Total War: Warhammer 3

بازی استراتژیک Total War: Warhammer 3 معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۸

شرکت سگا و استودیوی کریتیو اسمبلی بازی Total War: Warhammer 3 را به همراه یک تریلر معرفی کردند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو کریتیو اسمبلی سومین قسمت بازی Total War: Warhammer را معرفی کرد این بازی استراتژیک قرار است امسال از طریق استورهای استیم و اپیک گیمز برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. در این قسمت، داستان بازی بر قلمرو آشوب و خدایان و شیاطین ویرانگر آن،  نرگل، اسلانش، تسینچ و خورن تمرکز دارد که هر کدام بخشی از این سرزمین را در زیر سلطه‌ی خود دارند.

هر کدام از این قدرت‌ها و گروه‍ها در نوع خود منحصر به هستند، از نرگل خدای فساد گرفته تا خورن‌ خدای خشم و خون، با این حال در مرز قلمرو انسانی و قلمرو آشوب دو سرزمین پادشاهی قرار دارد، قلمرو حکومتی‌ کیسلف تحت فرمان ملکه‌ی یخ و امپراتوری اژدهایان، گرند کتی. اینکه این دو فرمانروایی چگونه با تهدید دشمنان در قلمرو آشوب مقابله خواهند کرد، به ویژه زمانیکه که پای یک اهریمن کهن در میان است. سوالی است که جواب آن بعداً در طول بازی مشخص خواهد شد.

سرنخ‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید بین نیرو‌های خیر و شر یکی را انتخاب کنید یا با انسان‌ها متحد شوید یا به نیروهای نابودگر اهریمنی ملحق شوید. پیش خرید این بازی هم‌اکنون شروع شده و با سفارش آن شما می‌توانید یک محتوای الحاقی Race Pack را بطور رایگان دریافت کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: