بازی Final Fantasy 7 Rebirth برای PS5

به مدت سه ماه بازی Final Fantasy 7 Rebirth برای PS5 انحصاری است

توسط محسن شجاعی در ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ , ۱۲:۳۱

شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرد قرار میان آن‌ها و سونی برای انحصاری بودن بازی Final Fantasy 7 Rebirth برای PS5 تنها سه ماه اعتبار دارد و پس از پایان این زمان، ناشر می‌تواند محصول خود را روی سایر پلتفرم‌ها محبوب منتشر کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سال ۲۰۲۳ سال بسیار شلوغ و پرکاری برای کمپانی اسکوئر انیکس است. آن‌ها تا به حال بازی Forspoken را روانه بازار کرده‌اند که ابدا نتوانست در سطح انتظارات ظاهر شود و با واکنش منفی مخاطبان همراه بود. از سوی دیگر اوایل تیر  بازی فاینال فانتزی ۱۶ روانه بازار شد که توجه میلیون‌ها مخاطب را به خود جلب کرد و فروش بسیار خوبی را تجربه کرد که این حاکی از این هستند که با یک بازی خوش ساخت دیگر مواجه بوده‌ایم. البته این تنها بازی جدید فاینال فانتزی نیست که طی امسال روانه بازار شد، بازی Final Fantasy 7 Rebirth، دومین نسخه از سه‌گانه ریمیک فاینال فانتزی ۷ قرار است زمستان عرضه شود و هواداران برای تجربه آن لحظه شماری می‌کنند.

البته منظور از طرفداران صرفا مخاطبان پلی استیشن ۵ است. می‌دانیم که محصول جدید اسکوئر انیکس، درست مانند نسخه اول سه‌گانه ریمیک، در انحصار پلتفرم سونی است. البته درباره بازی Final Fantasy Remake می‌دانیم که این بازی مدتی بعد برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه شد و حتی اکنون شایعاتی مبنی بر عرضه روی آن روی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ شنیده می‌شود. با این اوصاف این پرسش مطرح است که آیا مخاطبان سایر پلتفرم‌ها می‌توانند امیدوار باشند روزی بازی Final Fantasy 7 Rebirth برای PS5 از انحصار خارج شود. پاسخ این پرسش مثبت است. روز گذشته کانال رسمی اسکوئر انیکس در یوتیوب تریلر جدید بازی را که اولین بار در رویداد State of Play به نمایش درآمد را با دیگر آپلود کرده و در انتها مشخص می‌شود که این بازی تنها به مدت سه ماه لزوما در انحصار پلی استیشن ۵ است و پس از آن می‌تواند به سایر پلتفرم‌ها بیاید.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth دهم اسفند (بیست و نهم فوریه ۲۰۲۴) برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: