ریمستر بازی Shadows of the Damned

ریمستر بازی Shadows of the Damned معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۲:۵۱

ساعاتی پیش و در جریان رویداد پیش درآمد استودیو Grasshopper Manufacture، ریمستر بازی Shadows of the Damned یکی از بازی تحسین شده و محبوب در سال ۲۰۱۱ معرفی شد. اطلاعات تکمیلی و تریلر معرفی در جریان رویداد اصلی استودیو منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Grasshopper Manufacture از آن دسته سازندگانی است که به راحتی مخاطبان را به دو گروه متضاد یکدیگر تبدیل می‌کند. برخی به دلیل اکشن‌های اغراق شده، داستان سطحی و نه چندان پردازش شده، شخصیت‌های کمیک و … ساخته‌های این استودیو را نفی می‌کنند و گروهی دیگر بعضا به همین دلایل عاشق ساخته‌های Sudat51 و تیمش هستند. شاید بهترین مثال برای معرفی بازی Shadows of the Damned باشد. این بازی که حدودا ۱۳ سال پیش منتشر شد از همان ابتدا توانست طیف وسیعی از مخاطبان را به خود جلب کند و همچنان پس از گشت این همه در انتظار احیای این بازی باشند. در حال حاضر که خبری از معرفی نسخه جدید نیست، شاید فرصت مجدد تجربه بازی، بهترین گزینه ممکن باشد.

ساعاتی پیش و در جریان رویداد که استودیو Grasshopper Manufacture آن را “پیش درآمدی بر رویداد” اصلی خود نامیده، از ریمستر بازی Shadows of the Damned رونمایی شد. تریلر رسمی و همچنان اطلاعات تکمیلی درباره بازی قرار است در جریان رویداد انحصاری استودیو منتشر شود. این رویداد روز پنجشنبه بیست و پنجم خرداد (چهارم ژوئن) ساعت ۷:۳۰ صبح به وقت تهران برگزار می‌شود. هنوز مشخص نیست این بازی در چه تاریخی و برای چه پلتفرم‌هایی منتشر می‌شود و فارغ از این بازی دیگر چه عناوینی در این رویداد حضور دارند.

انتظار می‌رفت تریلر معرفی این عنوان نیز در جریان رویداد Summer Game Fest منتشر شود اما، استودیو ژاپنی بخش از رویداد شب گذشته نبود. البته سایر بازیسازان و ناشران ژاپنی از جمله اسکوئر انیکس و کپکام و سگا حضور پررنگی داشتند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: