xCloud روی Steam Deck کار می‌کند و مشکلی ندارد

xCloud روی Steam Deck کار می‌کند و مشکلی ندارد

توسط مهتاب جهاندار در ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۰۰

اخیرا فیل اسپنسر مدیر بخش ایکس باکس مایکروسافت تصمیم گرفت چند روزی به تجربه کاربری با کنسول Steam Deck شرکت ولو بپردازد و حال به تازگی در یکی از پست‌های توییتر اظهار نظر کرده است. با دنیای بازی همراه باشید.

در هفته‌های گذشته بود شرکت ولو کنسول دستی قدرتمند استیم دک را رونمایی کرد. کنسولی که قابل حمل بوده و قدرت سخت افزاری قابل قبولی در مقایسه با رقیبی چون نینتندو سوییچ و برخی دیگر از خود نشان می‌دهد.

اخیرا مشخص شد که استورهای شخص ثالث به سادگی روی این کنسول قابل پشتیبانی هستند. حال به تازگی فیل اسپنسر مدیر ایکس باکس مایکروسافت در جدیدترین پست توییتر خود فاش کرد که این دستگاه از xCloud پشتیبانی کرده و به خوبی می‌توان آن را اجرا کند. به کمک xCloud بازیکنان می‌توانند عناوین ایکس باکس را روی استیم دک تجربه کنند و این خود خبر بزرگی محسوب می‌شود. اسپنسر در توییتر خود به اظهار نظر درباره استیم دک و کار با آن در کنار xCloud پرداخت.

اسپنسر در توییت خود بیان داشت که به مدت یک هفته استیم دک را به کار گرفت و عناوینی نظیر Age of Empire و Halo را روی آن اجرا کرد. فیل اسپنسر معتقد است که تجربه ایکس کلاود روی استیم دک بسیار لذت بخش است و تجربه گیم پلی خوبی را برای گیمرها رقم خواهد زد. در نهایت کنسول ولو یک ویژگی جالب پیدا کرده و تجربه آن خالی از  لطف نخواهد بود.

در اخباری مرتبط مایکروسافت به دنبال گسترش پلتفرم‌های xCloud است که از جمله باید به رایانه شخصی، iOS اشاره کرد. بنابراین استیم دک دیگر دستگاهی خواهد بود که با ایکس کلاود همراه می‌شود.

ولو می‌خواهد Steam Deck را در پاییز امسال با قیمت بالاتر از ۳۰۰ دلار راهی بازار کند. بنابراین با یک رایانه شخصی قابل حمل قوی از ولو رو به رو هستیم.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: