بازی Total War: Warhammer 3

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Total War: Warhammer 3 با محوریت شخصیت Khorne

توسط امیر جهرمی در ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۴۵

در جدیدترین تریلر بازی Total War: Warhammer 3 شاهد معرفی خدای خون، Khorne هستیم. برای تماشای این تریلر و اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

امروز کمپانی Sega و استودیو Creative Assembly تریلر جدیدی برای بازی Total War: Warhammer 3 منتشر کرده که در آن شاهد معرفی شخصیت Khorne، خدای خون هستیم. Khorne بزرگ‌ترین پادشاهی Realm of Chaos را کنترل می‌کند، و تریلر به ما چگونگی اداره کارها توسط Khorne را نشان می‌دهد. همچنین شاهد شخصیت Skarbrand هستیم که زمانی قوی‌ترین شیطان Khorne بود.

سرانجام Skarbrand توسط Khorne اخراج و از Realm of Chaos رانده شد. طبق مجازات او، این شیطان با عصبانیت زیادی که نمی‌توان جلوی آن را گرفت، در قلمروهای دیگر سرگردان است. مانند همه شیطان‌هایی که Khorne را پرستش می‌کنند، اسکاربراند نیز از جادو متنفر است و مبارزات تن به تن را ترجیح می‌دهد. این امر مستقیماً در گیم‌پلی تاثیر می‌گذارد، زیرا شیطان‌های Khrone هرچه بیشتر در جنگ بمانند قوی‌تر می‌شوند.

شخصیت Skarbrand خودش قدرتمندترین شخصیت در بازی است. تبرهای دوقلوی او هر بار که کسی را می‌کشد قدرت او را افزایش می‌دهد و خشم بی‌پایان او منجر به حمله‌ای از جنس آتش می‌شود. Skarbrand همچنین می‌تواند دشمنان را تحت تأثیر قرار دهد و از عقب نشینی آنها جلوگیری می‌کند.

عنوان Total War: Warhammer 3 قرار است اواخر امسال منتشر شود. شما در زیر و از اینجا می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: