیش تبریک عرض میکنم و امیدوارم سالی پر از شادی و نشاط و سرگرمی داشته باشید. به امید پیشرفت و سربلندی همیشگی سایت.
  :۱۵: :۱۵: :۱۵:

  ۲ ۰
 55. آواتار شعیب شعیب گفت:

  تبریک و تشکر از همه کسانی که به نوعی در دیبازی فعالیت میکنند

  ۳ ۰
 56. آواتار KNIGHT ARTORIAS KNIGHT ARTORIAS گفت:

  عید شما هم مبارک انشالله با قدرت انرژی سال جدیدو شروع کیند! :۱۵:

  ۴ ۰
 57. آواتار Mehrdad Mehrdad گفت:

  منم این عید باستانی رو به شما مسعولین محترم دیبازی و کاربران عزیز و تمام گیمر های ایرانی تبریک میگم. <3 <3

  ۲ ۰
 58. آواتار DEAD MAN DEAD MAN گفت:

  سال جدید به همه ی اعضا و کاربرا ومسئولین تبریک می گم امیدوارم همگی سال خوبی داشته باشیم ! :۱۵:
  به امید موفقیت بیشتر سایت در سال ۱۳۹۴ :۱۵:
  :-)

  ۶ ۰