عکس دونفره: این‌بار فیل اسپنسر و هیدئو کوجیما!

عکس دونفره: این‌بار هیدئو کوجیما و فیل اسپنسر!

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۴ مهر ۱۴۰۲ , ۲۱:۱۲

هیدئو کوجیما، بنیان‌گذار استودیو Kojima Productions در جریان سری عکس‌های دونفره‌ی خود این‌بار با فیل اسپنسر، رییس ایکس باکس دیدار و با او عکس انداخت؛ اسپنسر با هدف بررسی پروژه‌ی در حال توسعه‌ی این استودیو با فناوری ابری ایکس باکس به بازدید رفته است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هیدئو کوجیما در کنار بازی‌ساز بودنش، یک چهر‌ی به تمام معناست؛ توییت‌های لحظه‌ای او از احوال مختلف زندگی‌اش، اظهار نظرهای عجیب و غریبش در باب ساخت یک بازی در فضا، تمایل به تبدیل شدن به هوش مصنوعی پس از مرگ و البته بازی کردن با ذهن و روان طرفدارانش در باب پروژه‌های در حال توسعه و معرفی نشده، تنها بخشی از شاخصه‌های او برای چهره شدن است. معمولا چهره‌ها تلاش می‌کنند تا با یک‌نوع رفتار خاص یا یک سبک زندگی مختص به خود، در صدر خبرها بمانند و طرفداران پروپاقرص خود را حفظ کنند، اما آیا کوجیما، با هدف چهره شدن، میان گیمرها محبوب شد؟ پاسخ، یک «نه» بزرگ است؛ به هر حال، باید منتظر ماند و دید او راضی می‌شود تا دست از چهره بودن بردارد و خبری از عناوین در حال توسعه‌ی خود بدهد یا خیر.

اما اخیرا فیل اسپنسر به همراه دیگر اعضای بخش گیمینگ کمپانی مایکروسافت به دیدار هیدئو کوجیما کوجیما رفتند و پس از مدت‌ها شایعه، مهر تایید دیگری بر پروژه‌ی مشترک میان خود و استودیو Kojima Productions زدند. در این بازدید، سارا باند (معاون بخش) و Aaron Greenberg (معاون بازاریابی) نیز حضور دارند.

عکس دونفره: این‌بار فیل اسپنسر و هیدئو کوجیما!

فیل اسپنسر پیشتر و در مصاحبه‌ با وب‌سایت Game Watch در جریان رویداد «توکیو گیم شو ۲۰۲۳» بیان داشته بود که قصد دارد به دیدار کوجیما رود و از این پروژه‌ی در حال توسعه گزارش دریافت کند:

در واقع، من قصد دارم هفته‌ی آینده کوجیما سان را ببینم و او را در استودیو ملاقات کنم. من بسیار مشتاق دیدار با او و بررسی پیشرفت پروژه هستم. فکر می‌کنم پروژه تا اینجا خوب پیش می‌رود. با این‌حال، آقای کوجیما یک بازی‌ساز مبتکر است و او در حال تلاش برای رسیدن به یک چیز جدید با این پروژه است و به نظر من باید به دور از توجهات، روی تحقق بخشیدن به هدف پروژه کار کند.

استودیو کوجیما پروداکشنز در حال حاضر روی دنباله‌ی دث استرندینگ که احتمالا در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد کار می‌کند؛ احتمال می‌رود که پس از پایان کار روی این پروژه، بخش قابل توجهی از استودیو به کار روی این پروژه‌ی مشترک با کمپانی مایکروسافت سوییچ کنند. کوجیما قبلا اعلام کرده بود که این پروژه می‌تواند به عنوان یک «رسانه‌ی جدید» طبقه‌بندی شود که اوضاع را برای صنعت ویدیوگیم و سینما تغییر خواهد داد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: