تماشا کنید: جدیدترین تریلر بازی Left Alive با تمرکز بر شخصیت‌ها و داستان بازی منتشر شد

توسط سید هادی هادیان در ۲۷ آبان ۱۳۹۷ , ۲۲:۰۰

شرکت Square Enix بعد از یک مدت طولانی سکوت خبری، در نهایت از بازی Left Alive در مراسم‌هایی از قبیل Gamescom و Tokyo Game Show از این بازی رونمایی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.تاکنون از تریلر‌های این بازی نمی‌توانستیم چیزی مورد داستان و شخصیت‌ها متوجه شویم اما در تریلر جدید این بازی این روند تغییر می‌کند و اطلاعات بیشتری در این زمینه فاش می‌شود.

این تریلر جدید در مجموع روی جزئیات سه نفر از شخصیت‌های قابل بازی این عنوان متمرکز شده است که این شخصیت‌ها توسط هنرمند شناخته‌شده، Yoji Shinkawa، که برای بازی Metal Gear نیز هنرنمایی کرده است، طراحی شده‌اند. این شخصیت‌ها شامل میکائیل (Mikhail) که یک گروهبان روتانیایی است؛ اولگا (Olga) که یک رئیس پلیس است و قصد دارد آرامش را در شهر جنگ‌زده‌ی Nova Slava برقرار کند و در نهایت لئونید (Leonid) یک شورشی سابق که بعد از محکوم شدن به مرگ به خاطر قتلی که مرتکب نشده است در حال فرار است.

در ابتدای این بازی، نقشه و توطئه‌ای برای هر یک از این شخصیت‌ها به صورت مجزا آغاز می‌شود که در طی روند بازی این نقشه‌ها با هم درآمیخته و ادامه بازی با ارتباط این چند نفر دنبال می‌شوند. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از شخصیت‌های این بازی را در پایین مشاهده کنید. همچنین در تریلر جدید این بازی به طور کامل به این شخصیت‌ها پرداخته می‌شود.

Left Alive در تاریخ ۹ اسفند (۲۸ فوریه) در ژاپن و سپس در ۱۴ اسفند (۵ مارس) در منطقه غرب برای پلتفرم‌های PS4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما همچنین می‌توانید این بازی زیبا را از سایت آمازون پیش‌خرید کنید. در حالی که بازی Left ALive به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی تعیین شده است، کارگردان آن، Toshifumi Nabeshima گفته است که شرکت Square Enix ممکن است پس از عرضه‌ی این بازی برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، آن را برای دیگر پلتفرم‌های موجود نیز عرضه کند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: جدیدترین تریلر بازی Left Alive با تمرکز بر شخصیت‌ها و داستان بازی منتشر شد”