بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ

بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ رده بندی شد

توسط محسن شجاعی در ۴ مهر ۱۴۰۲ , ۱۱:۱۲

سازمان رده بندی سنی بازی‌ها در برزیل، اخیرا بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ رده بندی کرده است. به نظر می‌رسد راک استار قصد دارد مدتی پس از عرضه نسخه اول، دومین بازی از مجموعه را نیز راهی کنسول هیبریدی کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

می‌دانیم که بازی Red Dead Redemption و Red Dead Redemption 2 جزو بزرگ‌ترین بازی‌هایی بودند که در نسل هفتم و هشتم کنسول‌های بازی روانه بازار شدند. در دورانی که شرکت راک استار تولید تمامی بازی‌های خود را متوقف کرده بود و صرفا روی مجموعه Grand Theft Auto متمرکز شده بود، آن‌ها به سراغ احیای مجموعه Red Dead رفتند و یکی از بهترین بازی‌های وسترن تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی را روانه بازار کردند. نسخه دوم نیز از همه حیث مجموعه را چندین گام رو به جلو حرکت داد. هرچند راک استار نسبت به بخش آنلاین این بازی بی‌مهری کرد و تقریبا آن را حتی پیش از عرضه رها نمود اما، این مسئله باعث نشد که بازی با استقبال خوب مخاطبان همراه نباشد. موفقیت بی‌نظیر این مجموعه نوید روزهای روشنی را برای آن می‌دهد.

مدتی پیش Red Dead Redemption برای نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ روانه بازار شد. هرچند بر چسب قیمت ۶۰ دلاری بازی و این نکته که ذره‌ای این دو نسخه از نظر محتوایی و کیفیت بصری فرقی با نسخه‌های نسل هفتمی خود نداشتند، باعث خشم بسیاری از هواداران شده بود اما، ظاهرا استقبال از این بازی‌ها به قدری بالا بوده که سبب شده راک استار را به عرضه نسخه بعدی نیز ترغیب کند. سازمان رده بندی سنی بازی‌ها در برزیل، اخیرا بازی Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ رده بندی کرده است. این خبر را یکی از کاربران توئیتر در فضای مجازی منتشر کرد.

اگر Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ عرضه شود، حتما سازندگان ناچار خواهند بود تا حدی از کیفیت بصری و فنی بازی بکاهند. نباید فراموش کنیم که این بازی پس از گذشت ۵ سال از زمان عرضه همچنان یکی از چشمنوازترین عناوین است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: