بازی Call of Duty: Warzone

تماشا کنید: رونمایی از Rambo و John McClane در بازی Call of Duty: Warzone

توسط امیر جهرمی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۳۸

در تریلر جدید بازی Call of Duty: Warzone شاهد رونمایی از شخصیت‌های محبوب رمبو و جان سخت هستیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

قهرمانان اکشن دهه ۸۰ رمبو و جان مک کلین به بازی‌های Call of Duty: Warzone ، Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty Mobile اضافه خواهند شد. بازیکنان می‌توانند این شخصیت‌ها را در عناوین Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Black Ops Cold War از تاریخ ۱۹ مه تا ۱۸ ژوئن (۲۹ اردیبهشت تا ۲۸ خرداد) خریداری کنند. این اشخاص همچنین در ۲۰ مه به بازی Call of Duty: Mobile اضافه می‌شوند.

بسته‌های Rambo و Die Hard شامل اپراتورها و ترکیبی از ضربات نهایی، اسلحه‌های افسانه‌ای‌، کارت‌های ارتباط، نشان‌ها و موارد دیگر خواهند بود. علاوه بر خود شخصیت‌ها و محتوای درون باندل آن‌ها، شرکت اکتیویژن همچنین جزئیات چندین محتوای جدید دیگر را که به طور گسترده به Warzone و Call of Duty وارد می‌شوند، شرح داده است.

مکان‌های Nakatomi Plaza ، Survival Camps و CIA Outpost شخصیت Die Hard همه به عنوان بخش‌های جالب و دیدنی در Warzone ظاهر می‌شوند. این بازی همچنین در حال توسعه یک Killstreak جدید در کمان جنگی Rambo است که دارای تیرهای انفجاری و همچنین چاقوی بالستیک از عناوین گذشته Black Ops است. بازی Warzone همچنین حالت ۱۰۰ نفره محدودی به نام Power Grab را دریافت خواهد کرد، در حالی که Black Ops Cold War دو نقشه جدید در Standoff و Duga دریافت خواهد کرد.

شما در زیر می‌توانید تریلر فصل ۳ را تماشا کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: