آمار بازیکنان بازی Starfield

آمار بازیکنان بازی Starfield به بیش از ۱۰ میلیون نفر رسید

توسط محسن شجاعی در ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ , ۱۱:۲۷

شرکت بتسدا با انتشار یک توئیت، اعلام کرد آمار بازیکنان بازی Starfield از زمان عرضه به بیش از ۱۰ میلیون نفر رسیده است و بدین ترتیب این بازی، به موفق‌ترین بازی تاریخ بتسدا از این حیث تبدیل می‌شود. تعداد بازیکنان همزمان بازی روی استیم نیز بیش از یک میلیون نفر بوده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پنج سال از زمانی که آقای تاد هاوارد برای اولین بار از بازی استارفیلد در جریان رویداد E3 رونمایی کرد، زمان می‌گذرد. در آن زمان شرکت بتسدا هنوز یک شرکت تردپارتی بود و به زیر مجموعه ایکس باکس اضافه نشده بود. اتفاقاتی زیادی در این مدت افتاده است و فراز و فرودهای بسیاری را در صنعت بازی‌های ویدیویی شاهد بوده‌ایم اما، به نظر می‌رسد بالاخره نوبت به آن رسیده که طرفداران بتوانند استارفیلد را تجربه کنند. تا کنون نمایش‌های بازی بسیار امیدوار کننده بوده و صحبت‌های تیم سازنده نیز نوید یک بازی خوش ساخت و یک نقش آفرینی عمیق دیگر از بتسدا را می‌دهد. مدتی از انتشار بازی می‌گذرد و پیش از عرضه نسخه استاندارد شرکت مایکروسافت امکان تجربه بازی را برای خریداران نسخه‌های Premium و Constellation فراهم کرده بود.

مطلب پیشنهادی: بررسی بازی Starfield

بازی استارفیلد از همان روز انتشار مشغول ثبت رکوردهای مختلف است. به عنوان مثال این بازی در روز عرضه توانست آمار ۶ میلیون بازیکن و همچنین بیش از یک میلیون مخاطب همزمان را در فروشگاه استیم ثبت کند. مدت زمان زیادی از عرضه بازی نمی‌گذرد و محصول جدید بتسدا یک رکورد خارق العاده دیگر را ثبت کرده است. ناشر با انتشار یک توئیت اعلام کرد آمار بازیکنان بازی Starfield از زمان عرضه به بیش از ۱۰ میلیون نفر رسیده است. هرچند این آمار بسیار ارزشمند و تحسین برانگیز است اما، بعید به نظر می‌رسد یک معیار دقیق از میزان فروش بازی باشد، زیرا که استارفیلد از همان روز انتشار روی سرویس گیم پس در دسترس بوده است.

بازی استارفیلد برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: