تریلر معرفی ریمیک بازی Metal Gear Solid 3

تریلر معرفی ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 منتشر شد [تریلر]

توسط محسن شجاعی در ۴ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۱:۳۸

ساعتی پیش سونی و کونامی تریلر معرفی ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 را منتشر کردند و به ماه‌ها شایعات و گمانه زنی‌های مختلف پایان دادند. تریلر بازی حالتی سینماتیک داشت و فعلا گیم‌پلی بازی در دسترس نیست. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از آخرین باری که مخاطبان با شخصیت اسنیک و جهان پر از خیانت و جنایت مجموعه متال گیر سالید همراه شدند، چندین سال می‌گذرد اما قطعا برای هواداران مجموعه قرن‌ها سپری شده است. پس از اینکه آقای هیدئو کوجیما کونامی را ترک کرد و نسخه فرعی مجموعه ابدا نتوانست رضایت مخاطبان را جلب کند. به نظر می‌رسید ناشر این IP را به حال خود رها کرده است. در این مدت تنها شایعات و گزارش‌های اینسایدرها بود که نور امید را در دل هواداران زنده نگه می‌داشت و امشب تمام این امیدها و گمانه زنی‌ها به واقعیت پیوستند.

در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس، از ریمیک بازی متال گیر سالید ۳ رونمایی شد و باید گفت که بدون شک یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین لحظات این رویداد نیز انتشار تریلر رونمایی از بازی بود. در جریان تریلر رونمایی بازی، اطلاعات چندانی جز تبحر نیکد اسنیک در استتار نمی‌توان بدست آورد. در حال حاضر این بازی تنها برای پلی استیشن ۵ تایید شده است.

البته تریلر معرفی ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 ابدا احتمال عرضه بازی روی سایر پلتفرم‌ها را رد نمی‌کند. مسلما برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر واکنش ناشر باشیم. کالکشن Metal Gear Solid Master Vol. 1 که شامل سه نسخه ابتدایی مجموعه است پاییز روی PS5 در دسترس قرار می‌گیرد.

نظر شما درباره این تریلر چیست؟ آیا رویداد پلی استیشن شوکیس توانست رضایت شما را جلب کند؟ سونی تا چه اندازه در تحقق وعده‌های خود موفق بود؟ نظرات خود را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: