Bethesda E3 2018

شایعه: ممکن است «بتسدا» عنوان جدید خود را در نمایشگاه E3 معرفی کند.

توسط محمد کرماجانی در ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

شایعاتی از عنوان جدید «بتسدا» که در سبک علمی تخیلی خواهد نیز هست، منتشر شده و هم‌چنین نام این بازی جدید را نیز بازی Starfield گزارش کرده‌اند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از دو ماه تا شروع نمایشگاه E3 سال جاری باقی مانده، در این میان حرف و حدیث‌ها در رابطه با عناوین حاضر در این نمایشگاه به گوش می‌رسد، شرکت «بتسدا» قصد دارد عنوان بزرگ بعدی خود با نام Starfield را در جریان کنفرانس خود در E3 2018 معرفی کند.

مدتی قبل، کاربری با نام AAMARMO طی یک پست گمان برده بود که بازی Starfield یک بازی بزرگ نیست، بلکه «تاد هاوارد» و تیمش آن را برای پلتفرم موبایل توسعه می‌دهند. با این حال، کاربر دیگری با نام Potterson در پاسخ اعلام کرد Starfield یک بازی موبایل نیست و بتسدا قصد دارد آن در E3 2018 به نمایش گذاشته و پاییز سال جاری به انتشار برساند.

هرچند که هردوی این کاربر‌ها به سرعت منع دسترسی شدند، اما Potterson با صحبت‌هایی که با مدیر سایت انجام داد، کمی او را قانع کرده بود که او دروغ نمی‌گوید.

همچنین او در پاسخ به این‌که، آیا یکی از اعضای داخلی «بتسدا» است یا خیر؟ این‌گونه توضیح داد:

نه، عذر می‌خواهم. من یکی از اعضای داخلی یا خبرنگار نیستم. فقط به‌طور اتفاقی کمی اطلاعات داشتم که فکر کردم به اشتراک بگذارم. فعلا بیشتر از این نمی‎توانم حرف بزنم.

به هرحال، «بتسدا» به تازگی اعلام کرده بود که چیزهای زیادی در نمایشگاه E3 وجود خواهد داشت. معرفی عنوان جدیدی از مجموعه «دووم» (Doom) محتمل است ولی، احتمالا چیزی از آن نشان داده نخواهد شد. هم‌چنین یک بسته الحاقی مستقل برای بازی «پرِی» (Prey) (به مانند Dishonored: Death of the Outsider ) به همراه بازی Starfield بخشی از کنفرانس این شرکت خواهند بود. باید برای اطلاعات بیشتر منتظر کنفرانس این شرکت در خرداد ماه باشیم.

کنفرانس شرکت «بتسدا» در E3 2018 در تاریخ ۲۰ خرداد (۱۰ June) در شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: