فاکس تاریخ اکران فیلم Bad Times at the El Royale را تغییر داد

توسط میلاد شجری در ۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۰

شرکت فاکس تاریخ فیلم The Woman in the Window را مشخص و تاریخ اکران فیلم Bad Times at the El Royale را نیز به یک هفته عقب‌تر موکول کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و به گزارش وبسایت ددلاین، تاریخ اکران فیلم مهیج و اقتباسی The Woman in the Window را ۱۲ مهرماه ۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹) را اعلام کرد و تاریخ اکران فیلم Bad Times at the El Royale را نیز به یک هفته عقب‌تر و ۲۰ مهرماه ۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) موکول کرد. فیلم «زنی در پنجره» درباره دکتری به نام آنا فاکس (با هنرنمایی امی آدامز) است؛ یک شخصیت منزوی در شهر نیویورک که روز‌های خود را به تنهای در آپارتمانش سپری کرده و به تماشا فیلم‌‌های کلاسیک و همسایه‌ هایش می‌پردازد. در این میان اما وقتی خانواده راسل به یکی از خانواده‌های اطراف کوچ می‌کنند، آنا آن‌ها را یک خانواده ایده‌آل برای جاسوسی می‌بیند که همین امر، او را به تنها شاهد یک رویداد تکان دهنده تبدیل می‌کند که زندگی‌اش را به کل تغییر می‌دهد.

دلیل تغییر تاریخ اکران فیلم Bad Times at the El Royale احتمالا برای قرار دادن این فیلم در وضعیت بهتری نسبت به تاریخ ۱۳ مهرماه ۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) می‌باشد که قرار است شاهد اکران فیلم‌های بزرگی چون «ونوم» (Venom) با هنرنمایی تام هاردی و فیلم A Star is Born با هنرنمایی بردلی کوپر و لیدی گاگا باشیم. داستان فیلم Bad Times در سال ۱۹۶۰ میلادی و یک هتل سرگردان روایت می‌شود و بازیگرانی چون کریس همسورث، جان هم، جف بریجز، داکوتا جانسون، سینتیا اریو، نیک آفرمن و کیلی اسپنی در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم توسط درو گادرد نویسندگی و کارگردانی شده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: