مدت زمان گیم پلی بازی Final Fantasy 7 Rebirth

مدت زمان گیم پلی بازی Final Fantasy 7 Rebirth بیش از ۱۰۰ ساعت است

توسط محسن شجاعی در ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ , ۱۴:۰۴

پس از انتشار یک تریلر جدید از بازی در جریان رویداد State of Play، سازندگان اعلام کردند مدت زمان گیم پلی بازی Final Fantasy 7 Rebirth بیش از ۱۰۰ ساعت است. این بازی دهم اسفند ماه سال جاری برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سال ۲۰۲ سال بسیار شلوغ و پرکاری برای کمپانی اسکوئر انیکس است. آن‌ها تا به حال بازی Forspoken را روانه بازار کرده‌اند که ابدا نتوانست در سطح انتظارات ظاهر شود و با واکنش منفی مخاطبان همراه بود. از سوی دیگر اوایل تیر  بازی فاینال فانتزی ۱۶ روانه بازار شد که توجه میلیون‌ها مخاطب را به خود جلب کرد و فروش بسیار خوبی را تجربه کرد که این حاکی از این هستند که با یک بازی خوش ساخت دیگر مواجه بوده‌ایم. البته این تنها بازی جدید فاینال فانتزی نیست که طی امسال روانه بازار شد، بازی Final Fantasy 7 Rebirth، دومین نسخه از سه‌گانه ریمیک فاینال فانتزی ۷ قرار است زمستان عرضه شود و هواداران برای تجربه آن لحظه شماری می‌کنند.

شب گذشته و در جریان قسمت جدید رویداد State of Play که شرکت سونی به صورت کاملا ناگهانی خبر برگزاری آن را اعلام کرد، تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Final Fantasy 7 Rebirth منتشر شد که با توجه و استقبال مخاطبان همراه بود. پس از پایان رویداد State of Play، آقای تتسویا نامورا (Tetsuya Nomura)، کارگردان بازی در یک رشته توئیت اقدام به انتشار اطلاعات جدیدی از بازی کرد. به گفته ایشان مدت زمان گیم پلی بازی Final Fantasy 7 Rebirth بیش از ۱۰۰ ساعت است و از حیث وقایع داستانی حدودا در اواسط نسخه اورجینال قرار دارد. افرادی که نسخه اول ریمیک را تجربه کرده باشند، می‌دانند که با توجه به پایان بازی، امکان رخ داد هر اتفاقی در نسخه دوم وجود دارد.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth دهم اسفند (بیست و نهم فوریه ۲۰۲۴) برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: