تعداد مخاطبان بازی Texas Chain Saw Massacre

تعداد مخاطبان بازی Texas Chain Saw Massacre از مرز ۴ میلیون نفر عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۱ مهر ۱۴۰۲ , ۱۳:۲۹

استودیو Gun Interactive با انتشار یک توئیت، اعلام کرد تعداد مخاطبان بازی Texas Chain Saw Massacre روی پلتفرم‌های مختلف از مرز ۴ میلیون نفر عبور کرده است. این بازی حدودا یک ماه است که در دسترس است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اینکه در اواخر نسل هفتم و اوایل نسل هشتم، بازی‌های ژانر وحشت روزهای سختی را تجربه می‌کردند، بازیسازان موفق شدند با نوآوری و بازنگری به کلیشه‌های این ژانر، مجددا آن را احیا کنند. در حالی که به نظر می‌رسد ایده‌های جذاب برای ترساندن مخاطب، تمام شده است. استودیوهایی همچون Behaviour Interactive و IllFonic توانستند به کمک مخاطبان، بازیکنان دیگر را بترسانند و علاوه بر عرضه یک بازی وحشت جذاب، یک بازی چند نفره مفرح را نیز روانه بازار کنند. پایه و اساس این عناوین بر مبنا تقسیم بازیکنان بر دو گروه قاتل و قربانی است. قاتل باید سریع‌تر قربانی‌های خود را پیدا کند و قربانی‌ها باید با ایجاد موانعی برای قاتل و همچنین مخفی شدن، راه خود را برای فرار کردن هموار کنند.

استودیو Gun Interactive در ساخته خود از همین ایده بهره برده است. این استودیو مدتی پیش بازی Texas Chain Saw Massacre را روانه بازار کرد و به مخاطبان فرصت قرار گرفتن در فضای فیلم‌های «کشتار با اره برقی در تگزاس» را داد. به نظر می‌رسد مخاطبان نیز از این بازی استقبال خوبی داشته‌اند. بر اساس توئیت اخیر تیم سازنده، تعداد بازیکنان بازی Texas Chain Saw Massacre در عرض حدودا یک ماه پس از عرضه به بیش از چهار میلیون نفر رسیده است. البته مسلما این آمار نمی‌تواند بازتاب خوبی برای میزان فروش بازی باشد، زیرا که این بازی روی سرویس گیم پس نیز در دسترس است.

بازی Texas Chain Saw Massacre هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: