تماشا کنید: بازی Star Wars Battlefront 2 رسماً معرفی شد

توسط سهیل نصیری در ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

رویداد «جشن جنگ ستارگان» (Star Wars Celebration) برگزار شد و خبرهای زیادی در رابطه با دنیای جنگ ستارگان منتشر شد. یکی از این خبرها معرفی بازی Star Wars Battlefront 2 بود که تریلرهایی نیز از این بازی منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

قبل از برگزاری رویداد تیزر تریلری از بازی Star Wars Battlefront 2 منتشر شد که اطلاعات زیادی را از بازی نشان نمی‌داد. این تیزر تریلر را در زیر می توانید تماشا کنید:

[aparat]

https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/XD2La/vt/frame

[/aparat]

دانلود تریلر با کیفیت ۳۶۰p / دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

سپس در رویداد تریلر کامل معرفی این بازی منتشر شد. تریلری دو دقیقه‌ای که بیشتر آن بر روی نشان‌دادن بخش تک‌نفره و داستانی تمرکز دارد. پروتاگونیست این بازی یکی از فرماندگان امپراطوری می‌باشد. با اینکه اسم این شخصیت در تریلر مشخص نشد اما در توضیحات این ویدیو نام او Iden Versio اعلام شده است.

تریلر با داستان‌سرایی Iden شروع می‌شود که می‌گوید سی سال است که منتظر این لحظه است. سپس او را به همراه تیمش می‌بینیم که به Endor می‌آیند تا در مقابل شورشیان به جنگ بپردازند که به نظر می‌رسد داستان آن از لحاظ زمانی بعد از اتفاقات «بازگشت جدای» (Return of the Jedi) است، سپس آن‌ها شاهد منفجرشدن ستاره‌ی مرگ هستند و Iden اعلام می‌کند که آن‌ها باید انتقام امپراطور را بگیرند. همچنین ما شخصیت‌های لوک اسکای‌واکر، استاد یودا، دارث ماول، رِی و کیلو رِن نیز هستیم. در ادامه نیز قسمت‌هایی از بخش چندنفره‌ی این بازی را می‌بینیم.

بازی Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۲۶ آبان ماه امسال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. در پایان نیز می‌توانید تریلر کامل این بازی را تماشا کنید:

[aparat]

https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/dlAJ1/vt/frame

[/aparat]

دانلود تریلر با کیفیت ۳۶۰p / دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: