ارواح تاریک ۳

تماشا کنید: تریلر بخش چندنفره‌ی محتوای دانلودی «ارواح تاریک ۳»

توسط کاوه جمشیدی در ۲۲ مهر ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۰

«باندای نامکو» (Bandai Namco) تریلر جدیدی از بخش چندنفره‌ی محتوای دانلودی عنوان «ارواح تاریک ۳» (Dark Souls 3) تحت عنوان Ashes of Ariandel منتشر کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«فرام سافت‌ویر» (From Software) می‌گوید که  Ashes of Ariandel باعث بهبود بخش چندنفره‌ی بازی می‌شود. این محتوای دانلودی شامل یک فضای جدید برای مبارزه به صورت چندنفره‌ی گیمر در مقابل گیمر (PvP) در قالب تیم‌های سه نفره خواهد بود. در این حالت گیمرها می‌توانند Estus خود را به هم‌تیمی‌هایشان بدهند.

Ashes of Ariandel یکی از دو محتوای دانلودی ارواح تاریک ۳ است که وقایع آن در یک سرزمین بی‌نام و نشان منجمد اتفاق می‌افتد. در این محتوای دانلودی، در کنار رویارویی با دشمنان جدید، گیمرها می‌توانند سلاح‌ و زره‌های جدید بیابند و جادوهای جدید فرا بگیرند.

محتوای دانلودی Ashes of Ariandel در تاریخ چهارم آبان ماه برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. قیمت این محتوای دانلودی ۱۵ دلار خواهد بود؛ مگر این که سیزن پس بازی را تهیه کرده باشید. محتوای دانلودی بعدی ارواح تاریک ۳ نیز در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر خواهد شد که آن را نیز می‌توانید از طریق سیزن پس بازی و یا به صورت جداگانه تهیه کنید.

در ادامه، تریلر بخش چندنفره‌ی محتوای دانلودی Ashes of Ariandel را تماشا کنید.

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/J4eG0/vt/frame[/aparat]

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: