جدول فروش هفتگی بازی های ویدیویی

بازی Mortal Kombat 1 در صدر جدول فروش هفتگی بازی های ویدیویی در بریتانیا قرار گرفت

توسط محسن شجاعی در ۳ مهر ۱۴۰۲ , ۰۹:۴۱

به گزارش آقای کریستوفر درینگ (Christopher Dring) از رسانه GamesIndustry، بازی Mortal Kombat 1 در صدر جدول فروش هفتگی بازی های ویدیویی در بریتانیا قرار گرفته است. دیگر بازی مورد انتظار یعنی Lies of P جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا از زمان معرفی بازی Mortal Kombat 1، استودیو NetherRealm دائما با انتشار اخبار، تریلر و ویدیوهای مختلف از روند ساخت این بازی در تلاش بوده ضمن بازاریابی برای این عنوان، رضایت مخاطبان نیز جلب کند. به نظر می‌رسد این روند فعلا ادامه دارد. سازندگان در هفته‌های اخیر فعالیت بازاریابی خود را دو چندان کرده‌اند و از تیز و مصاحبه‌های مختلف گرفته تا قرار دادن نسخه دمو بازی در اختیار یوتیوبرها و استریمرهای معروف، دائما در تلاش هستند حداکثر توجهات را به محصول خود جلب کنند. البته هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین عرضه اطلاعات بیشتر به مخاطبان شود. اطلاعات و ویژگی‌های جذاب بدون شک نقش بسزایی در ایجاد هایپ میان طرفداران دارد. این اطلاعات می‌تواند به صورت رسمی از سوی سازندگان یا حاصل بازخورد مخاطبان باشد.

به عنوان مثال آقای کریستوفر درینگ (Christopher Dring) از رسانه GamesIndustry با انتشار یک توئیت اعلام کرد بازی مورتال کامبت ۱ در هفته اول انتشار موفق شده در صدر جدول فروش هفتگی بازی های ویدیویی در بریتانیا قرار بگیرد که ابدا موضوع دور از انتظاری نبود. البته فروش فیزیکی بازی در مقایسه با نسخه قبلی مجموعه در مدت مشابه، حدودا %۳۸ افت داشته که با توجه به محبوبیت روز افزون نسخه‌های دیجیتالی کاملا طبیعی است. دیگر بازی مورد انتظار یعنی بازی Lies of P در جایگاه سوم قرار گرفته و Pikmin 1+2 رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

نکته قابل توجه دیگر خروج بازی استارفیلد از جمع ده بازی پرفروش، البته صرفا در نسخه فیزیکی است. این بازی در هفته گذشته در جایگاه نوزدهم قرار گرفته است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: