بازی Elden Ring استودیو جرج آر. آر. مارتین From Software

E3 2019 | تماشا کنید: تریلر بازی Elden Ring و توضیحات تکمیلی

توسط احسان محمدیه در ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۷:۵۹

در بیست و چهار ساعت گذشته، ابتدا در کنفرانس Microsoft در رویداد E3 2019 تریلر رسمی بازی جدید استودیو «فرام سافت‌ور» (From Software) یعنی عنوان «الدن رینگ» (Elden Ring)  معرفی و سپس اطلاعات تکمیلی این عنوان نیز ارائه شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این پروژه جدید بازیساز برجسته ژاپنی «هیدتاکا میازاکی» (Hidetaka Miyazaki) و همکاری نزدیک او با «جرج آر.آر.مارتین» (George R.R. Martin) است. مارتین خالق محبوب سری کتاب‌های بازی تاج و تخت (Game of thrones) است.

«الدن رینگ» یک بازی نقش‌آفرینی / اکشن (Role Playing / Action ) با اتمسفری فانتزی و تاریک است که خبر ساخت آن قبل از E3 به بیرون درز کرده بود. امروز در مصاحبه‌ای با Xbox Wire اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شده است.

استودیو پس از پایان کار انتشار بسته های الحاقی بازی «دارک سولز ۳» ( Dark Souls 3) کار بر روی این بازی جدید را شروع کرده است. این بازی بر عکس عنوان «سکیرو» (Sekiro) تمرکز بیشتری بر روی المان‌های نقش آفرینی خواهد داشت، اما هم‌چنان مبارزات آن بر پایه سلاح‌های نبرد نزدیک و سرد انجام خواهد شد.

«ما تلاش کرده‌ایم تا سطح چالش بازی در سطح عناوین دیگر ما باشد و به شخصه می توانم آن را برای طرفداران اقناع کننده بدانم. در بازی اسلحه‌ها، جادوها و روش‌‌های درگیری بسیاری طراحی شده که می توانم ادعا کنم تعدادشان از عنوان دارک سولز ۳ بیشتر خواهد بود. گیمرها می‌توانند به هر طریق که مناسب میبینند چالشهای بازی را شکست دهند.» جملات فوق صحبت‌های میازاکی در مورد بازی بود.

همچنین بازی الدن رینگ یک عنوان با جهان باز (Open World) خواهد بود که شامل قلعه‌هایی با لایه های مختلف خواهد بود. به گفته میازاکی این بازی قطعا بزرگترین عنوان فرام سافتور تا کنون از نظر ابعاد خواهد بود که خود بزرگترین تغییر به حساب می آید.

بازی سیستم ساخت کاراکتر و مبارزات نهایی (Boss Fight) قدرتمند و چالش برانگیزی خواهد داشت که به مرور به تعدادشان افزوده خواهد شد. خود میازاکی از این مبارزات با لفظ هولناک یاد کرده است.  او همچنین خاطر نشان کرد از همکاری با مارتین بسیار هیجان زده است و باور نداشته او این همکاری را بپذیرد.

بازی الدن رینگ (Elden Ring) در حال حاضر تاریخ عرضه مشخصی ندارد اما توسط ناشر «باندای نامکو» (Bandai Namco) برای پلتفرم‌های PS4، Xbox و کامپیوترهای خانگی ارائه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: