کالکشن Metal Gear Solid Master Vol.1: اعلام جزییات نسخه‌ PC

کالکشن Metal Gear Solid Master Vol.1: اعلام جزییات نسخه‌ PC

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ , ۱۹:۴۰

با اعلام رسمی کمپانی کونامی، نسخه‌ی PC کالکشن Metal Gear Solid Master Vol.1 که شامل سه‌گانه‌ی ابتدایی است از رزولوشن ۱۰۸۰p به همراه نرخ فریم ۶۰ پشتیبانی خواهد کرد؛ البته بازی ابتدایی با نرخ فریم ۳۰ روی کامپیوترهای شخصی اجرا می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سرانجام با اعلام رسمی کمپانی کونامی در جریان شوکیس پلی استیشن، ریمیک بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater با نام Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در حال توسعه است و در تاریخ نامشخصی برای پلی استیشن ۵، کامپیوترهای شخصی و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه می‌شود. اما این رونمایی، همه‌ی ماجرا نبود و شرکت ژاپنی تایید کرد که سه‌گانه‌ی ابتدایی Metal Gear Solid تحت عنوان کالکشن Metal Gear Solid Master Vol.1 در ۲۴ اکتبر (دوم آبان) سال جاری برای نسل هشتم و نهم کنسول‌ها، کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. این کالکشن شامل پورتی از نسخه‌ی HD بازی دوم و سوم برای PC خواهد بود، اما این پایان داستان نیست.

طبق اعلام این شرکت، هر سه بازی این کالکشن با رزولوشن ۱۰۸۰p روی کامپیوترهای شخصی اجرا خواهند شد؛ برای بازی دوم و سوم، نرخ فریم ۶۰ و البته برای بازی اول نرخ فریم ۳۰ در نظر گرفته شده است.

شاید تنها نکته‌ی مثبت این اعلام جزییات، برتری فنی نسبی نسخه‌ی PC این کالکشن نسبت به نسخه‌ی PS5 و Xbox Series X|S است، چرا که اجرای بازی روی این دو کنسول با رزولوشن ۷۲۰p خواهد بود اما حداقل بازیکنان می‌توانند از یک رزولوشن ۱۰۸۰p در نسخه‌ی پی‌سی بازی بهره‌مند شوند.

کالکشن Metal Gear Solid Master Vol.1: اعلام جزییات نسخه‌ PC

سطح بعدی این کالکشن هنوز معرفی نشده است اما بسیاری احتمال می‌دهند که شاهد حضور دو بازی Guns of the Patriots و Peace Walker در سطح دوم کالکشن باشیم، به هر حال باید منتظر ماند و دید، تجربه‌ی بازیکنان از سطح اول این کالکشن چه خواهد بود و چه بازخوردی برای کونامی ارسال می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: