رمان Dishonored: The Peeress and the Price هفته بعد عرضه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

بازیکنان، اخیرا با تجربه بازی Dishonored 2 در سال ۲۰۱۶، بار دیگر با شخصیت‌های «امیلی» و «کروو» (و نسخه Death of the Outsider بدون حضور شخصیت‌های اصلی) دیدار کردند. اگر از طرفداران این مجموعه هستید، نیاز نیست زمان طولانی را برای ملاقات دوباره با این بازی صبر کنید. خوشبختانه، استودیو «آرکین» به لطف معرفی رمان Dishonored: The Peeress and the Price مبتنی بر داستان اصلی این فاصله را کم کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این رمان توسط افرادی چون «مایکل مورِسی» به عنوان نویسنده، طراح بصری «آندریا المپیری» (که پیش از این طراح رمان‌های Dishonored Volume 1 و True Blood بود) و رنگ‌آمیزی آن هم توسط «ماتیا آیکنو» که قبلا بر روی رمان Dark Souls کار کرده بود، شکل گرفته است. تاریخ انتشار این رمان در سه شنبه، ۱ اسفند و با قیمت ۱۶.۹۹ دلار خواهد بود.

رمان Dishonored: The Peeress and the Price دارای ۶۴ صفحه‌ مصور بوده که داستان امیلی و کروو را پس از وقایع بازی Dishonored 2 روایت می‌کند. در این رمان، بار دیگر به شهر Dunwall (جایی که اتفاقات بازی اصلی هم در آن‌جا رخ داد) برخواهیم گشت و شخصیت‌های داستان متوجه می‌شوند، یک دشمن مرگ‌بار که می‌تواند برای هر دو شخصیت منجر به ایجاد مشکلاتی شود وارد شهر شده است.

رمان Dishonored: The Peeress and the Price هفته بعد در دسترس خواهد بود. هم‌چنین، چند تصویر از این رمان منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: