ویژگی کراس‌پلی شرکت Digital Extremes بازی Warframe

Warframe تقریبا به آمار ۵۰ میلیون بازیکن دست یافته است

توسط مهدی هفته خانک در ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۱:۳۶

در آخرین اخبار بازی، سال ۱۳۹۷ موفق‌ترین سال بازی Warframe در زمینه‌ی افزایش بازیکنان بوده است، به طوری که تعداد بازیکنان بازی تقریبا به ۵۰ میلیون نفر رسیده است. برای دریافت جزییات خبر، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Warframe در حال جشن گرفتن ۶ سالگی خود می‌باشد و در این میان، سازندگان بازی در Digital Extremes آمار خیره‌کننده‌ای از بازی خود ارائه داده‌اند. تعداد بازیکنان Warframe در فروردین ۹۷، تقریبا ۳۸ میلیون نفر بوده است. حال، با گذشت یک سال، تعداد بازیکنان بازی تقریبا به ۵۰ میلیون نفر رسیده است؛ بدین ترتیب، سال گذشته به بهترین سال در تاریخ ۶ ساله‌ی بازی در زمینه‌ی افزایش بازیکنان به حساب می‌آید.

همچنین بازی Warframe در سال گذشته موفق شد رکورد تعداد بازیکنان روزانه و ماهانه‌ی خود را نیز بشکند. به مناسبت تولد ۶ سالگی بازی و این آمار خیره‌کننده، Digital Extremes هدیه‌های مختلفی را به بازیکنان خود تقدیم می‌کند که شامل آیتم‌های درون بازی نظیر اسکین‌های مختلفی می‌شود.

سال گذشته مسلما سال بزرگی برای Warframe بود، از رونمایی محتوای داستانی جدید بازی در E3 گرفته، تا انتشار موفقیت‌آمیز آن برای نینتندو سوییچ، انتشار قهرمان جدید، اجرای سیستم بتل پس در بازی و تمایل Digital Extremes برای فعال‌سازی قابلیت بازی میان پلتفرمی، همگی از اتفاقاتی بودند که طرفداران Warframe در سال ۹۷ شاهد آن‌ها بودند.

بازی رایگان Warframe در اوایل انتشار خود در سال ۹۲، وضعیت چندان مطلوبی نداشت، اما استودیو‌ی سازنده با پشتیبانی، بهبود‌های مختلف و افزودن قابلیت‌های جدید در طول این ۶ سال، اکنون Warframe را به جایگاه شایسته‌ای رسانده است؛ البته این پشتیبانی و محتویات جدید در طول ماه‌ها و سال‌های پیش رو نیز ادامه خواهد یافت.

برای آشنایی بیشتر با Warframe، می‌توانید دایرهالمعارف این بازی را در دو قسمت مجزا (قسمت اولقسمت دوم) در دنیای بازی مطالعه کنید. همچنین آموزش قدم به قدم این بازی نیز علی ارکانی در دنیای بازی به رشته‌ی تحریر در آمده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: