Batman: Arkham Knight دوباره باز می‌گردد؟ فعالیت‌های مشکوک

Batman: Arkham Knight باز می‌گردد؟ فعالیت‌های مشکوک در استیم

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۴ مهر ۱۴۰۲ , ۲۱:۵۳

بازی Batman: Arkham Knight اخیرا در استیم فعالیت‌های مبهمی داشته است که گمان‌ها را برای بازگشت دوباره‌ی خود تقویت می‌کند؛ در پایگاه داده‌ی استیم مشخص شده است که این بازی احتمالا در حال دریافت ویژگی‌های جدیدی است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نیمه‌های سال ۲۰۱۵ بود که بازی Batman: Arkham Knight به عنوان یک پایان برای سه‌گانه‌ی توسعه‌یافته Batman توسط استودیو راک‌استدی عرضه شد و یک دلتنگی بزرگ برای طرفداران آثار ابرقهرمانی به جا گذاشت. این بازی با پایان دادن ماجراجویی‌های بتمن به شکلی نمادین، هرچند راه‌های داستان‌سرایی را باز گذاشت اما به نوعی خداحافظی موقت خود را با این سری نشان داد تا وارد دوران جدیدی از عرصه‌ی فعالیت خود در صنعت ویدیوگیم شود. کسب متای ۸۷ و فروش پنج میلیون نسخه‌ای در سال عرضه و البته تبدیل شدن به دومین بازی پرفروش سال ۲۰۱۵ و رکورد سریع‌ترین میزان فروش در میان تمام عناوین سری از جمله افتخارات این بازی درخشان بود؛ تمام این افتخارات در حالی است که بسیاری فکر می‌کنند این بازی در مقایسه با دو عنوان قبلی سری در سطح پایین‌تری قرار دارد. اکنون فکر می‌کنید می‌شود یک‌بار دیگر با این بازی تجدید دیدار کرد؟

Batman: Arkham Knight دوباره باز می‌گردد؟ فعالیت‌های مشکوک

اخیرا با بررسی اطلاعات از بخش دیتابیس فروشگاه استیم به نظر می‌رسد که بازی Batman: Arkham Knight به‌زودی ویژگی‌های جدیدی دریافت خواهد کرد؛ این موضوع پس از اضافه شدن یک انشعاب جدید به بازی با نام patch_test مطرح شده است که آخرین آپدیت آن مربوط به چهار روز پیش است. فراموش نکنیم که در نشت عظیمی که از اطلاعات کمپانی NVIDIA در سال ۲۰۲۱ رخ داد نام Batman: Arkham Knight RTX Remaster به چشم می‌خورد؛ بنابراین ممکن است این پچ از بازی با ویژگی‌هایی چون DLSS یا Raytracing همراه باشد.

بازی Batman: Arkham Knight هم‌اکنون برای کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است؛ همچنین سه‌گانه‌ی Batman به زودی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: