ریمستر بازی Fallout 3

شواهد جدید حاکی از عرضه ریمستر بازی Fallout 3 هستند

توسط محسن شجاعی در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ , ۱۲:۴۲

اخیرا مدارک جدیدی از دادگاه شکایت FTC از مایکروسافت فاش شده که در آن به ساخت ریمستر بازی Fallout 3، دنباله بازی Ghostwire: Tokyo، نسخه سوم Dishonored و DOOM Year Zero اشاره شده است. هنوز مایکروسافت و بتسدا ساخت هیچ یک از این عناوین را تایید نکرده‌اند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی از دادگاه شکایت کمیسیون تجارت دولت فدرال (Federal Trade Commission) از شرکت مایکروسافت می‌گذرد. در این دادگاه طولانی که با هدف مسدود کردن قرارداد خرید شرکت بتسدا توسط مایکروسافت برگزار می‌شد، در نهایت برند ایکس باکس پیروز شد تا گام بلندی را برای نهایی کردن قرارداد خرید بردارد. البته باید گفت هنوز حواشی و اخبار پیرامون این دادگاه ادامه دارد. اخباری که تا حد زیادی جنبه رسمی داردند و از این حیث بسیار برای مخاطبان جذاب هستند. اخیرا یک بیانیه از آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیرعامل ایکس باکس که مهر ماه سال گذشته در دادگاه منتشر شده، در فضای مجازی منتشر شده که لیست عناوینی که قرار است بتسدا تا پایان سال مالی ۲۰۲۴-۲۰۲۳ منتشر کند را فاش می‌کند.

در این لیست عناوینی همچون پروژه Hibiki (احتمالا بازی Hi-Fi Rush)، استارفیلد و ردفال مشاهده می‌شوند که همگی روانه بازار شده‌اند. نکته جالب توجه اینجاست که بازی ایندیانا جونز، محصول استودیو MachineGames برای سال مالی ۲۰۲۳-۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است. می‌دانیم که این مدرک در سال ۲۰۲۰ تنظیم شده و قرار نیست این بازی تا پایان سال میلادی جاری روانه بازار شود. نکته قابل تعامل دیگر اشاره به بازی‌هایی همچون ریمستر بازی Fallout 3، ریمستر بازی The Elder Scrolls 4: Oblivion، دنباله بازی Ghostwire: Tokyo، نسخه سوم Dishonored و DOOM Year Zero است. دو بازی نیز با اسم رمز ذکر شده‌اند: Project Kestrel و Project Platinum که یکی از آن‌ها یک IP لایسنس شده است.

هنوز مشخص نیست مایکروسافت نسبت به این اطلاعات واکنشی نشان می‌دهد یا خیر.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: