نسخه سوییچ بازی Mortal Kombat 1

انتقاد شدید هواداران و منتقدین از نسخه سوییچ بازی Mortal Kombat 1

توسط محسن شجاعی در ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ , ۱۲:۰۳

برخی از هواداران و منتقدین پس از تجربه نسخه سوییچ بازی Mortal Kombat 1 از کیفیت پایین بصری این نسخه به همراه مشکلاتی فنی متعدد، شکایت داشتند و خواهان کاهش قیمت ۷۰ دلاری نسخه نینتندو سوییچ شدند. این نسخه امروز در دسترس قرار گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا از زمان معرفی بازی Mortal Kombat 1، استودیو NetherRealm دائما با انتشار اخبار، تریلر و ویدیوهای مختلف از روند ساخت این بازی در تلاش بوده ضمن بازاریابی برای این عنوان، رضایت مخاطبان نیز جلب کند. به نظر می‌رسد این روند فعلا ادامه دارد. سازندگان در هفته‌های اخیر فعالیت بازاریابی خود را دو چندان کرده‌اند و از تیز و مصاحبه‌های مختلف گرفته تا قرار دادن نسخه دمو بازی در اختیار یوتیوبرها و استریمرهای معروف، دائما در تلاش هستند حداکثر توجهات را به محصول خود جلب کنند. البته هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین عرضه اطلاعات بیشتر به مخاطبان شود. اطلاعات و ویژگی‌های جذاب بدون شک نقش بسزایی در ایجاد هایپ میان طرفداران دارد.

مسلما در کنار ایجاد هایپ، سازندگان باید به وعده‌های خود عمل کنند. می‌دانیم که استودیو NetherRealm نسخه‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس بازی مورتال کامبت ۱ را توسعه داد و وظیفه ساخت نسخه PC و نینتندو سوییچ را به ترتیب به استودیو Shiver Entertainment و استودیو Saber Interactive واگذار کرد. نسخه سوییچ بازی Mortal Kombat 1 امروز در دسترس قرار گرفته اما، از چند روز پیش برخی از منتقدان و هوادارانی که موفق به تجربه این نسخه شده بودند، انتقاد شدید خود را ابراز کردند. ظاهرا در کنار کیفیت به شدت پایین جلوه‌های بصری بازی، ایرادات فنی یکی دیگر از مشکلات این نسخه است. این دسته از هواداران خواهان کاهش قیمت نسخه سوییچ هستند و معتقدند هفتاد دلار برای این نسخه غیر منصفانه است.

بازی مورتال کامبت ۱ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: