تماشا کنید: انتشار اولین تیزر بازی System Shock 3 با عنوان بازگشت SHODAN

توسط سارا بیگی در ۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

طبق آخرین اخبار بازی، در اولین تیزر منتشر شده از بازی System Shock 3 در مراسم GDC 2019، می‌توان بازگشت شخصیت رعب‌انگیز SHODAN را باری دیگر دید. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

برای طرفداران سبک شبیه ساز ایمرسیو ( immersive sim )، بازی‌های کمی هستند که بتوانند توجه‌ آن‌ها را به اندازه‌ای جذب خود کنند که یک بازی مثل System Shock 2 می‌توانست؛ اما بالاخره پس از گذشت زمانی نزدیک به دو دهه، طرفداران این مجموعه می‌توانند نظری اجمالی به اولین تیزر منتشر شده‌ی بازی System Shock 3 داشته باشند که با نگاهی جدید از سوی توسعه دهندگان مورد توجه قرار گرفته است.

وارن اسپکتور (Warren Spector) سازنده‌ی سری جدید این بازی، در مراسم GDC 2019، یک سخن رانی کلیدی ارائه داد و گفت که بازی System Shock 3 توسط شرکت ساخته خواهد شد.

اما در این تیزر که به تازگی منتشر شده می‌توانیم اولین نگاه اجمالی خود را به سومین سری از بازی‌های System Shock بیندازیم. یک ایستگاه فضایی تخریب شده، ربات‌ها و موجودات جهش یافته به علاوه‌ی بازگشت رعب‌انگیز SHODAN که در جای جای بازی، بازیکنان را به قتل می‌رساند، مواردی است که در این تیزر مشاهده می‌شود.

در خارج از بحث تریلر اخیر، به نظر می‌رسد که روند توسعه‌ی این پروژه‌ی جدید به آرامی پیش می‌رود و گویا به خاطر بحران مالی اخیر، شرکت استاربریز ناشر این بازی ویدیویی باشد. با وجود این مسائل، وارن اسپکتور این اطمینان را داد که بازی System Shock 3 در حال پیشرفت است و توسعه دهندگان بیش از نیمی از راه را پیموده‌اند.

بازی System Shock 3 در حال توسعه است اما فعلا تاریخی برای انتشار آن گفته نشده است. برای برسی بیشتر این بازی می‌توانید نگاهی به تیزر زیر بیندازید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: